נהג המונית אנג'ל
Angel

5
(10)
נהג המונית אנג'ל - למטייל (1) מתוך הטיפ של Noy_3499854
נהג המונית אנג'ל מתוך הטיפ של mikini - למטייל (2) מתוך הטיפ של mikini
נהג המונית אנג'ל מתוך הטיפ של saharzur - למטייל (3) מתוך הטיפ של saharzur
נהג המונית אנג'ל מתוך הטיפ של Ohad_3570540 - למטייל (4) מתוך הטיפ של Ohad_3570540
נהג המונית אנג'ל מתוך הטיפ של Ohad_3570540 - למטייל (5) מתוך הטיפ של Ohad_3570540
Varna, Bulgaria
+359 878 56 62 90
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על נהג המונית אנג'ל

5
10 מדרגים
7
0
0
0
0

10 המלצות על נהג המונית אנג'ל

תמונת הפרופיל של Vamp
Vamp

”עזר לכל אורך הדרך “

קרא עוד

נסענו המשפחה לורנה בולגריה, ראינו כמה המלצות על נהג מונית והלכנו עליו.

(דרך אגב אני מתנהל עם קביים ומוגבל בהליכה פיזית) ברגע שהנהג ראה שיש הגבלה פיזית יישר תיכנן מסלול שיתאים לכולנו. לקח אותנו למקומות טובים ויפים. טייל איתנו במשך יומיים שלמים.

ומה שעוד מוסיף זה שעשה לנו מחיר ממש טוב בתוך העיר וקצת מחוץ לה (יער האבנים מאוד מומלץ אבל לא למי שמגיע עם כיסא גלגלים זה לא מקום מותאם כל כך) לקח לנו 103 לבה והוא היה איתנו צמוד מהבוקר עד הערב.

ויום למחרת לקח אותנו עד לכפר הדייגים שזה כ4 שעות נסיעה הלוך חזור (שעתיים לכל כיוון) ועוד טייל איתנו בעיר ולקח מחיר ממש טוב.

שאלתי אותו והוא הסכים לשים פה את המספר שלו, שמו אנג'ל והוא באמת אדם מלאך. מצחיק כיפי ועשה לנו את כל הטיול למהנה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של בנטולילה
בנטולילה

”מדריך לטיול בוורנה“

קרא עוד

אנגל חיכה לנו כבר בשדה התעופה! והחיבור איתו היה מידי. אתם תופתעו מרמת העברית שלו עד שתרגישו בבית. הוא ייקח אותכם למקומות הכי יפים ומומלצים בוורנה ומסביב לה ייתן לכם טיפים איפה כדאי לקנות בזול גם חיקויים, וגם מקוריים! בקיצור איתו תגיעו לכל המקומות שהמקומיים שמכירים טוב את וורנה מגיעים קונים ואוכלים אתם חייבים לאכול את הבניצה (בורקס בולגרי אורגינלי) הוא ייקח אתכם למקום הכי טוב! תהנו…

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של israel_st
israel_st

”נהג חביב דובר עברית“

קרא עוד

הגענו לחולות הזהב לקראת אמצע מרץ. קבענו מראש עם אנג'ל לאור ההמלצות שהופיעו באתר (בערב ההגעה התקשרנו לאמת את ההזמנה). בילינו איתו במשך שלושה ימים שכן בחולות הזהב אין פעילות בתקופה זו. עושה כמיטב יכולתו לספק את רצון הלקוחות וחשוב לו שתהיו מרוצים.

המחיר סביר ביותר- 160 לבה (כ-320 ש”ח) ליום נסיעות מלא.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של רוןןן
רוןןן

”המלצה לנהג מונית בורנה בולגריה - אנג'ל“

קרא עוד

בחרנו לטייל בורנה, בולגריה, בעזרת נהג מונית בשם אנג'ל שסיפק לנו נהגי מוניות נוספים לפי הצורך. מתברר שהבחירה היתה טובה. הנהג אדיב, מקושר, דובר מעט עברית והתשלום היה נמוך ומשתלם מאוד. אנג'ל הסיע אותנו במשך יום שלם, לפחות 200 קילומטרים, עם עצירות היכן שבחרנו ובסך הכל בעלות של 80 לבה ליום למונית. היינו ארבעה חברים במונית ובשקלים מדובר בסך הכל ב- 200 ש"ח בערך. עדיף מכל דבר אחר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של איצקו 8
איצקו 8

”זהירות נהגי מוניות“

קרא עוד

חזרנו אתמול מורנה והתאכסנו במלון אינטרנציונל (מלון מצויין) שבחולות הזהב. מחוץ למלון מחכות מוניות שמתברר עובדות עם המלון והמחירים שלהם בהתאם. על טיול יום שלם מחוץ לעיר הם ביקשו ממני 160 לבה כאשר נהג המונית אנג'ל שלא נמצא ברשימת בית המלון ביקש 80 לבה בלבד, אך בתנאי שיאסוף אותנו 100 מטר מהמלון כי אסור לו לעבוד באזור.

בנוסף כאשר ניגשתי לפקידת הקבלה עם מספר הטלפון של אנג'ל כדי שתקשר ביננו התנצלה ואמרה שאסור לה להתקשר לנהגי מוניות שלא נמצאים איתם בהסדר.

חבל, כי גם על נסיעה לעיר גובים נהגי המוניות ליד המלון 30 לבה ונהגים שלא במסגרת המלון מסתפקים ב-15 לבה אנחנו נסענו עם אנג'ל (דובר עברית) שיצא מגדרו ולקח אותנו למקומות נהדרים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mikini
mikini

”נהג מונית נהדר“

קרא עוד

אנחנו לקחנו נהג מונית נפלא בשם אנג'ל הוא הסיע אותנו במשך שלושה ימים בחורף למקומות מקסימים סביב ורנה. קודם כל יודע עברית, שמח, זול, עשה לנו את הטיול, ממליצות עליו מאוד מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של aviema
aviema

”נהג מונית נפלא ומדריך בורנה“

קרא עוד

היינו בחופשה בחורף בורנה. אנג'ל לקח אותנו למקומות מקסימים. הוא דובר עברית, איש נעים ומצחיק, דייקן ולא יקר בכלל. ממש מומלץ! נהנינו מכל רגע ושמחנו שלא התפתנו לשכור רכב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של saharzur
saharzur

”נהג מומלץ בוורנה“

קרא עוד

שהינו בוורנה בסוף ספטמבר – זוג, שני ילדים ותינוקת פלוס סבא וסבתא. קראנו את ההמלצות לגבי תחבורה ונהגי מוניות בעיר, כך שיצאנו מהמלון לכיוון תחנת האוטובוס ובדרך נהגי המוניות החלו לקרוא לעברנו 25 לבה לגרנד מול. המשכנו ללכת ואז פנה אלינו בעברית נהג מונית חביב. אהבנו את הגישה והכנות שלו ונכנסנו למונית.

החיבור עם אנג'ל מידי. הבחור נעים, כנה ובקיא באזור למרות שהוא בכלל אזרח רומני שחוצה את הגבול מידי יום כדי לעבוד עם רישיון מונית לחולות הזהב. במהלך הנסיעה החלטנו לשכור את שירותיו ליום מלא. עלות של 80 לבה. העסקה הוכיחה את עצמה. כמה חברה ממלון מליה (היכן ששהינו) שכרו רכב בעלות של 45 אירו ליום, פגשנו אותם בג'מבו והם סיפרו שהסתבכו בדרך עם הניווט עם ווייז.. אנחנו זכינו להגיע במהירות, בדיוק ועם תחושת ביטחון שיש על מי לסמוך... עברנו מספר תחנות עם אנג'ל וקבענו איתו למחרת (זמין 24/7 בוואטסאפ) טיול לכפר הדייגים.

מומלץ בחום רב מאוד!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Ohad_3570540
Ohad_3570540

”נהג המונית Angel“

קרא עוד

נהג מעולה מדבר עברית ככה שמאוד נוח לעשות איתו יום שלם של טיולים. מאוד מצחיק ומרגיש כאילו הוא חבר שלך שנים. אנג'ל מכיר את כל המקומות הטובים בורנה, מדריך ומזהיר מפני סכנות. המונית שלו מתאימה לשבעה אנשים (שישה + נהג) ככה שאפשרי גם למשפחות ומספר זוגות והכי חשוב המחירים שלו הכי זולים שקיבלתי מכל הנהגים ששאלתי (יצא לי יותר זול לנסוע איתו מללכת עם הטיולים המודרכים מטעם המלון). תענוג! תשאלו במלון איך להתקשר אליו, המספר מצורף בתמונה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Noy_3499854
Noy_3499854

”המלצה על נהג מונית “

קרא עוד

השבוע חזרנו מורנה (חולות הזהב) ורצינו להמליץ על נהג מונית שגרם לנו ממש ליהנות מהטיול. המחיר הוא סביר, מדבר קצת עברית, לוקח אותך למקומות שבאמת כדאי ללכת בזמן שאתה נמצא בו והכי חשוב – חשוב לו שבאמת תהנה מהטיול יותר ממה שאתה רוצה ליהנות. זאת ההרגשה שקיבלנו. מדייק בזמנים, מזהיר מפני סכנות. אנחנו ממש נהננו וממליצים בחום. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על נהג המונית אנג'ל

אין עדיין פוסטים על נהג המונית אנג'ל.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות