עולם הספארי
Safari World

3.7
(3)
59/5, พระยาสุเรนทร์ 40 Sam Wa Tawan Tok, Khlong Sam Wa, Bangkok 10510, Thailand
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

אתר זה נמצא כ-40 דקות נסיעה ממרכז בנגקוק. מתחם הספארי מציע אטרקציות רבות המשלבות חיות. באתר הופעות רבות לאורך כל היום וביניהן מופע דולפינים, האכלת פילים, מופע אריות ים, מופע ציפורים ועוד. 

מה חושבים מטיילים על עולם הספארי

3.7
3 מדרגים
2
0
0
0
1

3 המלצות על עולם הספארי

תמונת הפרופיל של efrat768
efrat768

”מופעי חיות“

קרא עוד

חוייה ממש לא נעימה, לי הרגיש שהחיות עוברות התעללות. רצים ממופע של חיות למופע אחר.

שני טגריסים בכלוב פיצפון שכל היום שם עד שהאתר ניסגר בשביל שאנשים יצטלמו איתם. הכלובים של החיות קטנים מאוד. אני ממליצה להתרחק מהמקום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של נתי גול
נתי גול
1

”דברים שצריך לדעת למי שנוסע לספארי בבנגקוק“

קרא עוד

בגלל שיש שני מתחמים אחד שנוסעים בתוך רכב והשני מסתובבים ברגל לכן עדיף להזמין דרך סוכנות אבל שזה כולל נסיעה הולך חזור זה חוסך לכם כאב ראש וכך אתם יכולים לעשות את המסלול. של הרכבים דבר שני למרות שהמחיר עולה סביב 1000 באט כולל הסעה הלוך חזור וארוחת בופה בספארי, צריך להביא עוד כסף מי שרוצה להאכיל את החיות שזה עיקר הכיף במתחם, יש שם מרפסת להאכלת הג'ירפות וצריך לקנות דלי עם בננות שעולה 100 באט ומתי שנכנסים לכלוב של התוכים עולה 60 באט לקנות גרעינים להאכיל את התורים כדי שהם יעמדו לך על הראש והידיים בבריכה של הדגים גם עולה 60 באט אוכל להאכיל אותם אבל כולם קונים כי זה שווה את החוויה ואל תשכחו שיש מלא עמדות להצטלם עם החיות ששם המחירים ממש גבוהים להצטלם עם קוף אורנ גוטן עולה600 באט עם כלב ים 500 באט להאכיל גור נמרים 600 באט צילום עם פילים500 ועם סוגי עופות דורסים, כל סוג 500 באט כך שתמיד תקחו הרבה באטים במיוחד אם אתם נוסעים עם ילדים המתחם יפה ויש שם מלא הופעות של חיות ועוד דברים כך שהילדים וודאי יהנו רק צריך תמיד לבוא מוקדם למופעים כדי לתפוס מקום טוב אם אתם לא רוצים לשבת על הריצפה, לא ככ" נורא פשוט איך שנגמר מופע אחד פשוט תלכו למופע הבא אל תתעכב בדרך באלוהים יהיה לכם אחכ"מספיק זמן להסתכל על הכלובים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של usant
usant

”המופעים בספארי“

קרא עוד

מידי יום ביומו, בין השעות 10:00 ל-14:30, מתקיימים ברחבי הספארי הענק בבנגקוק שמונה מופעים. אין אפשרות ליהנות מכל המופעים משום שאז תהיו בריצה מטורפת ממופע למופע, וגם כל מופע ומופע מתקיים באזור אחר ולעיתים המרחק בין מקום אחד למשנהו אינו קצר. במקום מבקרים מידי יום ביומו מאות תלמידי בית ספר וגני ילדים לכן רצוי מאוד להגיע להופעה מוקדם ככל שנתן על מנת לתפוס מקום טוב לצפייה במופעים המרתקים.

מאחר שהייתי במקום מספר פעמים אני מציע את המתווה הבא:

בשעה 10:20 גשו לחזות בהופעת האורנגאוטן. מיד בסיום ההופעה מהרו להופעת אריות הים אשר מתחילה בשעה 11:00 ומשם בריצה קלה להופעת הפילים אשר מתחילה בשעה 11:40. מכאן לכו בניחותא לאתר ההאכלה של הזירפות ולאחר מכן גשו למסעדה להשביע את רעבונכם (יש לדאוג שמחיר הכרטיס יכלול את ארוחת הצהריים). בשעה 13:00 גשו לצפות בהופעת הדולפינים ועם סיומה צפו בבעלי החיים השונים בספארי וסיימו את היום בצפייה במופע בעלי הכנף.

מצפה לכם יום גדוש ומלא חווית גם מבלי שראיתם את המופעים הבאים מלחמות קאבואים בשעה 11:00, מלחמת מרגלים בשעה 14:30 והאכלת בעלי חיים בשעה 10:00.

בילוי נעים!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על עולם הספארי

הוספת פוסט

תגיות