מידע כללי על בילוי וחיי לילה בטיביליסי

מידע כללי על בילוי וחיי לילה בטיביליסי - למטייל (1) מתוף הטיפ של מוטי כרגיל

2 המלצות על מידע כללי על בילוי וחיי לילה בטיביליסי

תמונת הפרופיל של מוטי כרגיל
מוטי כרגיל

”היזהרו מעקיצות!“

קרא עוד

קרוב לבית הכנסת המרכזי בעיר העתיקה ישנו בר המציע שתיה במחיר מוזל, ברגע שנכנסים שם הם נועלים את הדלת, הם מטרללים את הראש ומוציאים בקבוקי שמפניה בלא להגיד מראש מה עלותם, בסוף יוצאים עם נזק כספי עצום. היינו בסוף השבוע האחרון ואנחנו - קבוצה של 6 מטיילים יצאנו בנזק של 15,000 ש”ח! הוציאו מאיתנו כסף בסופו של דבר וגם המשטרה לא סייעה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של adlv
adlv

”העיר העתיקה ואזור הבילויים בטביליסי“

קרא עוד

באזור בית הכנסת בטביליסי, ליד הבית של מאיה וזורה, ישנן גלידריות ובתי קפה מאוד מאוד נחמדים, שפעילים בלילה ופתוחים עד מאוחר. המקומות מאוד זולים, ומאוד כיף לבלות בהם.

בהמשך הרחוב מגיעים לפנים העיר העתיקה, שם יש ממש רחובות צרים מפוצצים בפאבים, מועדונים, ובתי קפה. מאוד מאוד נחמד וזול לעשות שם סבב ברים כזה, גם מאוד מצחיק לראות את המארחות קופצות עליכם ממש בפיזיות, ומנסות למשוך אתכם לתוך הפאב.

רוב הפאבים בתקופה שהיינו היו ריקים, כמו באילת באוקטובר, והיינו ביוני-יולי. אבל אל תתנו לזה למנוע לכם מהכיף. ממליץ שתתחילו בבית קפה Entree ליד בית הכנסת, תמשיכו לתוך הברים, יש לפחות 50 בתי עסק שם בתוך הרחובות הצרים והמסועפים. שבו בפאב אחד על בירה ונרגילה, בפאב הבא על עוד בירה, ושחקו שש-בש עם מקומיים, וככה תמשיכו.

הכל פתוח עד מאוחר מאוד. שימו לב שיש המון רחובות שמצטלבים שם ומקבילים ולא רק רחוב אחד. בלילה אחר גילינו מקומות שלא ידענו שקיימים והיו מלאים באנשים. נסו לראות את כולם.

זה היה הלילה הלפני אחרון שלנו בטיול בגאורגיה, ומאוד מאוד מאוד נהנינו, טביליסי מאוד כיפית, ובטוחה בלילה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מידע כללי על בילוי וחיי לילה בטיביליסי

אין עדיין פוסטים על מידע כללי על בילוי וחיי לילה בטיביליסי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות