אדוארד דוקס
Edward Doks

5
(13)
אדוארד דוקס - למטייל (1) מתוך הטיפ של דניאל בן צור
אדוארד דוקס מתוך הטיפ של Meir_3689088 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Meir_3689088
אדוארד דוקס מתוך הטיפ של Meir_3689088 - למטייל (3) מתוך הטיפ של Meir_3689088
אדוארד דוקס מתוך הטיפ של Meir_3689088 - למטייל (4) מתוך הטיפ של Meir_3689088
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על אדוארד דוקס

5
13 מדרגים
3
0
0
0
0

13 המלצות על אדוארד דוקס

תמונת הפרופיל של Ronnie Vinnikov_4101799
Ronnie Vinnikov_4101799

”לא תמצאו מורה דרך ברמה הזאת בכל אוקראינה!“

קרא עוד

אדוארד היקר,
 בשם הנהלת קרן קימת לישראל אני רוצה להודות לך על היומיים הנפלאים שבילינו בהדרכתך! נדהמנו מהשליטה שלך בהסטוריה ובמצב המדיני, מהעברית הספרותית והיידיש המקסימה, מהיכולת המיוחדת שלך להציג את קייב ואת האתרים היהודים גם דרך שירי ארץ ישראל וסיפורים פיקנטיים. במיוחד הרשימו אותנו הציטוטים מאברהם שלונסקי והבדיחות מהפולקלור האוקראיני.
 ממליץ בחום להעזר באדוארד לכל מי שרוצה להכיר את קייב והסביבה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של marco cohen
marco cohen

”מקצוענות“

קרא עוד

קבעתי עם אדוארד לטיול חצי יומי בדרך מריגה לתל אביב.

אנחנו קבוצת כדורסל שחזרה מטורניר בריגה. אדוארד המתין לנו בשדה, עם רכב מרווח ל 15 אנשים.

האתר הכי חשוב לנו היה באבי יאר - אותו אדוארד העביר למי שהכיר ולמי שלא, באופן מקיף, רגיש ואנושי, ואחר כך את כל האתרים החשובים והמרשימים בעיר, כולל מסעדה מקומית מקסימה, במחיר מצחיק.

הבחור מקצועי מאוד, מכיר לפני ולפנים את המקום, ההיסטוריה הפוליטיקה ובכלל,

מומלץ מאוד.

מרקו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Anna_3689223
Anna_3689223

”אדוארד המדריך היחידי שדובר אידיש!‎“

קרא עוד

באוקטובר 2016 יחד עם קבוצת חברים מפתח-תקווה היינו בסיור של אדוארד. בנוסף לידע העמוק שלו, להפתעה נעימה ביותר היה הביצוע הדרמטי שלו של שירים בעברית ובאידיש. היכולת של אדוארד לדבר אידיש מרגשת ומרתקת! ככל הנראה הוא מורה דרך היחידי ואחרון באוקראינה שדובר אידיש מהבית. תודה רבה לך, אדוארד! להתראות בקייב בשנה הבאה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של איציק_3689668
איציק_3689668

”אדוארד חוויה אחרת“

קרא עוד

אין סוף חוויות איש מיוחד ומצחיק. מומלץ בחום, טיול עם אטרקציות מיוחדות, מסעדות מצוינות, מלא בידע. הנאה מובטחת ושונה. תכנן לנו מסלול בהתאם לדרישות שלנו והיו לנו דרישות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Meir_3689088
Meir_3689088

”מדריך טיולים מקצוען בקייב“

קרא עוד

אדי מדריך טיולים בעברית ורוסית בקייב, שעושה זאת עם כל הנשמה. בעל ידע נרחב ומעמיק. היסטוריון מהלך שממחיש למטייל בהסבר ובשירה! במהלך הסיור בקייב על ההיסטוריה של העם האוקראיני, בכלל, והעם היהודי, בפרט.

חוויה מושלמת לכל תייר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של chapagoor1
chapagoor1

”סיורים באוקראינה “

קרא עוד

אשתי ילידת אוקראינה ולאחרונה החלטנו לנסוע לראות את העיר בה נולדה (ברשד) והעיר בה גרה כסטודנטית (ויניצה). מצאתי את אדוארד באתר שלו ובקשתי את עזרתו בארגון הטיול.

אדוארד ארגן רכב עם נהג שלקח אותנו משדה תעופה בקייב לויניצה ועמד לרשותנו 3 ימים לראות את העיר ולנסוע לברשד ובהמשך החזיר אותנו לקייב. אדוארד גם ארגן לנו פגישה עם ראש הקהילה היהודית הקטנה שנותרה בעיירה אשר הביא אותנו לקברים של סבא וסבתא של אישתי .

כשהגעתי לקייב פגשנו אדם חביב ידען (במידה מסוימת דעתן) שולט בעברית של שבת וגמיש לבקשותנו בכל הקשור לסיור בקייב. זה היה אדוארד. אדוארד לא רק ידע את החומר תיאורטית, אלא גם שלף העתק שת תעודה מגניזת קהיר שם הוזכרה קייב לראשונה, שלף תרגום של באבא יאר של יבטושנקו וקרא אותו בעברית כשהיינו באתר. בקיצור לא סתם לדקלם מספר הדרכה, אלא גם מקוריות ועל כך מגיע לו כל הכבוד.

תודה לך אדוארד כשנחזור לאוקראינה נבקש עזרתך שוב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של zvikap1
zvikap1

”טיול זוגות לקייב - מדריך מקומי“

קרא עוד

הטיול הפך להצלחה גדולה עקב שכירתו של אדוארד כמלווה ומדריך. אדוארד אדם מקסים, בעל ידע נרחב בכל תחום מכיר היטב את קייב. היינו בחברתו חמישה ימים, כולל איסוף ופרידה בשדה התעופה, כולל רכב מרצדס ספרינט ממוזג. מומלץ ללא כל הסתייגויות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גלדר
גלדר

”מדריך מומלץ“

קרא עוד

חזרנו מביקור בקייב המפתיעה, הרבה בזכותו של המדריך אדוארד דוקס, שבנוסף לידע ולאתרים החשובים ידע להתאים את עצמו לדברים שעניינו אותנו, וכך הגענו לראות מקומות שספק אם היינו רואים.

עשינו איתו שני טיולים בעיר, ראינו הרבה, למדנו ונהנינו מאוד. אדוארד היה איתנו בקשר כל זמן הביקור, התעניין ועזר בכל בעיה או שאלה, המליץ על מסעדות וכו'.

מומלץ ביותר!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של דניאל בן צור
דניאל בן צור

”טיול שורשים באוקראינה עם אדוארד דוקס“

קרא עוד

לקוראי ההמלצה שלום רב. לאחר שחזרנו, נחנו והתאוששנו, ברצוננו להודות לך על הטיפול, היחס והמקצוענות אשר תרמו רבות להצלחת סיור השורשים שלנו באוקראינה בכלל ובקרמניץ (עיר הולדתי), בפרט.

אין ספק כי הצלחנו בעזרתך למצות את הסיורים בקייב ובקרמניץ ובאתרים בדרכים. ברצוננו לציין את רעיונו הנפלא של אדוארד – להזמין את הפרופסור מר Vartabedian Oleg כמדריך בקרמניץ. הממצאים, הפרטים והערב הנפלא עם צמד הזמרים, וההפתעה כי מקום המפגש בקפה הקטן הוא בעצם חלק מביתם של סבי וסבתי ז"ל. תודתנו לנהג סשה על תרומתו הרבה במהלך הנסיעות. שוב תודה רבה!

בשמי ובשם אחיותי גיסיי ואחי , תרשו לי - אולי בפעם האלף - לשתף אותכם בהרגשת החיבור והנחיצות של הביקור בקייב ובעיירת אבינו ז"ל. הסבריו , האיכפתיות הסברת המקום והסברת הפנים של אדוארד , ילוו אותנו עוד זמן רב. שוב תודה, ובתקווה שנפגש,

הרבה בריאות
 דובי גל,
 במאי ושחקן

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על אדוארד דוקס

אין עדיין פוסטים על אדוארד דוקס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות