חברת פרי ווקינג טורס - ורשה
Free Walking Tours

חברת פרי ווקינג טורס - ורשה - למטייל (1) מתוך הטיפ של radiano
חברת פרי ווקינג טורס - ורשה מתוך הטיפ של radiano - למטייל (2) מתוך הטיפ של radiano
חברת פרי ווקינג טורס - ורשה מתוך הטיפ של radiano - למטייל (3) מתוך הטיפ של radiano
חברת פרי ווקינג טורס - ורשה מתוך הטיפ של radiano - למטייל (4) מתוך הטיפ של radiano
חברת פרי ווקינג טורס - ורשה מתוך הטיפ של חנית24 - למטייל (5) מתוך הטיפ של חנית24
חברת פרי ווקינג טורס - ורשה מתוך הטיפ של חנית24 - למטייל (6) מתוך הטיפ של חנית24
חברת פרי ווקינג טורס - ורשה מתוך הטיפ של חנית24 - למטייל (7) מתוך הטיפ של חנית24
חברת פרי ווקינג טורס - ורשה מתוך הטיפ של חנית24 - למטייל (8) מתוך הטיפ של חנית24
חברת פרי ווקינג טורס - ורשה מתוך הטיפ של yefrha123 - למטייל (9) מתוך הטיפ של yefrha123
Warsaw, Poland
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

16 המלצות על חברת פרי ווקינג טורס - ורשה

תמונת הפרופיל של tobiofek
tobiofek

”פרי טור- המיטב של ורשה“

קרא עוד

אני אישית מאוד אהבתי. עשינו את הסיור של מיטב ורשה עם מדריך בשם יאצק והוא היה מאוד מצחיק, מאוד מעניין ועשה לדעתי מסלול מאוד שווה. הסיור מתחיל מעמוד זיגמונד. אני לא ידעתי שזה סיור של שעתיים וחצי אבל היה מאוד שווה. קצת כאבו הרגליים אבל זה חיבר אותי מאוד למה שאני רואה בטיול. בסוף הטיול מקבלים מפה (בדיוק הגענו כשהדפיסו מהדורה חדשה) עם ברים, מסעדות, אטרקציות וכו'.

תחילת הטיול הוא מעמוד זיגמונד שניתן למצוא במפה בכתובת: Https://goo.gl/maps/qshdzbi36E12

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של חנית24
חנית24

”סיור אוכל פולני בקרקוב ברובע היהודי - חוויה ייחודית“

קרא עוד

הצטרפנו לחברת “Free Walking Tours” לסיור אוכל פולני ברובע היהודי בקרקוב בעלות של 50 זלוטי, יש חברות נוספות היוצאות מהכיכר המרכזית בעיר העתיקה אך בעלות 95 זלוטי. הסיור מתקיים כל יום בשעה אחת וחצי, נקודת המפגש היא בית הכנסת הישן ברובע היהודי, אז הספקנו גם לסייר בבית כנסת עד שהחל הסיור.

משך הסיור הוא כ 3 שעות, כאשר עוצרים ב 7 מקומות שונים וטועמים אוכל/שתייה/קינוחים מקומיים. הכל מלווה בהסברים על האוכל ומה מקורו, כולל פירוגי כמובן. המדריך, מאצ'ק, היה מקסים עם אנגלית רהוטה.מסתבר שלמד עברית באולפן בארץ.אז נהנינו לשמוע אותו מדבר קצת בעברית. הסיור מומלץ מאוד, מעניין וטעים. (לא לשומרי כשרות)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yefrha123
yefrha123

”אל תפחדו מסיורי החינם של המטריות הצהובות“

קרא עוד

בביקורנו בוורשה יצאנו לשלושה סיורים באנגלית של חברת הסיורים Free Tours המיטריות הצהובות. שניים מהם: הסיור להכרת העיר העתיקה והסיור היהודי יוצאים מנקודת המפגש העמוד של זיגמונד בעיר העתיקה וכל אחד מהם אורך כשעתיים וחצי. כמובן שרצוי לדעת אנגלית טובה לצורך הבנת המדריך. התמזל מזלנו ובשני הסיורים האלה המדריך היה Fse (זהו הכינוי שלו, שמו הפולני מסובך מידי.) שהוא מדריך ידען מאין כמוהו, סבלני ובעל חוש הומור. Fsh מדריך בכל הרצינות ובכל הכוונה ומאוד התרשמנו מהידע שלו בכלל ובמיוחד במה שנוגע ליהדות פולין (מתברר שהוא גם מדריך במוזיאון יהדות פולין) . הסיור השלישי היה קצר יותר ונושאו היה סיפורים מרתקים על פינות בוורשה. נקודת היציאה היא ליד הדקל בצומת רח' ירושלים. המדריך היה B) שוב, השם בפולנית מסובך מידי) וגם הוא היה ידען ומרתק. אין צורך להירשם מראש לסיורים, אך אפשרי דרך אתר האינטרנט. בתום הסיור התיירים מוזמנים לתרום או שלא כל סכום לטטבת חברת הטיולים. אנחנו מאוד אוהבים את הFree Tours ותמיד היה לנו ניסיון מוצלח עם הסיורים האלה. ממליצים בחום!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מיכל ע
מיכל ע

”סיורי הליכה חנם באנגלית בוורשה - מומלץ“

קרא עוד

חברת Free Walking Tour מוציאה סיורי הליכה חינם במספר ערים בפולין, ביניהן ורשה. קצב הסיורים בהליכה מהיר מאוד. בוורשה יש להם 6 סיורים שונים, ארבעה מהם יוצאים הכיכר שליד עמוד זיגמונד. הצטרפנו לסיור בעיר ה”עתיקה”, עם תומס ולסיור וורשה האלטרנטיבית עם פטר. שניהם היו מוצלחים, אבל אהבנו יותר את הסיור עם תומס. הסיור בעיר ה”עתיקה” כולל רקע היסטורי על פולין וורשה והסברים על מבנים שונים בחלק זה של העיר. הסיור של ורשה האלטרנטיבית הוא ברובע Praga שמעבר לנהר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Eddie
Eddie

”הדרכה מתאימה לדוברי אנגלית“

קרא עוד

בלבד ולמיטיבי לכת. ההדרכה של יאצק (לא לטעות, מדובר בפולני) הייתה מצויינת ומועילה. להדרכה מצטרפים תיירים מכל העולם מה שהופך את הסיור לנחמד ומיוחד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של bellasc
bellasc
1

”סיורים חינמיים בוורשה“

קרא עוד

אנחנו מאוד ממליצים על סיורים חינמיים בוורשה (Free Tours) . אלה סיורים בנושאים שונים, אנחנו לקחנו וורשה עתיקה ווורשה יהודית, שניהם היו מצויינים. כל סיור נמשך כשעתיים, המדריכים פשוט מצויינים ומאוד מקצועיים, האנגלית שלהם מצויינת ומובנת מאוד. בסוף כל סיור אם רוצים נותנים טיפ. כדאי להכנס לאינטרנט עוד לפני הטיסה, לראות את תוכנית הסיורים ולתכנן את הזמן בוורשה בהתאם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של LEVI-LSH
LEVI-LSH

”סיורים בחינם בערים המרכזיות בפולין“

קרא עוד

קיים בפולין אירגון התנדבותי אשר מארגן סיורים מצויינים של כשעתיים וחצי בערים המרכזיות בפולין. כנסו לאתר Freewalkingtour.com ותקבלו את כל המידע הנדרש. בסיום הסיור נהוג לתת טיפ למדריך.

הסיורים מתקיימים במגוון נושאים, תלוי בעיר בה נמצאים. מומלץ בחום, הם מצויינים. הסיורים מתקיימים בשפה האנגלית, ספרדית ואיטלקית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shsma
shsma
3

”סיורי חינם בוורשה“

קרא עוד

סיור מעניין היוצא בשעה 10:30 בעיר העתיקה ואורך כשעתיים. מעניין ויפה עם יאצק, ששופע ידע והומור. גם שאר המדריכים שפגשנו בסיורים אחרים שופעים כרימון ומספרים הכל בצורה מרתקת ומעניינת. מאוד מומלץ.

בשעה 14:00 בנקודת המפגש הרשומה באתר, יוצא הסיור היהודי. יאצק המדריך ליווה אותנו, מדובר בעקר בסיור של סיפור אודות יהדות פולין לפני ואחרי המלחמה- נותר מעט מה לראות, הכל חרב במלחמה ומה שנבנה לאחר מכן, הם מונומנטים, סימנים ברחוב ומוזאונים המנציחים זאת.

הסיור מסתיים בפתח מוזיאון שמומלץ מאוד לראותו. בסיור החלו להשמע קולות של הנרטיב החדש אותו מקדמת הממשלה הנוכחית בפולין- הם עצמם קורבנות השואה, הם לא האשמים בסיפור שנקרא שואה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sherer
sherer

”הדרכה בורשה בחינם עם חברת Free Walking Tours“

קרא עוד

בוורשה, מומלץ לקחת סיורי חינם עם חבר'ה צעירים, המדריכים בעיר העתיקה וברובע היהודי בסיור נפרד. הסיור באנגלית, בכל יום באותה שעה. ממליצה ביותר.

נאספים ליד עמוד זיגמונד בכניסה לעיר העתיקה, ליד תחנת המטרו בצמוד לארמון. בידקו פרטים באתר האינטרנט שלהם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hanitaatar
hanitaatar

”טיולי הליכה בוורשה“

קרא עוד

לפני שנים גיליתי את הארגון המדהים הזה,. יש תכנית סיורים שבועיים שניתן לבחור מהם סיורים. ללא עלות, נהוג להשאיר טיפ. במקרה שלנו בוורשה השארנו 20 זלוטי לזוג, ככה שילמו הרוב חוץ מאחת שהסתלקה בלי לשלם ואולי עוד כמה בודדים. העקרון הוא שנפגשים במקום מרכזי בשעה מסויימת. ממנו מתחילים ללכת.

בחרנו את הסיור של Jewish Warsaw אין הרבה שרידים מהגטו אבל הסיור של אגאתה המדהימה כלל סיור באיזור הגטו ואח”כ לצד מונומנטים עד למוזיאן ליהודי פולין. האנגלית שלה טובה. קל להבין. האוכלוסיה שבאה מכל העולם כולל לבנון היו מנומסים ונחמדים.

הסיור היה כשעתיים, מאוד אהבנו. חברה מקצועית מאוד, במיוחד ששמעתי שיש סיורים בעברית בעלות גבוהה. הסיורים שלהם שווים. באנגלית רגילה, קל להקשיב.

הטיפ עזר לך?

כתבות על חברת פרי ווקינג טורס - ורשה

מתוך הבלוגים - פוסטים על חברת פרי ווקינג טורס - ורשה

אין עדיין פוסטים על חברת פרי ווקינג טורס - ורשה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לורשה

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם