טיסה לברצלונה - המסעדות הזולות והטעימות ביותר!
בשביל שלא תצטרכו להתחיל להתאמץולחפש מקומות שמשתלם וטעים לסעוד בהם לאחר טיסה לברצלונה,
עשינו בשביל מי שמתכנן טיסה לברצלונה בדיקה מגוונת של המסעדות ותעריפי התפריטים בעיר.
אחרי בדיקה מקיפה ראינו שהמחיר הרגיל בתפריטי ארוחות הצהריים בברצלונה נע בין 9.50 €
ל 8.8 €. אלו הינם מחירים מצוינים אם התקציב שהעמדת לקראת הטיסה לברצלונה הוא למעשה ממוצע ומטה.
חילקנו את הרשימה הבאה לפי האזורים היותר מתויירים של ברצלונה ושכנראה תבקרו בהם לאחר טיסה לברצלונה. ניסנו לוודא שכמעט בכל אזור בו תהיו בעיר תמיד תוכלו לחפש את אחת המסעדותשהמלצנו עליהם

כמובן שאלו הן אך ורק ההמלצות שלנו, ולאחר טיסה לברצלונה ניתן למצוא שברצלונה מלאה בעוד הרבה מסעדות נהדרות, טעימות, איכותיות ומשתלמות.. ואתם לא חייבים לדבוק ב 100% במה שאנו מציעים. אך לנוחותכם, בשביל שתוכלו לחסוך זמן יקר ועלויות אחרי הטיסה לברצלונה, ריכזנו עבורכם כאן את המסעדות המומלצות ביותר לטעמינו!
אז היכן מתחבאות המסעדות המומלצות בעיר?


צהריים באזור פאסינג דה גרסיה
 אם אחרי הטיסה לברצלונה תבקרו באזורי הארכיטקטורה של גאודי - לה פדררה או קאזה באטלו, יהיה לכם מאוד קרוב ללכת לקארר אראגו, איזור הנמצא בין פאסינג דה גרסיה וקארר פאו קלאריס.
שם תוכלו למצוא מסעדות מדהימות לארוחת הצהריים שלכם.

* La Rita, הנמצאת בכתובת Carrer Arago, 279 - היא מסעדה מומלצת ביותר למי שמתכנן טיסה לברצלונה, הן מבחינת האיכות, טיב האוכל והן מבחינת השירות הנהדר. la Rita היא המסעדה המועדפת עליי באופן אישי.
הממוצע לעלות ארוחה במסעדת לה ריטה הוא 8.9 € (כולל טיפ) לארוחה בשלושה שלבים, עם לחם יין ושתייה קלה. הקינוחים מעולים. זוהי מסעדה מאוד פופולארית עם הרבה לקוחות קבועים מהאזור שאוכלים בה באופן קבוע בהפסקת הצהריים שלהם, אז קחו בחשבון, ייתכן ותצטרכו לחכות בתור כמה דקות.

* La Granola, הנמצאת בכתובת Carrer Arago, 277 - נכון שלא תכננתם טיסה לברצלונה בשביל לאכול סושי אבל אם בכל זאת חשקה נפשכם באוכל יפני המסעדה הזאת בהחלט מומלצת בשבילכם רק כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון, המסעדה סגורה בימי ראשון ועלות ארוחה ממוצעת היא בערך 9 יורו.

* Madrid-Barcelona, הנמצאת בכתובת Carrer Arago, 282 - לבסוף, ממש בקצה הרחוב של שתי המסעדות שהזכרנו קודם. זה הוא בית קפה מסעדה עם אוכל מצוין. התפריט כולל מאכלים נפלאים במחירים של כ 10.5 € (אחרי הטיסה לברצלונה תבינו שמדובר באחלה מחיר ביחס לאיכות המנות).
ארוחת צהריים באזור פלאזה קטלוניה
* Xaica, הנמצאת בכתובת Calle Jovellanos, 5-7 - חובבי בשר? המסעדה הזאת היא בשבילכם אפילו שמדובר על מסעדה בשירות עצמי היא מציעה אוכל מעולה באחלה מחירים. ארוחה שמורכבת מיין בירה שתיה קלה ו3 מנות תעלה לכם החל מ8 5 יורו.
 אזור לה סרגדה פמיליה - רוב התיירים לאחר טיסה לברצלונה מתפתים לאכול בכל מיני מסעדות פאסט פוד שמפוזרות באזור המסעדות. הנ"ל מציעות מחירים יקרים ומנות לא מספקות, מומלץ להימנע.

Origen 99,9% *, הממוקמת בכתובת Avinguda Gaudi, 8 - ממש מעבר לרחוב בו נמצאת הסרגדה פמיליה - הכנסייה הלא גמורה של גאודי - מסעדה מאוד מומלצת

 * Els Pollos de Llull, אם אתם באזור לה סרגדה פמיליה וחשקה נפשכם בדיוק במנת עוף טובה זה המקום בשבילכם המסעדה שידועה במנות העוף והאורז המצויינות שלה מציעה לכם ארוחה של 3 מנות ב8 יורו ארוחה בת 2 מנות תעלה לכם 7 יורו בהחלט מחירים שווים לכל נפש.