שייט בבנגקוק
Bangkok Boat

4.5
(4)
שייט בבנגקוק - למטייל (1) מתוף הטיפ של Dikla20
שייט בבנגקוק מתוך הטיפ של אסף_4002342 - למטייל (2) מתוך הטיפ של אסף_4002342
Bangkok, Thailand

מה חושבים מטיילים על שייט בבנגקוק

4.5
4 מדרגים
2
2
0
0
0

4 המלצות על שייט בבנגקוק

תמונת הפרופיל של layame
layame

”שייט תעלות בבנגקוק - Khlong Lad Mayom Floating Market“

קרא עוד

יצאנו לשייט תעלות בבנגקוק ב Khlong Lad Mayom Floating Market. הגענו עם הרכבת (ירוק כהה) ל 10S ומשם במונית - 200 באט למתחם. האיזור היה מלא בדוכנים (אוכל, בגדים וכד) כאשר מאוד נחמד לסייר בין דוכניי האוכל. יצאנו לשייט של כשעה וחצי שעלה 100 באט לאחד וכלל ביקור (עצירה וירידה מהסירה) במתחם עם מקדש ומתחם של סחלבים.

בגדול ממליץ להגיע ולקחת סיור שייט כי די מעניין לראות את הבתים היושבים על התעלות ואת האנשים מסביב.

  1. הייתי מוותר על הסחלבים אבל מצד שני זה מאריך את המסלול ונותן עוד זמן לחוות את השייט.
  2. לנו ירד גשם בכמה דקות אחרונות של השייט - מבחינתי זה רק הוסיף לחוויה אבל כדאי שתקחו עוד זוג בגדים.
  3. כאשר המשיט מגביר מהירות אתם תקבלו מים לפנים - הייתי ממליץ לכם לא לשתות את זה:-) תכסו את הפה עם משהו.
  4. יצאנו בבוקר וחזרנו בסביבות 16:00 - קחו את זה בחשבון.
  5.  
הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Dikla20
Dikla20

”שייט על נהר צ`או פריה בסירה ארוכת זנב - Long-tail boat“

קרא עוד

זווית שונה של בנגקוק כדאי להכיר באמצעות שייט בנהר צ`או פריה ובתעלות העיר. יש שלוש אפשרויות פופולאריות - אפשר לקחת שייט פרטי בסירה ארוכת זנב (Long-tail boat), לעלות על ספינה ציבורית או על ספינה תיירותית. שתי האופציות של הספינות עוצרות בתחנות קבועות לאורך הנהר ואפשר לרדת באיזו תחנה שרוצים, הספינה הציבורית עולה כמה באטים בודדים בדומה ליתר התחבורה הציבורית, והתיירותית עולה בסביבות ה-150 באט.

אני ממליצה לקחת שייט פרטי בסירה ארוכת זנב, Long-tail boat, בדרך זו מגיעים גם לתעלות הצרות והמפותלות של העיר ונחשפים לאורך החיים של המקומיים על גדות הנהר, צורת חיים שונה מזו בעיר הסואנת. סיור מקסים ופסטורלי, רגוע ושלו, פסק זמן מהעיר הסואנת. סירות כאלה אפשר למצוא לפי מה שהבנו בכל הרציפים, בעיקר ראינו תנועה ברציף שליד הארמון. אנחנו הגענו לרציף Sathon שליד תחנת הרכבת Saphan Taksin. שם פנינו לסוכן שהציע את השייט (ניסינו להתחמק מהסוכן ולהגיע ישירות לסירות, אך לא מצאנו גישה אליהם שלא דרך התיווך הזה). הוא ביקש 2,000 באט לזוג, הצטרפנו לזוג תיירים נוספים ולאחר התמקחות סגרנו איתו על המחיר הזה עבור ארבעתנו. בחרנו באופציה של שייט של שעה וחצי שכולל עצירה במעין שוק צף קטן שהיה מיותר לחלוטין בעינינו, אפשר לבחור מסלול אחר רק לשים לב שעובר דרך התעלות ולא רק בנהר. חוויה מהנה ומומלצת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של inventor2607
inventor2607

”סיור של שעה או יותר בסירה“

קרא עוד

אחד הדברים שהכי נהנתי ממנו בבנגקוק גם בטיול הזה, היה השייט הקטן שלקחנו בסירה ארוכה עם מנוע שנכנסה לתוך כל מיני סימטאות כדי לראות את הבתים ואורח חייהם של האנשים. גם הפעם ראינו תנין במים, סירה שמכרה במחירים יקרים, לטאות ענק ובתים מטים ליפול. את השייט הזה לא מצאנו בשום מקום. הדרך למצוא אותו הוא להגיע לארמון המלך ושם לחפש בשוק מישהו שיתפוס אתכם כבר, יש שם הרבה מזחים קטנים. תסגרו על המחיר לפני שאתם מגיעים למזח אל תסכימו להיגרר למזח. אלא תיקחו מחיר במקום ותעשו שופינג. לנו הציעו 2 טיולים של שעה ושעה וחצי. בטיול ראשון עושים סיבוב ומגיים לוואט פו (הבודהה השוכב) (מומלץ מאד) ובשני – שעה וחצי עוצרים בעוד מקדש מאד מרשים. בכל אופן קחו איתכם לחם ישן , כדי לתת לדגים – מגניב ביותר.

הטיפ עזר לך?

כתבות על שייט בבנגקוק

מתוך הבלוגים - פוסטים על שייט בבנגקוק

אין עדיין פוסטים על שייט בבנגקוק.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות