השוק בקוס
Kos Market Hall

1
(1)

שוק זה בקוס הוא שוק מקורה ומטופח, מלא כל טוב ובו ניתן למצוא בו בין השאר: שמן זית משובח, יינות, אוזו, ממתקים מקומיים, פירות וירקות טריים, תבלינים, גבינות, מזכרות שונות של קוס, צדפים וקונכיות, כלי מטבח ועוד. 

מה חושבים מטיילים על השוק בקוס

1
מדרג אחד
0
0
0
0
1

1 המלצות על השוק בקוס

תמונת הפרופיל של inbal_c
inbal_c

”קניות בשוק בעיר קוס“

קרא עוד

קוס הוא אי מקסים. גם השוק בעיר קוס מזמין מאוד, למרות שבכל החנויות יש פחות או יותר אותם דברים- מוצרי קוסמטיקה (במיוחד ספוגים שעשויים מצמח שנמשה מהים לחופי קוס), “מותגים”, מזכרות ועוד. קניתי תיק גב באחת החנויות. התיק עלה 20 יורו (לצערי, אחר כך מצאתי אותו בחנויות אחרות במחיר של 17 יורו). הלכתי עם התיק יום אחד, והוא נקרע (מיותר לציין שלא קרה דבר מיוחד שיכל לגרום לו להיקרע). חזרתי לשוק, לאותה החנות על מנת להראות למוכר את התיק בתקווה שיסכים לתת לי תיק אחר במקומו.

המוכר מיד נזכר בי, אך כשראה את התיק נאטם ולא הסכים להחליף את התיק. הוא דיבר בגסות ואני התחננתי, בהסבר שהלכתי עם התיק רק פעם אחת ובהתחשב במחיר שלו, יהיה הוגן להחליפו. השיחה נגמרה בכך שהמוכר גירש אותי מהחנות וקילל אותי. זאת הייתה חוויה מאוד לא נעימה שקצת קלקלה לי את החוויה הטובה הכוללת. שימו לב מה וממי אתם קונים (למרות שכשקניתי בחנות הוא של האיש, הוא נראה לא מזיק בכלל והסחורה נראתה טובה, החנות הייתה מסודרת וכדומה).

הטיפ עזר לך?

כתבות על השוק בקוס

מתוך הבלוגים - פוסטים על השוק בקוס

אין עדיין פוסטים על השוק בקוס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות