חברת אנדר איסלנד ”טיול ג'יפים בנהיגה עצמית - אוגוסט 2018“

לפני כשבוע חזרנו מהטיול לאיסלנד. הקבוצה כללה 4 זוגות, המסלול היה מסלול מובנה של 9 לילות וההתניידות בשני ג'יפי טויוטה לנדקרוזר - הכל בהזמנה מראש מחברת Another Iceland בניהולו של גיא גוטרימן.

הטיול עבר ללא תקלות, המסלול שגיא בנה עבורינו היה נהדר, בתי המלון היו ברמה טובה מאוד, הג'יפים התאימו לאתגרים ומעל הכל - מזג האוויר החמים (למעט יום וחצי) שנתן לנו מעטפת רגועה ונעימה. שאפו לגיא על הייעוץ והסיוע לאורך כל הדרך, החל משלב הגישוש הראשוני ועד לסיוע בשטח באיסלנד (התגובה המהירה לערכת ההדרכה שהייתה חסרה) .

כמה טיפים להתנהלות בקבוצה:

  1. מומלץ לרכוש בבנק בשדה התעופה כרטיס אשראי מקומי (Debit Card) ולהשתמש בו להוצאות המשותפות, בכך חסכנו התחשבנות מיותרת (למעט תשלום בתחנות דלק שאינן מאויישות, בהן לא ניתן לשלם עם הכרטיס הזה אלא תשלום באמצעות כרטיס אשראי רגיל או כרטיס תדלוק שקונים בחנות הנוחות הקרובה) .
  2. בכל יום היה זוג אחר שלמד את המסלול בצורה מפורטת והוביל את הטיול. הדבר גרם לכך שכולם היו מעורבים בטיול במידה שווה וכקבוצה רכשנו מידע עשיר יותר בכל אתר ואתר.
  3. הוכנה מראש תוכנית ישיבה בגי'פים לפי ימים, כך שהיה איזון בין היושבים קדימה ואחורה וכן אינטראקציה שווה בין הזוגות, אשר מנעה מראש מתחים מיותרים בין חברי הקבוצה.
  4. לא לוותר על ביקור בעמק המעשן Kerlingarfjoll שהגישה אליו היא באמצעות רכבי 4X4, אתר זה זכה אצלנו במקום הראשון כאתר המדהים ביותר באיסלנד.
  5.  

אין ספק שהטיול לאיסלנד ייזכר כאחד הטיולים היפים שעשינו.

לכל המידע על איסלנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות