אגם גוסאו
Gosausee

5
(5)
Gosau 395, 4825 Gosau, Austria

מה חושבים מטיילים על אגם גוסאו

5
5 מדרגים
5
0
0
0
0

5 המלצות על אגם גוסאו

תמונת הפרופיל של גילץ'
גילץ'

”אגם גוסאו“

קרא עוד

אגם גוסאו נמצא בחלקה הדרומי של העיירה גוסאו. בסוף העיירה ישנה חנייה גדולה. החנייה היא חינם למשך 3 שעות. מסמנים את שעת ההגעה בשעון הנייר הנמצא ברכב. יש מדרגות העולות לכביש העליון. ממשיכים עוד קצת לעלות עד שמגיעים לאיזור ממנו יוצא הרכבל לתצפית על האגם, ובהמשך הדרך (כ- 100 מטר) לאגם עצמו. ניתן להקיף את האגם משני צידיו. המסלול הוא מעגלי. אנו הקפנו אותו מצד שמאל, וכשעברנו לצד השני נתקלנו בהפתעות. מפלים יפים הזורמים מראש ההר. זרימת אחד המפלים עברה על מסלול ההליכה, כך שהיינו צריכים לחצות בזהירות את המים. ניתן פשוט להוריד נעליים ולעבור יחפים לצד השני. חוויה מרעננת ביום חם.

בהמשך יש משטח דשא גדול, ובו אפשר להתמקם למנוחה ולהיכנס לאגם. כשאנו עברנו שם, היו פרות ושוורים שרעו שם והתהלכו בחופשיות בין הנופשים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Sapir_3464752
Sapir_3464752

”שיט בסאפ או בסירה מול נוף מושלם“

קרא עוד

הגענו לאגם גוסאו עם המשפחה, וראינו שיש אפשרות לשכור סירה לשיט עצמי או סאפ. הבוגרים שכרו סאפ ונהנו מהשיט ומהנופים המרשימים במשך כשעה, ואנחנו שטנו עם הקטנות בסירה והאכלנו ברווזים. חוויה מומלצת ומקסימה!

מחיר סירה 12 יורו לחצי שעה, ומחיר סאפ 8 יורו לחצי שעה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Hilad34
Hilad34

”אגם יפהפה באוסטריה“

קרא עוד

הגענו לאגם גוסאו ביום קריר עם ממטרים קלים. התלבטנו בגלל הגשם, אם לעשות את המסלול המקיף את האגם, ובסוף החלטנו להתחיל אותו ומקסימום לחזור חזרה. ההחלטה הייתה מוצלחת. המסלול נוח להליכה, ככל שמתקדמים בו רואים את האגם בזוויות יפות יותר. בכמה נקודות במסלול ניתן לרדת לאגם כדי לשכשך במים ו/או להאכיל את הברווזים (אנחנו בחרנו באפשרות השניה). בסופו של דבר, סיימנו את המסלול והקפנו את כל האגם. קינחנו בארטיקים. במקום גם מסעדה וחנות מזכרות. היה כיף!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ישראל ב.
ישראל ב.

”אגם גוסאו היפהפה“

קרא עוד

בשבוע שעבר טיילנו באגם גוסאו. אגם מקסים ויפהפה ובעיני הוא היפה ביותר באזור זלצבורג, ודוקא בגלל הפשטות והטבעיות שלו. ממליץ מאוד להקיפו ברגל, לנו זה לקח שעתיים כולל עצירות רבות לצילומים ולמנוחה.

כדאי להתחיל בצד השמאלי הפחות מוצל ובהמשך הוא הופך להיות מוצל ונעים. כאשר פנינו לעבר גוסאו הווייז איבד קליטה, אבל אין חשש להתברברות, פשוט תמשיכו כל הזמן ישר עם הכביש עד שתגיעו לסוף הכביש.

מצד שמאל תראו את הרכבל וחנות מזכרות. שם נמצאת החניה המומלצת, החניה חינם עד 3 שעות! זיכרו להניח בחזית המכונית את השעון מקרטון שנמצא בכל רכב מושכר ולכוון בו את השעה בה חניתם.

מומלץ לעלות ברכבל לאחר הקפת האגם (שימו לב לשעות הפעילות של הרכבל). אתם חוזרים לחניה הנ”ל אחרי הטיול הרגלי וממש לידו נמצא הרכבל. אם אתם שמים לב כי הגעתם לגבול ה-3 שעות חניה תזיזו את חוגת השעון קדימה ואז תעלו לרכבל.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על אגם גוסאו

אין עדיין פוסטים על אגם גוסאו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות