תחבורה ימית בבוהול

5 המלצות על תחבורה ימית בבוהול

תמונת הפרופיל של yosssi19
yosssi19

”מעבורת מבוהול לקמיגין“

קרא עוד

כשרציתי להתנייד מבוהול לקמיגין המידע על לוחות הזמנים שהשגתי באתרי טיולים ובקבוצות ברשת היה לא חד משמעי. בהרבה סוכנויות באלונה ביץ ששאלתי (שמכרו נסיעות במעבורת ליעדים אחרים) לא מכרו משום מה כרטיסים לקמיגן.

בקישור המצורף תוכלו להתעדכן בזמנים Super Shuttle:

Http://Supershuttleroro.com/En/Schedule/

בסוכנות שנמצאת על השביל הצר שמוביל לאלונה ביץ (קרוב למקדולנדס) כן מכרו כרטיסים.

המחיר הוא 425 פזו מטעם החברה ובסוכנות יקחו מכם 475. נראה שאפשר להזמין גם באתר של החברה, אני לא הצלחתי מהפלאפון שלי. הבנתי שלפעמים יש תור ארוך בנקודת היציאה (Jagna) ולכן כדאי להזמין מראש. נכון להיום יש מעבורת יומית בשעה 13:00. הבנתי שיש גם חברות אחרות (עם נקודת הגעה אחרת בקמיגין)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של amotzte
amotzte

”מבוהול לקמיגין“

קרא עוד

יש באינטרנט הרבה טיפים שממש לא מעודכנים ומבלבלים לגבי הגעה מבוהול לקמיגין. אני עכשיו (ספטמבר 2015) נמצא בהאגנה (jagna). מכאן יוצאת המעבורת לקמיגין. מסתבר שנכון לעכשיו יש מעבורות רק בימי שני ורביעי, זאת בניגוד לכל מקום אחר שכתוב שיש כל יום מעבורת איטית ו-3 פעמים בשבוע מעבורת מהירה. ממה שהבנו מהקופאית של החברה בתקופת ה-Off season (לדבריה החל מאוקטובר) יש רק חברה אחת שעובדת (Super shuttle) והיא עובדת רק שני ורביעי (450 פזו). לא יודע לגבי ה-Peak season, אבל רק שתדעו שאף אחד פה לא סגור באמת על הזמנים.

יש איתנו עוד זוג שהמלון שלו ממש התקשר לחברה ואמרו לו שזה כל יום. לגבי טיסות אנחנו הזמנו מקמיגין חזרה לסבו דרך סבו פסיפיק, נראה שיש כל יום טיסה בסביבות 07:00. שימו לב שבדקתי בעוד מלא אתרים ופורומים בעולם ולא ראיתי בשום מקום טיפ על זה. ככל הנראה הם חזרו לפעול רק השנה לאחר הפסקה של כמה שנים וזה ה-Off season הראשון מאז.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yoavmat
yoavmat

”מעבורות לבוהול מסבו“

קרא עוד

רוב הנוסעים מסבו לבוהול עושים זאת במעבורת מהנמל המרכזי של סבו (פיר 1 או פיר 4, תלוי באיזו חברה) לטגבילארן, בירת בוהול. אלא שיש בנוסף מעבורת מסבו לעיירה הבוהולית טוביגון. זו מעבורת מהירה יותר וזולה הרבה יותר (100 פסו מול כ-400 פסו למעבורת לטגבילארן), משום שהיא מגיעה לאזור צפוני יותר בבוהול, אך משם ניתן להמשיך לטגבילארן או לבוהול הפנימית בתחבורה יבשתית.

בנוסף, מכיוון שזמן הנסיעה קצר יותר, כאשר הים סוער ומעבורות רבות מתבטלות, הסיכוי של המעבורת הזו להתבטל נמוך יותר ממקבילתה הטגבילארנית (כפי שאכן קרה לנו, כשניסינו להגיע לבוהול מסבו). נכון לאוקטובר 2014, המעבורת יוצאת מפיר 1.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של גיא.ב.
גיא.ב.

”מעבורות מטאגבילארן לסבו“

קרא עוד

יש מלא מעבורות מטאגבילרן (Tagbilaran) לסבו סיטי, וכולן יוצאות מהמזח הראשי בעיר. רבע שעה הליכה מהמרכז או 10 פסו לאדם בטרייסיקל. וויסאם יוצאים ב-8:20, 13:30 ו-17:30 ועולים 375 פסו. סופרקאט יוצאים ב-6:30, 11:15, ו-16:30. הם עולים 400 פסו. אושן ג'ט יוצאים בעקרון כל שעה-שעתיים, אבל זה משתנה, אז כדאי לבדוק באתר oceanjet.net. גם 400 פסו. אל תשכחו שלכולם יש להוסיף בערך 40 פסו על כל תיק גדול שיש לכם. השייט אורך שעתיים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hagar2401
hagar2401
1

”הגעה מבוהול לקמיגן“

קרא עוד

כדי להגיע לאי קמיגן מבוהול צריך לנסוע באוטובוס לעיר Jagna (שעתיים מטגבילרן בערך). יש שתי חברות שעושות את ההפלגה הזאת, אחת היא ocean jet היא לוקחת שעתיים בערך ועולה 550 פזו יש הפלגה כל יום בשעה 6:00 ו-13:30. החברה השנייה היא super Shuttle ferry והיא הפלגה ארוכה יותר של 4 שעות והמחיר הוא 450 (יש הנחה ל361 עם כרטיס סטודנט) יש הפלגה בימי שני, רביעי, שישי וראשון (ולא כל יום כפי שרשום בלונלי פלנט) בשעה 13:00. בקמיגן מגיעים ל-Benoni או לBlbagon משם אפשר לקחת מונית לאזור החוף או לנסוע בג׳יפני שעולה 25 לאדם ל-Mambajo ומשם עוד טרייסיקל שעולה 8 לאדם עד החוף.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ימית בבוהול

אין עדיין פוסטים על תחבורה ימית בבוהול.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות