מידע חיוני נוסף בפוקט

Phuket, Mueang Phuket District, פוקט, תאילנד
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

4 המלצות על מידע חיוני נוסף בפוקט

תמונת הפרופיל של asaf2
asaf2

”אופנוע ים בפוקט“

קרא עוד

חל איסור על השכרת אופנוע ים. יש הרבה “הלבשות” של תאונות על תיירים והנושא מגובה על ידי המשטרה המקומית. ראיתי גם שתיירים משכירים ללא בעיות, אך הנושא ידוע וישנן הרבה בעיות. בדקתי והמקום היחיד שטוען שיש לו ביטוח ואין הלבשות זה הללויה בפטונג. אני וויתרתי על הרעיון המפוקפק. ממליץ שאם כבר משכירים טוסטוס או אופנוע ים אז עם אחריות וביטוח.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של בני סימן טוב
בני סימן טוב
1

”סוכנויות ישראליות בפוקט“

קרא עוד

יש 4 סוכנויות של ישראלים בפאטונג שבפוקט. כולם על הכביש הראשי באיזור של בית חב"ד. אפרט אותן לפי הסדר: הסוכנות של טד וקאיה נמצאת ממש בפינה בן הרחוב הראשי לפאסג של בית חב"ד. יוצאים מהפסאז' לרחוב הראשי, היא תהיה שתי חנויות מימין. מצד שמאל שתי חנויות, תראו את סוכנות "הללויה" (שלט צהוב). בהמשך הרחוב שמאלה, תראו את סוכנות "סגול" וממולה מעבר לכביש את סוכנות כחול לבן.

לכולם (חוץ מלקאיה) יש גם מסעדה ישראלית. המחירים הם פחות או יותר אותו הדבר, אבל לא מזיק לברר. יש הבדל של 100-200 באט בניהם. תראו קצת הפרשים במחירי הטיסה ובזמינות האטרקציות . בכל מקרה, יותר זול מהמחירים בסוכנויות האחרות.

בקשר למלונות – כל אחד מציע מלון אחר, אז יש גם מה לבדוק בכולם. בעוד שכל הסוכנויות בפוקט גובות 3 אחוז עמלה על תשלום בכרטיס אשראי , בסוכנות "הללויה, כך שמעתי, גובה 5 אחוז עמלה, אז תבדקו את זה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shlomosr
shlomosr

”כביסה בפוקט“

קרא עוד

כל המכבסות בפוקט (אני מאמינה שבכל תאילנד הן עובדות באותה צורה) מכבסות את הכביסה תמורת 50 באט לק"ג. יש מכבסות אצל אנשים פרטיים ויש כאלה במקומות יותר מסודרים המוגדרים כמכבסה. אנחנו מסרנו את הכביסה שלנו בסוכנות הללויה בפוקט וקיבלנו אותנו נקיה, מסודרת, מקופלת וארוזה למשעי, ביום למחרת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של pmpo
pmpo
1

”לינה בפוקט ומספר טיפים שימושיים“

קרא עוד

חזרנו משהיה של מספר ימים בפוקט, להלן מספר טיפים שימושיים: שהינו 5 לילות במלון Limburi Hometel בפטונג. מלון 3 כוכבים, נמצא כ-3 דקות הליכה מהים ומשדרת הבנגלה שבה מתרחשים חיי הלילה בפטונג שכוללים ברים ומועדונים. המלון חדש, נפתח לפני מספר חודשים, כ-15 חדרים. היחס אישי וטוב, החדרים נקיים ומאובזרים, כניסה למתחם החדרים ע"י כרטיס מגנטי כך שהמקום גם בטוח מבחינת גניבות. שילמנו 1300 בהט ללילה בחודש דצמבר שנחשב לעונה היקרה יחסית. כשעזבנו את המלון קיבלנו תיק מתנה.

רצינו לשכור אופנועים והתברר שבכל המקומות דורשים שנשאיר דרכון כפקדון. לאחר ששמענו סיפורים על משכירי אופנועים שממציאים נזקים שכביכול קרו לאופנוע ולא מסכימים להחזיר את הדרכון אלא לאחר קבלת סכומי כסף גבוהים, חשבנו לוותר על העניין אלא שאז נעזרנו בטיפ שקראנו פה וניגשנו לצורי מהללויה. למרות שאני לא חסיד של מקומות ישראלים בחו"ל ואני כמעט שלא מגיע למקומות אלו, החלטנו לנסות ומסתבר שהיה שווה. רק מילים טובות יש לנו לומר על צורי. כבר כשהגענו למקום הזמין אותנו צורי לקפה ע"ח הבית. מסתבר שהוא המקום היחיד בפוקט שמשכיר אופנועים ולא דורש השארת דרכון. כמו כן הוא היחיד שמצאנו שתמורת סכום של 100 בהט עושה ביטוח מלא לאופנוע, כך שגם במקרה של תאונה אנחנו מכוסים כיסוי מלא. כמו כן נעזרנו בו במספר טיפים ובהסעה חזרה לשדה,דברים שחסכו לנו לא מעט כסף.

ממספר ישראלים שהזמינו אצלו טיולים הבנו שהמחיר שלו זול משמעותית מהזמנה מסוכנויות מקומיות. היות ולא הזמנו אין לי מושג אם זה נכון, אבל לדעתי שווה לנסות. השכרת אופנוע מומלצת למי שיש נסיון על נהיגה באופנועים. עלות שכירות יומית שווה לנסיעה חד פעמית במונית, כ-250 בהט וניתן להגיע לכל החופים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מידע חיוני נוסף בפוקט

אין עדיין פוסטים על מידע חיוני נוסף בפוקט.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות