מידע חיוני נוסף באוטרכט
Utrecht

Utrecht, Netherlands

3 המלצות על מידע חיוני נוסף באוטרכט

תמונת הפרופיל של איציק_3963144
איציק_3963144

”ארוחות קלות מוכנות לדרך“

קרא עוד

בסופרים המקומיים יש אפשרות לרכוש קופסת אוכל סלטים או כריכים באיכות טובה טריים ומפנקים כולל כפית כף ומזלג בעלות מצחיקה המנה משביעה ומגווונת שווה לכל נפש.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של otsn100
otsn100

”אוטרכט ומוזיאון הרכבות“

קרא עוד

נסענו לאוטרכט בכדי סתם להסתובב וליהנות מהשוטטות, זו עיירה מאוד נחמדה. נכנסנו גם למוזיאון הרכבות, ניתן לחנות במוזיאון הרכבות, 5.5 אירו. אך צריך להוציא את הרכב עד 17:30.

הכניסה למוזיאון מאוד יקרה – 15 אירו, תשלום החל מגיל 4. כלול בכרטיס מוזיאונים. לדעתי שווה לעשות לילדים כרטיס מוזיאונים אם מתכוונים ללכת לעוד מוזאונים שכלולים בו.

הילדים די נהנו במוזיאון, זהו לא מוזיאון רק של תצוגה, אלא גם של התנסות ואקשן. בכל תחנה מתנסים במשהו… נחמד מאוד. רצינו גם לבקר במוזיאון תיבות הנגינה שנמצא לא רחוק משם, אבל כבר לא הספקנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גילץ'
גילץ'

”העיר אוטרכט“

קרא עוד

ביקרנו בעיר אוטרכט פעמיים. ביום ההגעה (לזמן מועט) וביום העזיבה. מרכז העיר העתיקה מקסים, מבנים יפהפיים, בין תעלות, כנסיות וגשרים. הגענו בשבת, יום בו התקיימו שווקים. שוק בגדים ושוק אוכל. העיר מלאה בחנויות וכיף להסתובב ולהיכנס לתוכן. מי שאוהב קניונים – יש את הקניון הגדול – הוג קטרין, שנמצא במרחק של כ-10 דקות מהעיר העתיקה, ובו חנויות רבות וגם סופרמרקט (אני פחות אהבתי, יותר נחמד וחוויתי לשוטט בעיר). לקניון צמודה תחנת הרכבת. שירותים נגישים רק בתחנת הרכבת.

הטיפ עזר לך?

כתבות על מידע חיוני נוסף באוטרכט

מתוך הבלוגים - פוסטים על מידע חיוני נוסף באוטרכט

אין עדיין פוסטים על מידע חיוני נוסף באוטרכט.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות