אדיסון טורס
Edison Tours

4.5
(3)
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על אדיסון טורס

4.5
3 מדרגים
1
1
0
0
0

3 המלצות על אדיסון טורס

תמונת הפרופיל של saraka
saraka

”טיול סובב טאיוואן 5 ימים“

קרא עוד

חזרנו אתמול מטיול בן 5 ימים עם החברה.

המדריך צ''או נהדר, בעל ידע נרחב אדיב נעים ותמיד נמצא איפה שצריך. עונה בחן על כל שאלה וכשלא בטוח בתשובה בודק וחוזר במהרה עם תשובה מדוייקת. לנו עזר ביעוץ לגבי המשך טיולנו בטייפה.

המלונות ברמה גבוהה מאוד. הגענו למקומות יפיפיים שבטיול לבד היה לנו פחות נוח להגיע.

הזכירו מחיר וטענו ששהוא יקר, אוטובוס צמוד עם מדריך מצוין מלונות ברמה כל כך גבוהה. יוצא קצת יותר ממאה דולר לאדם, לא נראה לי יקר לעומת מה שקיבלתי.

ממליצה מאוד על החברה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ofraudi
ofraudi

”חברת טיולים מומלצת“

קרא עוד

עשינו סיור של 5 ימים 4 לילות - סובב טאיוואן עם המדריך Leny. היה טיול מוצלח, מאורגן היטב הן בתהליך הרישום והתשלום, האיסוף מהמלונות והחזרה אליהם, והן הטיול עצמו.

הטיול היה דו לשוני - אנגלית וגרמנית. (בהתחלה קצת עצבן, אך מתרגלים וממש אין בעיה עם זה) . מספר המשתתפים לא היה גדול והאוירה הייתה טובה. האוטובוס טוב נקי ועם ווי.פיי.

ובעיקר - המדריך היה מצויין - אנגלית טובה, הרבה ידע, נעים הליכות. ליווה את הנחלה הידע והמידע במצגות, במוסיקה, וידאו. שילב מידע על הצמחיה, החיות, הפירות של המדינה וכד'.

מה שלי חשוב ועד כה אף מדריך בטיולים כאלה לא מצא לנכון לעשות זה - להציג בתחילת הטיול על גבי מפה את מסלול הטיול כולו, וכל יום את המסלול לאותו יום מתוך המסלול הכולל.

המלונות בטיול היו מצויינים וכמעט ולא היו “הכתבות שיווקיות”.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של bgs019
bgs019

”טיול מקיף בטיוואן“

קרא עוד

בשונה מביקור קודם בטיוואן שבו היינו רק בעיר טאייפה ובסביבתה, הפעם הצטרפנו לטיול של 5 ימים שמאורגן ע”י חברת Edison Tours, אשר מומלצת גם ע”י משרד התיירות הטיוואני. הטיול הינו בן 5 ימים (4 לילות) מימי שני ועד שישי. החברה אוספת מהמלון שבו נמצאים בטאייפה והטיול הינו עם אוטובוס ועם מדריך (בשפה האנגלית). אנחנו הצטרפנו לטיול כזה בשבוע האחרון של דצמבר 2016. הטיול הינו מטאייפה וכולל ביקור באתרים רבים בטיוואן, החל מצידה המערבי השטוח, כולל באזור ההררי, בקצה הדרומי של האי וטיול בצד המזרחי של האי. את פרטי הטיול אפשר למצוא באתר של חב' EDISON שהינו: www.edison.com.tw. מחיר הטיול אינו זול (כ-536 דולר אמריקאי לאדם) אבל הוא כולל לינה של 4 לילות עם ארוחת בוקר במלונות 5 כוכבים ברמה גבוהה ביותר. אנחנו ממליצים על הטיול הזה המלצה חמה. טיוואן היא ארץ מפותחת ומדהימה ביופיה, והאתרים שמבקרים בהם פשוט מדהימים. הטיול הזה שווה כל דולר. רצוי לעשותו בעונה מתאימה (לא בין אפריל לאוקטובר שאז מזג האויר גשום וחם יחסית בטיוואן וגם יש סיכון לטאיפונים).

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על אדיסון טורס

אין עדיין פוסטים על אדיסון טורס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות