המדריך שמוליק בטוקיו
Smulik

5
(15)
המדריך שמוליק בטוקיו - למטייל (1) מתוך הטיפ של
+819039017640
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריך שמוליק בטוקיו

5
15 מדרגים
14
0
0
0
0

15 המלצות על המדריך שמוליק בטוקיו

תמונת הפרופיל של zakaya
zakaya

”המדריכים שמוליק ושלומי“

קרא עוד

אנחנו זוג פנסיונרים המרבים לטייל עצמאית בייבשות אירופה, אמריקה ואוקייניה. לפני כשנה וחצי, פנינו לשמוליק נדלין שידריך אותנו יומיים בטוקיו. אלה היו יומיים גדושים חוויות, מהנים, שבהם ראינו מגוון של אטרקציות וקיבלנו הסברים ואינפורמציה שאין למצוא באף ספר הדרכה. לאור זאת, פנינו אליו שידריך אותנו בטיול של שבועיים ביפן. הוא הסכים, בנה תוכנית שתכלול את מה שביקשנו לראות, וארגן את כל הסידורים הנחוצים לטיול זה: בתי מלון, רכבות, שכירת רכב שהוא נהג בו וכניסות למוזיאונים, ארמונות, שמורות טבע וכדומה. הוא ציין בהתכתבות שעקב התחייבות קודמת, יצטרפו אלינו שני זוגות במשך 4 ימים. בפועל, התברר ששני הזוגות היו בטיול בהדרכתו של שלומי צפריר. שני המדריכים האלה שאני יכול לומר עליהם באחריות מלאה “מדריכי - על” תפקדו בהרמוניה נפלאה והשלימו האחד את השני והעשירו את היידע שלנו ואת הבנת התרבות היפנית. לא פלא, שניהם חיים ביפן (23 שנה ו-33שנה) ונשואים לנשים יפניות. שני הזוגות ואנחנו ביקשנו להשאר יחד כקבוצה מצומצמת בהמשך הטיול וכך זכינו לשני מדריכים בו זמנית. לא זכור לי טיול שנהנינו ממנו כמו הטיול הזה בזכות התוכנית, אישיות המדריכים והחברותה שנוצרה. אין מלים בפי לתאר את היידע של שמוליק ושלומי בכל מה שנוגע ליפן, תרבותה, הדתות שלה, ההיסטוריה שלה ותופעות הטבע הקיימות בה.

אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין בטיול איכותי ומעניין ביפן להיעזר ב-שמוליק נדלין (Tokyosn8@Gmail.com או נייד 00819039017640) או ב-שלומי צפריר (Shlomitsafrir@Hotmail.com או נייד 0081262660171) .

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של attal
attal

”מדריך מומלץ ביפן“

קרא עוד

אנחנו זוג שמטייל הרבה. בשנות ה 50 לחיינו. לראשונה ביפן. הרגע סיימנו טיול בן יום אחד עם שמוליק. קודם כל נתחיל בעובדה ששמוליק התחייב על סיור בן 9 שעות. שזה יותר מהזמן שנהוג. בפועל שמוליק נשאר איתנו 12 שעות (! ) מעבר לכך גילינו אדם ומדריך בחסד. ידען על יפן בכלל וטוקיו בפרט. לבבי, מעניין ובעיקר קשוב. לקח אותנו למסעדות פועלים אוטנטיות, סמטאות מעניינות והפליא בסיפורים ואנקדוטות מרתקות. אפילו זמן לקניות השאיר. כולל המלצות. מה לומר. מומלץ. ממש. ממש בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של סיגל זמיר
סיגל זמיר

”שמוליק מדריך בטוקיו“

קרא עוד

שמוליק הדריך אותנו (זוג + 3 בנות) באחד מימי הטיול הראשונים שלנו ביפן בעיר טוקיו וזה אחד מימי הטיול המוצלחים ביותר. שמוליק העביר יום מהנה, משפחתי, מלא עניין ומתובל היטב בסיפורים על התרבות היפנית וההיכרות המצוינת שלו עם העיר. שמוליק הדריך אותנו במוזיאון אדו המפורסם ומשם ברובעי העיר השונים, הכל בצורה מעניינת, מלמדת ומסקרנת, תוך שילוב הרבה מאוד טיפים להמשך השהייה שלנו ביפן בהם השתמשנו בהמשך הטיול. שמוליק מדריך נהדר ומומלץ בחום רב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Sharon_3512545
Sharon_3512545

”טוקיו עם שמוליק“

קרא עוד

שמוליק סייר איתנו לפני יומיים בטוקיו. נהנינו מאוד מהחוויה איתו. הוא היה קליל זורם גמיש לצרכים שלנו, גמיש בשעות והעביר לנו את הידע בצורה חוויתית ומשעשעת. ממליצה בהחלט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ruth_3379778
Ruth_3379778

”3 ימים בטוקיו וסביבתה עם שמוליק“

קרא עוד

שמוליק תרם רבות לחוויה שלנו בטוקיו. נסענו איתו גם ליום שלם מחוץ לטוקיו. הוא שינה במיוחד את המסלול המתוכנן כדי שנוכל לצפות בשלכת מדהימה שכמותה לא ראינו בביקורנו ביפן. מקצועי ביותר ומומלץ!

רותי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של infeingold
infeingold

”ממליץ מאוד !“

קרא עוד

היינו קבוצה עצמאית של 4 זוגות (מבוגרים) במחיצת שמוליק נדלין. היינו כ-3 ימים בטוקיו ובסביבתה. שמוליק מעניין, בעל ידע רב, נמרץ, מסור ונחמד. מאוד נהנינו מההדרכה ומהלווי שלו.

מומלץ!

איציק פינגולד 0524773773.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hermona
hermona

”לטייל עם שמוליק בטוקיו“

קרא עוד

מצטרפת להמלצות החמות על סיור בטוקיו עם שמוליק.

מעבר לידע הרב, שמוליק מכניס את המטייל להוויה היפנית.והסיור עימו בהחלט חוויתי.

שמוליק היה קשוב לנו ונענה לבקשותינו, ובנוסף ישבנו איתו במסעדה מקומית מענינת ובהמלצתו הכרנו מנות חדשות.

ממליצה בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dalia_k
dalia_k

”הדרכה בעברית בטוקיו“

קרא עוד

חזרנו מטיול מבוגרים בני 60+ בטוקיו ההדרכה היתה עי שמוליק נדלין Tokyosm8@gmail.com.

ההדרכה היתה בעברית ניתנה בצורה אינטלגנטית. שמוליק בעל ידע נרחב חי ביפן 17 שנה, באמצעותו ניתן היה להבין את התרבות היפנית חיי המשפחה, ולהכיר את טוקיו כל זאת באמצעות תחבורה צבורית בלבד. מומלץ בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של vn52241
vn52241

”יומיים בטוקיו בהדרכת שמוליק“

קרא עוד

טיילנו יומיים מאלפים עם שמוליק בטוקיו. שמוליק חי ונושם את טוקיו כבר 18 שנים ומכיר בה פינות נסתרות.

הוביל אותנו יומיים מלאים בחוויות מרתקות, עד שעות מאוחרות בערב. שמוליק מלא בידע על ההסטוריה והתרבות של יפן ומעביר הכל בצורה נעימה ובחן האופייני לו.

היה נפלא ומעשיר. ממליצה בכל פה.

מיכל.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריך שמוליק בטוקיו

אין עדיין פוסטים על המדריך שמוליק בטוקיו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות