תחבורה ימית בהלסינקי

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

4 המלצות על תחבורה ימית בהלסינקי

תמונת הפרופיל של menisz
menisz
1

”נסיעה במעבורת מהלסינקי לטאלין“

קרא עוד

ישנן מספר חברות בהן ניתן לשוט מהלסינקי לטאלין. בחרנו לשוט עם חברת Linda Line שמשך השייט במעבורת שלה הוא הקצר ביותר (100 דקות צד), והמעגן שלה היה בקרבת המלון בו התאכסנו. בבוקר התייצבנו במעגן והתברר לנו כי הנסיעות שנקבעו לאותו בוקר בוטלו. נאמר לנו כי הביטול עקב תנאי מזג אוויר גרועים. מזג האויר היה טוב, והתרשמנו כי התשובה אינה נכונה. בקשנו לרכוש כרטיסי הלוך וחזור לשייט למחרת, והוסבר לנו כי נותרו כרטיסים רק למחלקה הראשונה במחיר של 90 אירו לנוסע הלוך ושוב. הומלץ לנו על ידי המוכרן לנסות לרכוש כרטיסים דרך אתר האינטרנט של החברה שם אמורות להיות הנחות. בבדיקה באתר לא היו הנחות. בסופו של דבר החלטנו לנסוע למחרת למרות המחיר הגבוהה. בנסיעה הלוך לטאלין היו מקומות רבים פנויים במעבורת. הנסיעה חזור אכן הייתה עמוסה מאוד. אין שום יתרון של ממש בשייט במחלקה הראשונה, והסנדויץ, כוס היין, והמשקאות הקרים והחמים המוצעים אינם מצדיקים את תוספת המחיר הגבוהה. יצוין כי יש עמימות לגבי מחיר הנסיעה, והוא אינו קבוע, ומשתנה בהתאם להיצע ולביקוש כמקובל בעולם התעופה. מומלץ למי ששוקל להשתמש בשרותי החברה לבדוק את במחירים באתר האינטרנט זמן רב לפני הנסיעה, לקבל הצעות מחיר למספר מועדים, ולרכוש מראש כרטיסים במחיר נמוך.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של פלטיאל
פלטיאל

”מהלסינקי לטאלין“

קרא עוד

סמוך למעבר משכונת קטז'נוקה למרכז הלסינקי יש מפרץ קטן ממנו יוצאת המעבורת לסוואמנלינה. באותה צד אם ממשיכים כ500 מטר, ישנו הבניין של חברת וייקינג ליין שמפעילה מעבורת שיוצאת מהלסינקי ב11.30 וחוזרת מטאלין ב18. אורך הנסיעה כשעתיים וחצי ובמעבורת יש דיוטי פרי, מסעדות, קאזינו וכו'. משאיר כ3-4 שעות לשוטט בעיר העתיקה של טאלין. מחיר השיט הלוך וחזור הוא 37 יורו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של iseop
iseop

”מהלסינקי לטאלין במעבורת מהירה“

קרא עוד

מעבורת מהירה מסוג קאטאמרן, לנוסעים בלבד, ללא מכוניות, מהלסינקי לטאלין ובחזרה. השיט אורך 90 דקות בלבד! חברת לינדה ליין מפעילה את קו המעבורות הזה. מחיר משתנה בהתאם לעונת השנה ושעות ההפלגה. אני שילמתי בחודש אוגוסט, שיא העונה 46 יורו להפלגה הלוך וחזור.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rimon1
rimon1

”מהלסינקי לטאלין במעבורת“

קרא עוד

לפני ההפלגה יש לעבור בידוק קצר ואישור על הכרטיסים באולם הנוסעים של המעגן בהלסינקי. ההפלגה נמשכת כשלוש שעות. אני הפלגתי בספינה הצהובה Talink superstar אותה רואים בקישור הבא http://www.marinesoftware.com/newsletter/newsletter.asp?year=2008&month=06

זוהי ממש ספינת אהבה עם 8 מפלסים, יציעים חיצוניים (בעיקר למעשנים), מספר מסעדות ומזנונים, רובע של חנויות דיוטי פרי, משקאות ומזכרות, נקודה להחלפת כספים, אמפי פנימי עם במה ומסכי ענק, אולמות ישיבה שונים, משחקייה לילדים ועוד. 

במעגן אליו מגיעים בטאלין יש אולם נוסעים קטן ופשוט, כביש ושבילים במרחק הליכה של כרבע שעה מהעיר העתיקה. 

כרטיסים למעבורת מהלסינקי לטאלין:

1. הזמנת כרטיסים ישירות באתר לקו הלסינקי – טאלין

2. בכל תחנת מידע לתיירים בהסינקי, כולל עמלה של 8 יורו. למשל: במשרד בתחנת הרכבת המרכזית בעיר. 

מחיר הכרטיס – תלוי בעונה, בתפוסה, בשעת ההזמנה. אני שילמתי לכרטיס יחיד 40 יורו הלוך ושוב. זוג שהעביר גם מכונית שילם ביחד 100 יורו. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ימית בהלסינקי

אין עדיין פוסטים על תחבורה ימית בהלסינקי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם