המדריכה מיטל מרגוליס
Meital Margulis

5
(19)
המדריכה מיטל מרגוליס מתוך הטיפ של שרון1711 - למטייל (2) מתוך הטיפ של שרון1711
המדריכה מיטל מרגוליס מתוך הטיפ של Lior_3448233 - למטייל (3) מתוך הטיפ של Lior_3448233
המדריכה מיטל מרגוליס מתוך הטיפ של Lior_3448233 - למטייל (4) מתוך הטיפ של Lior_3448233
Taipei City, Taiwan
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריכה מיטל מרגוליס

5
19 מדרגים
17
0
0
0
0

19 המלצות על המדריכה מיטל מרגוליס

תמונת הפרופיל של ze
ze

”מדריכה מעולה בטייפה- מיטל מרגוליס“

קרא עוד

מיטל הדריכה אותנו בטייפה (קבוצה של 10 מבוגרים) . מיטל מדריכה מעולה, בעלת ידע רב, משתפת בידע בצורה מרתקת, בחירת האתרים הייתה מושלמת, תכנון הזמן היה מעולה. השירותים הנלווים, אוטובוס וכו היו ברמה גבוהה. נהנינו מכל רגע ורגע.

ממליצה בחום.

זהבה רוזנטל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ze
ze
תמונת הפרופיל של מטייל_4096701
מטייל_4096701

”ממליצה בחום טיול זוגי לטייוואן עם "טייוואנית"ומיטל בראשה.“

קרא עוד

חזרנו לפני שבוע מטיול מקסים בטייוואן 9 ימים נטו, חגגנו בה גם את סוף השנה האזרחית, אשר את הזיקוקים המרהיבים שנורו ממגדל ה101 המפורסם בטייפה ראינו מחלון חדרינו שבמלון המדהים ששהינו. מומלץ מאוד. את הטיול ארגנה ותכננה חברת “טייוואנית “בניהולה של מיטל מרגוליס המקסימה, ואנשי צוות נהדרים. מיטל הדריכה אותנו יום מקיף בדגש תרבות, רוח וקולינריה מקומית. הסיור היה במטרופולין טייפה עיר הבירה, מדריכה ישראלית לשעבר, בעלת ידע רב בנושא התרבות הסינית בהתמקדות לטייוואנית, לחיים בטייוואן, נעימת הליכות, רגישה לצרכים ורצונות. בנוסף יצאנו לטיול חוויתי בטייוואן, שארגנה ותכננה החברה הנ”ל, הכולל את אגם השמש והירח ואטרקציות נוספות יפות כמו הפארק הלאומי קניון טרוקו המדהים. הטיול התבצע בליווי נהג נהדר, שנסע בבטיחות מירבית בכבישים לא פשוטים ומדריךמקומי.לאורך הטיול מיטל היתה זמינה וקשובה לבקשותינו, דבר אשר מאוד עזר להצלחת הטיול. סיור מרתק נוסף בליווי מדריך ישראלי מקסים בשם תומר במוזאון הלאומי בטייפה היתה חוויה נפלאה לסיום טיולינו, אודות למיטל הנפלאה. ממליצים בחום. אורי וטל שחר בית לחם הגלילית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של amitzirman
amitzirman

”טיול פרטי בטאיוואן“

קרא עוד

חזרנו מטיול פרטי בן 11 יום בטאיוואן שאורגן על ידי החברה של מיטל מרגוליס. מיטל, ישראלית לשעבר, תכננה וארגנה לנו טיול מקסים בטייפה ורחבי טייוואן. מיטל הייתה רגישה וזמינה לכל אורך הדרך לבקשותינו ולצרכינו והתאימה את הטיול מבחינת עניין וקצב לדרישותינו. הידע וההדרכה של מיטל בעברית סייעה מאוד והייתה מקצועית כשהיא שולטת בכל רזי המדינה והתרבות. גם באיזורים שבהם לא הדריכה אותנו ישירות דאגה למדריכה מעולה בשם Ann שליוותה אותנו במקצועיות וברגישות ובאנגלית רהוטה לאורך כל ימי הטיול. אנו ממליצים בחום על טיול במדינה מעניינת זו ולהסתייע בשירותים ובהדרכות של מיטל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ophirsion
ophirsion

”מיטל מרגוליס - מומלצת מאוד לתכנון ואירגון טיול בטייוואן“

קרא עוד

טיילנו בטייוואן בפברואר 2019. היינו 4 מבוגרים שאחד מאיתנו מתקרב לגיל 80. דיברתי עם מיטל שתעזור לי לתכנן טיול שתספיק לכמות הימים שהתכוונו להקדיש לאי בטיול מחוץ לטייפה. אני אמרתי לה מה אני רוצה לראות והיא עזרה לי לבנות את הטיול בצורה הטובה ביותר מה לראות לפני מה איפה כדאי לטייל ואיפה כדאי לישון ולאכול. היא דאגה לנו לנהג מצויין, שהיה מאוד נחמד, מאוד שירותי לקח אותנו לכל המקומות היה סבלני מאוד, הרכב היה צמוד אלינו כל הזמן. וגן בטרוקו שהגענו לנק'' ועשינו הליכה של שעה וחצי הוא חיכה לנו עם הרכב לקחת אותנו ליעד הבא. הוא היה צמוד אלינו לכל שלושת הימים שהיינו איתו. אומנם האנגלית שלו לא היה טובה מאוד אבל היה ממש כיף לטייל איתו, הוא אמין, דייקן, נעים הליכות, היה פשוט תענוג (שמו היה מר סונג)

ממליץ מאוד על מיטל ועל הצוות שלה

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של שרון1711
שרון1711

”ממליצים בחום על מיטל מרגוליס לין“

קרא עוד

אנחנו ממליצים בחום! על מיטל ועל כל צוות "טאיוואנית". הגענו למיטל כאשר תכננו טיול בטאיוואן וחיפשנו עזרה בארגון הטיול וכן בהדרכה. אנחנו זוג בגילאי 50 +, והיינו עם בנות 27, ו - 25. כל ההמלצות של מיטל היו מדוייקות ונכונות. מעל הכל, ואולי הכי חשוב, מיטל מדהימה. היא מקצועית, לבבית, בעלת ידע גדול ומגוון, ובעלת עסק מקצועי ביותר של אנשי מקצוע. תכנון הטיול נעשה מראש בעמידה בלוחות זמנים, התאמה לרצונותינו והמלצות מדוייקות. התחלנו את הביקור בטייפה עם יום הדרכה פרטי מהמם עם מיטל. מיטל בעלת ידע מגוון ורב, ולוקחת למקומות רבים, שבוודאי לא היינו מגיעים אליהם לבד. קיבלנו מידע רב בנושאים רבים של דת, מנהגים במקדשים השונים, אורחות חיים, אוכל והמטבח הטאיוואני, סקירה מרתקת על תרבות ועוד ועוד. הידע של מיטל נרחב ביותר, ומה שחשוב שהיא מתאימה את אופן העברת המידע לקבוצה. היא קשובה מאוד לצרכים של כל קבוצה, מה שהפך את היום הזה לחוויה מרתקת ומהנה היותר! לאחר מכן, לקחנו נהג ורכב דרך החברה של מיטל. קיבלנו את סיימון המדהים שדאג לנו לכל דבר. הוא לקח אותנו למגוון אתרים לפי התוכנית, כולל מסעדות שלא היינו מגיעים אליהן לבד. סיימון דבר אנגלית מצויינת וקיבלנו ממנו מידע רב. בסיום הטיול היינו עצמאיים בטייפה, אולם המשכנו להיעזר בהתייעצויות עם מיטל, שעזרה בנעימות ובלבביות. ההמלצות שלה על בתי המלון היו מעולות, כולל המלצות מה לאכול והיכן. חשוב לציין את סער מהצוות של "טאיוואנית", שעזר וסידר לנו דברים רבים. ממליצים בחום רב על מיטל ועל חברת "טאיוואנית". ניר, שרון, גלי וירדן.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של piano
piano

”טיול מקיף טיוואן עם מיטל מרגוליס מטעם החברה הגיאוגרפית “

קרא עוד

במהלך חודש אוקטובר 2017 השתתפתי בטיול מקיף טיוואן עם החברה הגיאוגרפית. הטיול היה מושלם מבחינת מסלול הטיול, בתי המלון היו מעולים.ארוחות הערב במסעדות השונות והמגוונות, התכנים ולמזלי גם הקבוצה היתה מצוינת.

היהלום שבכתר היתה מיטל מרגוליס ולצידה מדריך מקומי בשם אדגר שניהם השלימו אחד את השני כמו זוג כפפות.בנוסף ברצוני לציין את הנהג המקסים והאדיב והאוטובוס המרווח.לכל זה מגיע ציון לשבח לחברה הגיאוגרפית.

מיטל מרגוליס מדריכה יוצאת דופן באדיבות, בסובלנות, בחיוך המקסים ובידע.במיוחד בספורים על התרבות הטיוואנית, המסורת.המנהגים שחלק מהם חוותה בעצמה ובאורח החיים וכו.היא ריתקה במידע שהעבירה לנו.היתה קשובה לכל בקשה, היתה הראשונה להיות בחדר האוכל בארוחת הבקר.בארוחות הערב עזרה להגיש לשולחנות ודאגה שהכל יוגש כמו שצריך ויוגשו תוספות במידת הצורך.אציין שביום הראשון של הטיול היא דאגה לקנות על חשבונה תקעים שמתאימים לשקעים בטיוואן, החשמל שם זהה לארצות הברית על מנת שנוכל להטעין טלפונים ועוד, באוטובוס תמיד היו בקבוקי מים בשפע פרות ועוגות מקומיות שנוכל להתכבד ולהנות,

מדריכה כזו היא נכס לחברה הגיאוגרפית ולמזלינו נתברכנו בה בטיולנו.מיטל מדריכה בחברה זו פעמיים בשנה בחגי תשרי ובפסח.לידיעתכם.טיולים פרטיים נערכים באמצעותה כל השנה.ממליצה.

מכל הלב לחוות את הטיול שחווינו -קל וחומר אם יזכו המטיילים העתידיים למדריכה מיטל מרגוליס.

בברכה, רות וילנציק.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ziv40mn
ziv40mn

”מדריכה נהדרת דרך החברה הגיאוגרפית“

קרא עוד

בין בתאריכים ה-04.10.17 ל-16.10.17 נטלתי חלק בטיול מאורגן של "החברה הגיאוגרפית" לטאיוואן. ממרום גילי אני יכול לומר שכבר הייתי באי אילו טיולים בעולם. מעולם לא נהניתי כל כך וחוויתי מראות וקולות ונופים עירוניים ובטבע מרשימים כמו בטיול זה.
 אבל את הדובדבן שבקצפת, את הטעם הנוסף, העניקה לנו המשתתפים המדריכה שלנו מיטל מרגוליס, מלאת החיים ושופעת הידע, גם מעצם היותה ישראלית החיה עם משפחתה בטאייפיי. היא הייתה מסורה כל כולה לטיול ולאנשי הקבוצה, דאגה לכל, תמיד עם חיוך, תמיד בגובה העיניים,
 הייתה איתנו בכל ודאגה לכל משתתף כאילו הוא בן משפחתה. היא גם הוסיפה נופך אישי משפחתי לתיאורים ולסיפורים הקשורים בטיול גופו.

בזמן הטיול:מן אמא אווזה, חברה ומדריכה טובה במשולב. כשהתעוררו בעיות של נסיעה ועמידה בלוח זמנים בעקבות גשמים רבים שירדו כמעט ללא הפסקה בצד המזרחי של האי וחסמו את הכבישים במפולות הרים, ידעה בקור רוח ובתבונה למצוא פתרון מספק מהיר ונוח לאנשי הקבוצה.


 ממליץ בחום על הטיול וכצ'ופר מתנה אם יזכו המשתתפים העתידיים של קבוצת המטיילים גם במיטל כמדריכה. מספר הטל שלה לאלו המתענינים בטיול מאורגן כזה דרך "החברה הגיאוגרפית" למקום הקסום הזה הוא: 886934082707+
 בהצלחה לכל המתעניין.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rachellevitan
rachellevitan

”הדרך האמיתית לחוות את טאיפיי“

קרא עוד

בקרנו בטאייפי בחודש יוני 2017.על פי ההמלצה שמצאנו בלמטייל התקשרנו עם מיטל. קודם לפגישה איתה היינו בארמון הקיסרי שהוא המוזיאון הלאומי של טאיואן המציג אלפי פריטים שהובאו מהעיר האסורה בביגינג. עשינו סיבוב בעיר עם אוטובוס Hop On Hop Off/

כך שחשבנו שראינו את מה שלטאיפיי יש להציע.פגשנו את מיטל ליום שלם של סיורים באזור טאייפי והסביבה וגילינו עולם ומלואו מקסים שלא היינו נחשפים אליו בלעדיה.היא עצמה מרתקת ונעימה שווה כל אגורה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריכה מיטל מרגוליס

אין עדיין פוסטים על המדריכה מיטל מרגוליס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות