המדריך צ׳אנדרה בוג'ל
Chandra Bhujel

5
(7)
הוסף לטיול שלי
המדריך צ׳אנדרה בוג'ל - למטייל (1) מתוף הטיפ של Sharon3189406
המדריך צ׳אנדרה בוג'ל מתוך הטיפ של Sharon3189406 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Sharon3189406
המדריך צ׳אנדרה בוג'ל מתוך הטיפ של Sharon3189406 - למטייל (3) מתוך הטיפ של Sharon3189406
המדריך צ׳אנדרה בוג'ל מתוך הטיפ של Sharon3189406 - למטייל (4) מתוך הטיפ של Sharon3189406
Pokhara, Nepal
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריך צ׳אנדרה בוג'ל

5
7 מדרגים
7
0
0
0
0

7 המלצות על המדריך צ׳אנדרה בוג'ל

תמונת הפרופיל של Sharon3189406
Sharon3189406

”Chandra Bahadur Bhujel מדריך מומלץ מאוד לטרקים בנפאל“

קרא עוד

חזרנו לפני 10 ימים מטרק בנפאל. בן זוגי ואני. הטרק היה מתנת יומולדת 50 לבן זוגי. קבלנו המלצות רבות, מחברים ומטיפים ב”למטייל” על Chandra Bahadur Bhujel ועל החברה שבבעלותו, Friendly Trekkers. יצרנו עמו קשר בפייסבוק והוא “תפר” לנו מסלול על פי בקשתנו. שילוב של ה”פון היל” והחלק התחתון מה-Abc. סה”כ 7 ימי טרק.

קבי, הבן של צ'נדרה, פגש אותנו בפוקרה יום לפני הטרק וסגרנו פרטים אחרונים. וגם סידר לנו שנבלה את “ליל הסדר” בבית חב”ד בפוקרה. חוויה מעניינת ומרגשת.

בבוקר למחרת אסף אותנו טנדר ובו 2 טיילות אמריקאיות, חמודות. צ'נדרה, 2 סבלים ומדריך נוסף. התכנון היה לעשות במשותף 3 ימים יחד כקבוצה, אח”כ להתפצל וכל אחד ימשיך עם מסלולו (הבנות תכננו לעלות את ה-Abc טרק של 10 ימים סה”כ) . לשמחתנו האנרגיות בקבוצה היו מעולות והעניין תרם לשיחות ולאווירה הטובה. (מניחה שאם זה לא היה כך היינו מתפצלים קודם) . הידע של צ'נדרה בכל התחומים מעולה. טבע, דת, הסטוריה, סוציולוגיה. הוא יודע מעט עברית (כולל את “אל המעיין”) והאנגלית שלו מעולה. ביום השלישי, לשמחתנו, אחת האמריקאיות חטפה קלקול קיבה, והן החליטו להמשיך איתנו עד ליום החמישי. זכינו בקבוצה מקסימה, במדריך ידען, נחמד ומעולה. ביום החמישי התפצלנו ונשארו עם מדריך אחר, אחיין של צ'נדרה שהיה נחמד אולם האנגלית שלו היתה דלה ולא היה לו ידע רב כ”כ כמו לדודו.

אנחנו ממליצים מאוד לעבוד עם צ'נדרה ועם החברה שלו. אולם בשל הפער הרב בין המדריכים יש להתעקש על Chandra Bahadur Bhujel שידריך או על בנו קבי, שהדריך אותנו אחרי הטרק בסיור אתרים סביב פוקרה והיה מצויין. תהנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של איציקפי
איציקפי

”Friendly Trekkers והמדריך צ'אנדרה בוג'ל“

קרא עוד

היינו, שני זוגות בטרק פונהיל, ובסך הכל שבועיים מלאים כולל פוקרה, קטמנדו ונגרקוט. הבחור, שהוא בעל החברה, דאג לכל מחסורנו וביחד עם בני משפחתו המורחבת הפך את הטיול לחוויה אדירה. מומלץ בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Lior_3258010
Lior_3258010

”מדריך מעולה לטרקים“

קרא עוד

נסענו כל המשפחה לשבועיים וחצי בנפאל ועשינו את ה-ABC. צ'אנדרה אסף אותנו מהשדה לטיסת המשך מקטמנדו לפוקארה. לפני היציאה לטראק אירח אותנו בביתו ויצאנו לטראק איתו ועם 3 פורטרים מטעמו. צ'אנדרה מדריך מעולה! קודם כל כבן אדם הוא היה אדיב, מקסים וחכם. הוא מדריך מקצוען, רגוע, מדבר אנגלית שוטפת (אפילו קצת עברית), וחוויה להיות בחברתו. ממש מומלץ בחום, גם לחבר'ה צעירים שנוסעים לנפאל ומחפשים מדריך וגם למשפחות. הוא עושה טרקים בהמון אזורים בנפאל, אז לאן שתרצו הוא יקח אתכם. הוא העשיר אותנו גם המון בכל מה שקשור להיסטוריה של נפאל, ולתופעות טבע. בקיצור אל תחשבו פעמיים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של zarfatom
zarfatom

”חוויה אחרת! מדריך שהוא קודם כל בן אדם“

קרא עוד

מבחינה מקצועית צ'אנדרה מדריך ותיק ומנוסה. דובר אנגלית טובה והוא עובד עם בני המשפחה שלו (במידה וצריך פורטרים). מכיר כל פינה בנפאל ודואג לכל הסידורים וההכנות עוד לפני שמגיעים ליעד. הוא מדריך מצויין, מקצועי ואחראי.

**בשעה האחרונה של כל יום הליכה בטרק, הוא היה מגביר את הקצב ומתרחק מאיתנו מעט (משאיר אותנו עם בן דודו) וכשהיינו מגיעים ליעד, הוא חיכה לנו עם מפתחות לחדרים והנחיות איפה הכי כדאי לאכול ומה לעשות.

ברמה האישית, צ'אנדרה בן אדם טוב לב. יש לו סיפורים ודעות על נפאל והעולם כולו ומאוד כיף להעביר את ההליכה בשיחה איתו. אחרי אסון הטבע האחרון בנפאל, כשביתו נפגע, הוא ומשפחתו עבדו על שיקום הכפר כולו וסייעו לשכנים בבניה ובגיוס תרומות.

 הטרק היה נראה אחרת בלעדיו ואני מאוד שמח שהזדמן לנו לטייל דווקא איתו!

ממליץ בחום. באמת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shteker
shteker

”מדריך ובנאדם מדהים“

קרא עוד

צ'נדרה הוא בנאדם נדיר ומדהים, אנחנו מכירים כבר 10 שנים, יש לי רק דברים טובים לומר עליו.

הכרנו ב-2005 כשהוא היה מדריך שכיר באחת מחברות סוויסה או משהו כזה, הוא הדריך אותי ואת כל המשפחה שלי בטרק האנאפורנה (אחותי הקטנה הייתה אז בכיתה ד'), מאז הוא נהיה פעיל מאוד בתחום התיירות ובעיקר פעיל זכויות מדריכי טיולים ופורטרים בנפאל, הוא עזר להנהיג רפורמה בתנאי ביטוח וחוק לטובת מדריכי טיולים נפאליים, והיום הוא מנהל חברת טיולים מרשימה עם מדריכים ברמה גבוהה מאוד.

ב-2014 נפגשנו שוב כשטיילתי עם חברה שלי בנפאל, צ'נדרה אירח אותנו בביתו הצנוע (מאוד!) למשך כמה ימים, עבדנו בשדות ואכלנו יחד, הוא לא רצה שום תשלום או כלום אלא רק לארח חברים, זאת הייתה אחת החוויות הטובות מהטיול הזה.

כל מי שמחפש מדריך טיולים ברמה גבוהה, דובר אנגלית שוטף, בעל ידע מקצועי על כל נפאל (ועל העולם) ובשורה התחתונה בנאדם טוב ואכפתי, אני ממליץ בחום על צ'נדרה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Tshworld
Tshworld

”המלצה על המדריך צ׳אנדרה בוג'ל“

קרא עוד

חוויה בלתי נשכחת בנפאל, צאנדרה בוג'ל הופך את הטיול לאישי עם חוויות אותנטיות מרגשות. יחד עם צוות אחראי, אמין ומקסים. להיות עם מדריך מקומי ולהרגיש בבית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Tshworld
Tshworld

”טיול עם צ'אנדרה (Chandra)“

קרא עוד

המסע שלנו עם צ'אנדרה התחיל כחודש לפני הטיול, פנינו אליו בעקבות המלצה מ"למטייל". כבר מהמייל הראשון הבנו שעומד מולנו אדם אמין, אמיתי ובאמת מקסים. צ'אנדרה עזר לנו לתכנן את הטיול מהשדה תעופה ועד השדה תעופה חזרה.

הוא דובר אנגלית (וגם טיפה עיברית), הוא לימד אותנו על אורך החיים בנפאל ואפילו זכינו בהיכרות אישית עם המשפחה שלו בביתו. אנחנו לא יכולים להגיד שהכל היה מושלם, אך בהחלט יכולים להגיד שצ'אנדרה עשה ככל שביכולתו על מנת שאנו נהיה שבעי רצון. 

אנחנו ממליצים בחום על צ'אנדרה ועל בנו קובי שהתלווה אלינו לטיול כפורטר (שקרע אותנו ביניב).

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריך צ׳אנדרה בוג'ל

אין עדיין פוסטים על המדריך צ׳אנדרה בוג'ל.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לפוקרה

אטרקציות בפוקרה

מלונות ומקומות לינה בפוקרה

מדריכים ונותני שירות בפוקרה

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

חופשה ביוון: היעדים הכי שווים לקיץ

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

קרוזים והפלגות נופש

עפים על העולם: כל מה שצריך לטיול תרמילאים

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

חופשה של פעם בחיים

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי