מידע חיוני נוסף במלפסקווה

1 המלצות על מידע חיוני נוסף במלפסקווה

תמונת הפרופיל של tomva
tomva

”מלפאסקווה מידע כללי“

קרא עוד

הגעה מסבו סיטי: אוטובוס מה-Northern bus station במחיר 163 פזו (170 ממוזג) או ואן ממוזג (בלי עצירות, מהיר יותר) 190 פזו. האוטובוס לוקח כ4 שעות. לרדת בתחנה האחרונה Maya port ומשם לקחת Public boat בעלות 80 פזו. מומלץ להגיע לפני 3-4 אחה"צ כי גם ככה יעשו לכם הצגה שאין מספיק נוסעים ומזג האוויר סוער ויבקשו עוד כסף. לא להסכים פשוט לחכות בסבלנות עד שירדו ל-80. ככל שתגיעו יותר מאוחר ככה יותר קשה להתמקח, אבל בכל מקרה תוכלו לישון לילה במאיה אם אין ברירה.

במלפאסקווה אין כספומט וקשה להשיג עודף-אל תגיעו עם שטרות גדולים. המיוחד במלפאסקווה הן הצלילות עם תרשר שרקס ורייז. החוף המרכזי: באונטי ביצ'. לישון: Bebe's guesthouse, נמצא קצת בתוך הכפר, חדר זוגי עם מאוורר (שירותים ומקלחת בחוץ) ב250 ללילה. עוד אופציה: Mr quiz, גם בתוך הכפר אבל השירותים והמקלחת בפנים. 500 פזו לחדר. לאכול: Ging ging's, ממש ליד ביביס גסטהאוס, שמציעים אוכל סביר במחיר מעולה, והמסעדה השכנה The other place שמציעה אוכל מעולה במחיר סביר. לצלול: דנ'ס דייברס, ליד ביביס, הציעו מחיר זול בהרבה מהשאר והיו אחלה.

ליד הריזורט אקזוטיק יש חלק שקט יחסית של החוף עם ערסלים ומיטות שמש. כדי לא להיות חצופים מומלץ להזמין פרישייק מהמסעדה שלהם (100 פזו), למרות שגם לפני שהזמנו נתנו לנו להנות מהמתקנים.

*כל המחירים מחוץ לעונה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מידע חיוני נוסף במלפסקווה

אין עדיין פוסטים על מידע חיוני נוסף במלפסקווה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות