השכרת רכב דיירקט
Direct Rent

1.2
(11)
Strada Fermei E, Otopeni 075100, Romania
+40 725 557 490
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על השכרת רכב דיירקט

1.2
11 מדרגים
0
0
1
0
10

11 המלצות על השכרת רכב דיירקט

תמונת הפרופיל של אנה_3349562
אנה_3349562

”החוויה שלנו עם השכרת רכב דיירקט“

קרא עוד

מפתים במחיר זול ואז מחפשים "נזקים" באוטו בשביל לחייב בסכומים הזויים!

הגיעו באיחור, לא סיפקו כיסא תינוק למרות שהוזמן. בהחזרת רכב התנהגו בבריונות ולא החזירו אותנו (משפחה עם 4 ילדים קטנים) לשדה תעופה כי לא הסכמנו לשלם 800 יורו פלוס מיסים על נזק שלא קיים. לא אמינים עם יחס בריוני. ראו הוזהרתם!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של fun travel
fun travel

”להתרחק כמו מאש!“

קרא עוד

מקרה שקרה לנו ממש עכשיו: הזמנו את הרכב אצלם דרך Rentalcars.com. המחיר היה חצי (! ) משל אוויס/באדג'ט ולכן הסתנוורנו. רק חבל שלא קראנו כאן את הפוסטים לפני, היינו חוסכים לעצמנו עוגמת נפש ולא מעט כסף.

הגענו לקחת הרכב במועד שהזמנו וקיבלנו רכב שנראה ישן עם המון המון שריטות קטנטנות בדפנות הרכב. אמרנו לעצמנו, שזה מה שאפשר לקבל עבור מחיר כל כך נמוך, ולא התייחסנו לזה. כאשר אספנו את הרכב, הבחור שם כל הזמן חזר ובירר אם עשינו ביטוח. אמרנו לו שלא, כי הביטוח שהוא הציע הקפיץ את המחיר לפי 2 וכבר הפך את ההשכרה ליקרה הרבה הרבה מעבר לשאר החברות המוכרות. בעלי דובר רומנית על בוריה, והסביר לו שאנחנו נהגים מנוסים והכל בסדר, והבחור המשיך להתעקש בנקודה הזו (דבר שהיה צריך להדליק לנו נורה אדומה רק מיהרנו לצאת כבר לדרך אז לא התעכבנו על זה, ובדיעבד חבל כפי שיפורט בהמשך.) . כדאי עוד להוסיף, שבכל הזמן שהיינו שם לצורך קבלת הרכב (וכפי שאנשים סיפרו כאן, גם את בעלי החתימו על המון מסמכים וטפסים וכמובן שלקחו פיקדון ליתר בטחון של 900 אירו) - ובגלל שבעלי דובר רומנית (אני מבינה קצת) - הבחור דיבר על התיירים הישראליים שמגיעים אליהם בזלזול ובצורה מחפירה ממש (לדעתי הוא לא הפנים שאנחנו ישראלים בגלל שבעלי מדבר רומנית) .

מיותר לציין כי לא היה לנו שום עניין עם הרכב במהלך הטיול. בטח לא תאונה או דבר דומה.

כשהגענו להחזיר את הרכב, ואחרי כמה דקות טובות שהיינו שם הם “מצאו” על הרכב איזה שקע קטנטן ברכב שהיה ממש צריך להתאמץ כדי לראות אותו בכלל. הם אמרו לנו שזו פגיעה ברכב ושאנחנו צריכים לשלם 900 אירו. אחרי ויכוחים בסוף נאלצנו לשלם 100 אירו רק כדי לצאת משם ולהגיע לטיסה חזרה.

תתרחקו מהחברה הזו גם אם המחיר סופר אטרקטיבי!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של דודו דדון
דודו דדון

”להתרחק“

קרא עוד

לפני טיול ברומניה שכרנו רכב דרך אתר Rent Acar ובחרנו בסקודה אוקטביה מחברת Direct Rent בשדה התעופה. נחתנו בשדה התעופה ולפי הנחיות האתר חיכינו ליד דוכן הפרחים לנציג החברה. איתנו חיכתה משפחה נוספת מישראל שנחתה איתנו ושהזמינה ואן. אף אחד לא חיכה לנו ובחור רומני חביב שראה שאנחנו אובדי עצות התקשר לחברה והם טענו שאחרנו והנציג בדרך. הנציג אכן הגיע ולקח אותנו ברכב 5 דקות נסיעה מהשדה. ואז התגלה הפרצוף האמיתי של בעלי החברה.

  1. הם השכירו את הואן היחיד שלהם למישהו אחר כי לטענתם המשפחה אחרה בשלוש שעות והם שומרים רכב מוזמן רק שעה אחת.
  2. הגיע איטלקי מבוגר ולטענת בעלי החברה הוא שבר להם את הבמפר בכניסה לחניה והם חייבו אותו ב-300 יורו על הנזק ורק לאחר ויכוחים חייבו אותו ב-100 יורו.
  3. אנחנו הזמנו במפורש סקודה אוקטביה אבל הם טענו שאין להם כזו והציעו לנו סקודה פאביה שהיא קטנה יותר ואף נעלו לנו בכרטיס האשרי 900 יורו כבטחון.
  4.  

בקיצור חברה לא אמינה. ביטלנו את כל העסקה ופנינו לאתר Rent Acar לבטל הכל.

בסופו של דבר שכרנו רכב גדול יותר ויקר יותרמחברה מוכרת בשדה התעופה.

מומלץ בחום לא להתעסק עם חברות לא מוכרות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Olga_3814596
Olga_3814596

”חברה לא מומלצת“

קרא עוד

שלום, לפני מספר ימים חזרנו מטיול ברומניה. כשהגענו השכרנו רכב בחברת "direct Rent A Car" דרך אתר "rentalcars". קודם כל השירות שלהם היה נוראי כי לא חיכו לנו בשדה התעופה כפי שסוכם ונאלצנו ליצור איתם קשר על מנת שיביאו לנו את הרכב, לאחר מכן כשהגענו לסוכנות ההשכרה הוחתמנו על כל מיני מסמכים ובין היתר פיקדון של 1000 יורו במידה ויש פגיעה באוטו. נאמר לנו שמיכל הדלק מלא ועלינו להחזירו מלא וכפי שהאוטו שטוף עלינו להחזירו שטוף. מיכל הדלק היה מלא בפחות מחצי, אך חשבנו שזו טעות תמימה. נסענו עם האוטו מבוקרסט לבראשוב ושמרנו מאוד לא לשרוט אותו ולא לפגוע שכן האוטו עמד בחנייה רוב הזמן. לצערי לאחר ששכרנו את הרכב נתקלנו בפוסט המתאר רמאות של החברה הזו על ידי זוג ישראלים אחר. בחזרתינו בדרך לארץ מילאנו את המיכל הדלק ושטפנו את הרכב על מנת למנוע מהחברה לטעון משהו שלילי לגבינו. בעת החזרת הרכב הנציג של החברה פתאום גילה איזושהי מכה קטנה כביכול לאוטו וכשביקשנו לראות את התמונות שהוא צילם במעמד ההשכרה ראינו את המכה בתמונה באופן ברור כשהוא מסתכל יחד עם הבוס שלו על אותה התמונה בדיוק וטוען שאין מכה. נוצר בינינו ויכוח שגרר זמן יקר לפני הטיסה חזרה לישראל וכתוצאה מכך נאלצנו לשלם שלא בהסכמתנו המלאה 500 יורו בכרטיס האשראי על מנת שלא יגבה סכום הפיקדון. ארוע זה לצערי חתם את ביקורינו ברומניה ואנחנו מרגישים מאוד רע לגבי חברת השכרת הרכב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של mermov
mermov

”זול ומסוכן“

קרא עוד

נחתנו באיחור בשדה. החברה שומרת את הרכב לעד שעה איחור ולזוג הנוסף שהגיע איתנו לא היה רכב למסירה. אין עמדה רשמית בשדה. הרכב שנמסר לנו היה ברמה נמוכה מאוד ולא הרכב שהובטח. ככלל, מומלץ להזמין רק מהארץ ורק בחברה גדולה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Elad Metsuyanim
Elad Metsuyanim

”הונאה בהשכרת רכב“

קרא עוד

שכרנו רכב בחברת Direct Car. מלבד השירות הגרוע, כשהחזרנו את הרכב חיפשו שריטות שהיו ולא נרשמו, לאחר ויכוחים והוכחות (צילום וידאו 360 של הרכב) . קיבלנו טופס שמאשר החזרת רכב ללא נזקים.

כשהגענו לארץ נדהמנו לגלות שחויבנו בסכום השתתפות עצמית של 1,000 יורו (! ) . כשהתקשרנו לחברה אמרו שזה בסדר ותוך 30 יום נראה את הזיכוי. משזה לא קרה, נאלצנו לפנות לבירור בחברת האשראי. חברת האשראי לא קיבלה תושבה מבית העסק וזיכתה אותנו במלוא הסכום, שלושה חודשים מאוחר יותר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Asaf3276443
Asaf3276443

”לא מומלץ“

קרא עוד

כשבאתי להחזיר את הרכב, מצאו שריטה קטנה (אפילו הייתי אומר פחות מזה) , שאני משוכנע שהייתה שם כשלקחתי את הרכב, וחייבו אותי ב-300 יורו + מע”מ.

גם בהשכרה איטיים מאוד, יחס לא שירותי בכלל.

ממליץ להתרחק.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של בני רגל עץ
בני רגל עץ

”חוויה שלילית - ממליץ להתרחק“

קרא עוד

הגענו עם שלושה ילדים לשבוע טיול ברומניה.

הגיע הנהג ולקח אותנו למשרדים שנמצאים כמה דקות נסיעה. ישר היתה לי הרגשה שיש פה חבורה של נוכלים. הילדים עברו בצמוד לאוטו בעת בדיקה של הרכב ואז אחד מהם אמר שהילד שרט את הרכב. לאחר מכן עוד איים שיראה את זה במצלמות.

כבר הכל התחיל אתם ברגל שמאל וכל שריטה שאפילו זה לכלוך הם רשמו. לאחר החזרת הרכב הם אמרו שיש שריטה בפנס האחורי ושמבחינתם זה להחליף לחדש ושריטה קלה בדלת וסך הכל 600 יורו. היינו בהלם. מזל שבעל המלון באוטופיני הכיר את החברה ובאמת אמר שהם בעייתיים. זה הגיע לטונים גבוהים.

לאחר ויכוח הם אמרו שהם לא מחייבים אותנו. ממליץ פשוט להתרחק מהחברה הזו. ההמלצה שלי היא להשכיר רכב רק עם החברות הגדולות, למרות שעשינו ביטוח מלא דרך רנט-א-קאר. פשוט להתרחק.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yoav1964
yoav1964

”חברה קטנה ומכוניות ישנות עם תקלות“

קרא עוד

מכוניות ישנות ושירות לא טוב. המחיר פיתה אותנו וצריך להיזהר. שכרנו סיטרואן פיקאסו ויצאנו לכיוון הקרפטים. באמצע הדרך שמענו רעשים של ברקסים גמורים וזה מעיד על אחזקה לקוייה. בנוסף השמשה הקדמית הייתה סדוקה והוסבר לנו שזה בסדר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Shay3208307
Shay3208307

”לא לשכור רכב מ-Direct רומניה“

קרא עוד

השכרנו רכב מחברת Direct, עם לקיחת הרכב מהמשרדים בבוקרשט והחזרה בשדה התעופה. בזמן ההזמנה הובטח לנו שידרוג הרכב ממיני לרכב משפחתי. כשבאנו למשרדים בבוקרשט ראינו שמדובר במשרדים מפוקפקים שנראים רחוקים מחברת השכרת רכב נורמלית... קיבל את פנינו מישהו אדיש שאמר שלא חייבים לקיים את מה שהובטח לנו והוא מביא לנו את המיני למרות שבהזמנה הובטח שידרוג.

לקחנו את הרכב כי לא הייתה לנו ברירה, הרכב היה עם מספר דפיקות ושפשופים למטה. בנוסף בעל שבר בזגוגית המרכזית. הראנו לבן אדם את כל הבעיות, הוא אמר שזה שום דבר וסימן סימן קטן בדף. ואמר שזה הסימון שלו לשפשוף למטה ואין לנו מה לדאוג. שהחזרנו את הרכב הוא הגיע עם עוד 3 רומנים והתחילו לבדוק את הרכב בצורה מדוגדגת, על כל מילימטר הוא אמר שאת השפשופים בתחתית הרכב אנחנו עשינו. והוא התכחש לכך שהביא לנו רכב במצב כזה. הוא התחיל להגיד שהוא שונא ישראלים כי אנחנו עם של שקרנים ורמאים. החוויה לא הייתה נעימה בכלל ואף מאיימת. בסוף לא שילמנו דבר. חייבים להתרחק מהם בגלל הצורה שהוא דיבר על הישראלים והניסיון שלהם להונות תיירים. פשוט לא להתקרב!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על השכרת רכב דיירקט

אין עדיין פוסטים על השכרת רכב דיירקט.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לבוקרשט

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם