ציוד ספרים ומפות בוינה

3 המלצות על ציוד ספרים ומפות בוינה

תמונת הפרופיל של Uri_1710
Uri_1710

”יישום לאנדרואיד - מפת וינה אופליין“

קרא עוד

מאחר שבווינה קשה למצוא Wifi חופשי, מצאתי שיישום זה פותר את הבעיה. הוא נוח מאוד לשימוש. המפה ברורה ומפורטת וניתן להוסיף/להסתיר בה שכבות מידע כגון: תחבורה ציבורית (מציין מיקום תחנות מטרו), מספרי בתים, מסעדות, עזרה רפואית ועוד.

להורדת האפליקציה ב-Google Play >>

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ציפי מטיילת
ציפי מטיילת
1

”תכננו את הטיול מראש עם My Maps“

קרא עוד

בתכנון הטיול פתחנו מפה בגוגל (My Maps) ושמנו שם כל המקומות שאנחנו רוצות לראות. סימנו בצבעים ובאייקונים כל מיני דברים חשובים. במלון פתחנו את זה ונעזרנו, היה Wifi בלי בעיה. אבל במשך היום הרבה פעמים לא היה Wifi. לפעמים דווקא כשצריך את המפה, לא היה אינטרנט. מצד שני, את המפה עצמה היה לנו כי שמרנו אותה מראש ויכולנו לפתוח בצורה לא מקוונת, אלא שלא היו המקומות שסימנו. בשונה מטיולים אחרים, בטיול הזה לא מצאנו מדריך שנותן המלצה לימים, אלא רק אתרי תיירות לפי איזורים. זו הסיבה שחייבה אותנו להכין מראש יותר לפרטים ולכן נעזרנו במפה הזו. זה מאוד כיף ומתחיל את חווית הטיול הרבה לפני הטיול. מאד מומלץ! וגם אתגר טכנולוגי. בהצלחה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של צ.ק.
צ.ק.

”המלצה על מפת העיר וינה“

קרא עוד

ממליץ על מפה של העיר וינה של חברת borch – מפה קשיחה ומנויילנת. קנה המידה 1:11000,יש את מרכז העיר וינה, את ארמון שונברון ואת ארמון הופנברג, כמו כן יש את מפת הרכבת התחתית. כמו כן, יש מפה של כל האזור מסביב לוינה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על ציוד ספרים ומפות בוינה

אין עדיין פוסטים על ציוד ספרים ומפות בוינה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות