חזרתי היום מלונדון ולפני השיבה לשיגרה הבטחתי לעצמי שאכתוב מספר המלצות חמות למטיילים אחריי:
לונדון היא עיר קסומה מכול הבחינות, קל מאוד להסתדר בה, היא מלאה בשילוט ומפות מאוד ידידותיות למטייל, הרכבת התחתית המכונה טיוב או אנדרגראונד מאוד קלה ובכל מקום ניתן לעצור ולשאול בעצת אנשים.
חשוב מאוד!!!! למי שטס באלעל לקחת את המפה שמחלקים בטיסה הלוך היא בעברית ומאוד ברורה .
 תדירות הרכבות מדהימה לא יצא לנו לחכות יותר מ4 דקות לכול רכבת. כמובן שניתן ללכת ברגל ממקום למקום משום שכול רחוב קסום בפניי עצמו .

אתרים
לא לוותר על סיבוב בלונדון איי- זהו גלגל ענק אשר ממנו ניתן לראות את העיר היפה הזו. לקראת הסוף מודיעים בכריזה על כך שניתן להיצטלם בתוך התא יש עמדה לגשת ולעמוד בה וכמובן לחייך וכאשר יורדים עוברים דרך חנות המזכרות וקונים את התמונה.( מזכרת יפה).
מי שבכוונתו לבקר בלונדון איי ובמוזיאון השעווה " מאדם טוסו" - ניתן לקנות כרטיס משולב בדוכן הכרטיסים של לונדון איי הקניה ביחד חוסכת כמה פאונד.
 מוזיאון מאדם טוסו מומלץ החום ביקור משעשע גם למבוגרים וגם לילדים.
ארמון המלכה- החלפת המשמרות- לא לוותר חוויה מרגשת, אלפי אנשים מכול העולם מגיעים לצפות בטקס זה, רצוי ומומלץ להגיע לפני 11-30 ולעמוד ממש מגביל ואפילו צמוד לגדר של הארמון מצד שמאל ( כאשר הפנים הם לתוך חצר הארמון , שם מתקיים כול הטקס.
קובאן גארדן- שווה הליכה שוק מהמם, מלא בדוכני עבודות יד שלצידו חנויות קטנות ומיוחדות, באשר לאוכל במקום בקומה התחתונה יש עמדת פאייה מומלץ בחום רב!!!!!!!!
חנות ענק חנות הבית של מותג אמ אנד אמ הסוכריות האמריקאיות ( עדשים.) צבעוניים חנות מהממת לא לוותר חוויה לעיניים ולטעמים נמצאת בקרבת לסטר סקוור. 3 קומות של חוויה רבת חושים
אוכל
קל מאוד להסתדר, בכול מקום יש בתי קפה ומסעדות, אנחנו אכלנו סנדוויצים ברשת שנקראת פראט יש המון סניפים בכול הרחובות.
כמו כן אכלנו במסעדה איטלקית בשם פראזו - אוכל טעים ואוירה נעימה - נמצאת באזור תחנת הרכבת מארבל ארצ, טלפון 02077237172. www.prezzorestaurants.co.uk.
קיימת רשת בתי קפה בשם קוסטה גם להם יש סנדוויצים מהממים וחלקם גם ניתנים לחימום.
כחוויה ניתן לקנות אוכל מוכן בכולבו ההרולדס ולשבת לאכול בחוץ על הספסלים. אוכל טעים מיוחד איכותי - לא זול.
קפה ומאפה יש בכול מקום פזורים בכול רחבי העיר סניפי סטאר בקס ועוד רשתות מקומיות נחמדות יש המון סוגי מאפינס ומאפי שמרים למיניהם.
 בכלליות קל להסתדר עם אוכל יש הכול.
הסעות מנמל התעופה ובחזרה- ניתן ליצור קשר עם בחור ישראלי נחמד מאוד בשם רפי עולה 15 פאונד כול כיוון והבחור אחראי מחכה בשדה בשעת הנחיתה וקובע עם האנשים ביום החזרה מגיע למלון אוסף מוריד בשדה התעופה והכול בנחמדות . נייד 07970-777988 rafy@supanet.com
 מלון מומלץ- קרוב לאוקספורד ולתחנת הרכבת מארבל ארצ - thistle 4 כוכבים נחמד מאוד .