שיט שלושת האיים
Three Islands Cruise

4.1
(10)
שיט שלושת האיים - למטייל (1) מתוף הטיפ של br369

 שיט “שלושת האיים” עולה 30 אירו בממוצע ולעיתים המחיר כולל ארוחת צהריים. היאכטה עוצרת בשלושה איים: קלימנוס (Kalymanos), פסרימוס (Pserimos) ופלאטי (Plati). איים קטנים ונעימים, בהם ניתן להסתובב ברחובות הראשיים, בסמטאות וכמובן לטבול בחוף הים. במהלך השיט, ברי המזל יוכלו להבחין בדולפינים. 

מה חושבים מטיילים על שיט שלושת האיים

4.1
10 מדרגים
3
5
0
1
0

10 המלצות על שיט שלושת האיים

תמונת הפרופיל של tubiha
tubiha

”שווה ביותר“

קרא עוד

ממש מומלץ אנו עלינו על ספינה ברקו פירט סגרנו ללא אוכל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של br369
br369

”שייט לשלושת האיים“

קרא עוד

ממליץ מאוד על ספינת הפיראט, חוויה בלתי נשכחת, צוות מעולה, מוסיקה נפלאה, ספינה רחבה ואוכל טעים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Noam Jimmy_3918283
Noam Jimmy_3918283

”עדיף לסגור שיט בלי אוכל ולאכול באחד האיים, האוכל לא משהו“

קרא עוד

א.קנינו את השיט במשרד תיירות, בדיעבד היה אולי עדיף להסתובב בנמל ולחפש בעצמנו ספינה ואולי לדבר על המחיר ולמצוא כמה שיותר זול.

ב.כדאי לבחור ספינה בלי אוכל אם זה יותר זול כי האוכל לא משהו (וגם לרוב זה חזיר) ואז לאכול באחד האיים.

ג.אם הרוחות חזקות או הטמפ גבוה עדיף לא לשבת למעלה או בחוץ עד הצהריים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של arima2
arima2

”חביב שווה אבל לא חובה“

קרא עוד

השיט עצמו נחמד רואים עוד איים באיזור החוף בפסרמוס מקסים. אנחנו היינו על הדולצה ויטה הצוות חביב הספינה לא משהוא בכלל סגנון לידו 1. עשינו טעות וקנינו כרטיסים מהנציג המקומי של חברת התיירות של הדיל ב 30 יורו אחד. מחיר מופקע ובטח ובטח שלספינה הזו. הכי טוב להגיע לנמל בבוקר לעבור ספינה ספינה (יש הרבה ויש ממש יפיפיות) 20 יורו זה מחיר סביר. אם אתם לחוצים בזמן אפשר לוותר זה ממש לא מאסט.

אגב בירידה לקאלימנוס במרינה דחפו לנו מיני רכבת לסיור קצר בעיירה שבסופו יקחו אותנו למפעל הספוגים. עשינו סיבוב משמעם של 20 דקות הגענו לאותה נקודה שממנה יצאנו ואז המדריך פשוט העביר אותנו את הכביש היישר לחנות המפעל של הספוגים. סיור מיותר לגמרי בזבוז זמן ו (קצת) כסף.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של דודי1968
דודי1968

”כיף גדול, אטרקציית חובה אבל“

קרא עוד

לא כדאי לשלם מעל 20 יורו, אני התארגנתי עם משפחה נוספת ושילמנו 15 יורו כולל ארוחת צהריים שכללה דג סול צ'יפס סלט ומים. השיט נחמד עם נופים יפים ואיים בתוליים. המים קרים מאוד אבל צלולים ומרעננים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dot1
dot1

”השייט והמחיר“

קרא עוד

לא ארבה במילים ולכן ממליץ להעביר יום בקוס בשייט ל 3 האיים (אטרקצית חובה) .אנו שטנו בספינה" דולצה ויטה "בסכום של 15 יורו לאגם כולל ארוחת צהריים באי קלימנוס.שימו לב שהמחיר משתנה מספינה לספינה וכמובן התקופה.אנו היינו 6 איש ובתחילת אוקטובר.תתמקחו!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מיכל64
מיכל64
1

”שייט מקוס לשלושת האיים “

קרא עוד

טיול לשלושת האיים יעלה בין 28 ל-35 יורו לאדם. בביקור ערב בטיילת של העיר קוס ניתן לבדוק בין היאכטות השונות מה הן מציעות. אנחנו הזמנו דרך סוכנות שהיתה בחוף בו התארחנו. ביאכטה מזרונים, אפשר להשתרע ולהשתזף. באי קלימנוס מבקרים במפעל לספוגים ובסימטאות העיירה. באי פסירמוס -מבקרים בכפר קטן ואוכלים ארוחת צהריים פשוטה. האי פלאטי הוא קטן ואיננו מיושב, כאן יורדים לשחיה בים. באחד המפרצים שבדרך יש חווה לגידול דגים.אם יתמזל מזלכם תראו דולפינים. אנחנו ראינו אותם דקות ארוכות ודי מקרוב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של idocohenle
idocohenle

”הפלגה לשלושת האיים“

קרא עוד

במסגרת הדילים הישראלים ניתן לרכוש כרטיס לשייט אל שלושת האיים. 

השייט מתחיל ב-09:00 בבוקר ונמשך עד 18:00 בערב ובמחיר כלול: * ביקור בשלושה איים - כולל ירידה וזמן הסתובבות. האיים מזכירים באופיים את קוס. שווה לשאול ולחפש את הכנסיות באיים בזמן ההסתובבות - תשומת לבכם שאנשי הספינה לא ייקחו אתכם לשם מיוזמתם =. * ארוחת צהריים באחד האיים - האוכל מגעיל ואסור לנסות את העוף. * קפיצות מהספינה למים בעצירה מסודרת - בטיחותי. * על הספינה מיטות שיזוף - כדאי לעלות על הספינה מוקדם כדי לתפוס את אחת המיטות. מי שלא תופס יושב על כסאות. 

שתייה ואוכל נוספים לא כלולים במחיר, והמחיר יקר מאוד - להביא אוכל ושתייה. השיט עלה 20-25 יורו לכרטיס.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של galtzur
galtzur

”שייט לשלושת האיים - לא מומלץ“

קרא עוד

אחד הטיולים המוצעים, על ידי נציגי חברות התיירות, בקוס, יוון הוא שייט לשלושת איים. אנחנו שטנו באוניה Santa Maria ושילמנו 20 יורו. החסרון הוא שצריך להגיע לנמל לבד, ואין הסעה שאוספת מהמלון כמו בטיולים המוצעים שמחירם 30 יורו. יחד עם זאת, מערכת האוטובוסים בקוס יעילה וזולה מאוד, ואילו האוטובוס של נציגי חברות התיירות מסתובב בין כל המלונות ולוקח לו המון זמן להגיע לספינה. 

כל האוניות יוצאות מהנמל בשעה 10:00 לכיוון האיים קלימנוס, פלטי ופסירמוס, וחוזרות לעיר קוס בסביבות השעה 17:30 או 18:30. ארוחת הצהריים שקיבלנו הורכבה משיפודים של סופלקי, סלט וציזיקי. סביר ולא יותר.

באי פלטי יש כנסיה קטנטנה ובית שנבנה על ידי יווני מהאי הסמוך ואשתו האיטלקיה. לפני כמה שנים הזוג נפרד, האיטלקיה חזרה לביתה ואילו היווני מבלה את זמנו בלבכות על מר גורלו ולשתות לשוכרה, ולכן אינו מבקר בבית ומטפח אותו. בהתאם, הבית נטוש ונשלט על ידי עיזים, שמשאירות את גלליהן בתוכו ובסביבותיו.

האי קלימנוס הוא אי מיושב קצת יותר. ישנה אופציה לסיור במפעל המייצר את "ספוג הרחצה" העשוי מסלעי הים, לשבת באחד מבתי הקפה הרבים בנמל או להסתובב ברחובות. באופן כללי, מדובר באי נחמד, שנראה פחות או יותר כמו רמלה, ובשביל זה לא צריך לטוס עד לאירופה ולהטלטל בספינה.

האי פסירמוס ניחן בחוף רחצה מקסים ובכמה בתי קפה לא מושקעים במיוחד. באי בסך הכל 20 בתים ולא ממש מקפידים על נקיונו. 

השייט בסך הכל נחמד, אבל די משעמם. מכל האיים בסביבתו, קוס הוא כנראה האי היפה מכולם ולכן השיט לא מביא למקומות מסעירים ויפים במיוחד. 

נחמד כאטרקציה, אבל לא יותר מזה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yosic
yosic
2

”שיט יומי לאיים שכנים“

קרא עוד

אחד הטיולים המוצעים ע"י נציגי חברות התיירות בקוס הוא שיט באוניה גדולה ל-3 איים, כולל ארוחת צהרים באחד האיים ועצירת שחייה בים. מחיר הטיול 30 אירו. בחרנו את הטיול הזה ואכן הבחירה הייתה מוצלחת מאוד. הספינה הגדולה המצויידת ב-2 מגלשות גדולות ובכ- 150 תיירים ממדינות שונות, יצאה מהנמל בשעה 10:00 לכוון האיים קלימנוס, פלטי ופסירמוס. באחד האיים ישנה אופציה לסיור במפעל המייצר את "ספוג הרחצה" העשוי מסלעי הים או סיור חנויות בגדים שליד הנמל. שם גם אכלנו צהרים במסעדת חוף גדולה. באי פסירמוס עצרנו לרחצה בים ולהפסקת קפה באחד מהברים שעל החוף. באי זה סה"כ כ-20 בתים מאוכלסים. מוזיקה טובה ליוותה אותנו לאורך כל השיט, נופי איים ומפרצים מדהימים, איים שאינם מיושבים וים חלק וכחול. החזרה מהשיט היא בסביבות השעה 17:30. בהחלט מומלץ.

הטיפ עזר לך?

כתבות על שיט שלושת האיים

מתוך הבלוגים - פוסטים על שיט שלושת האיים

אין עדיין פוסטים על שיט שלושת האיים.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות