הולה שלום מדריד ”סגוביה עם חברת הולהשלום“

בתור אחת שהגיעה למדריד בפעם השנייה חשבתי שכבר אין מה לראות בעיר ומחוצה לה, אך התבדינו מהר מאוד עם הנחיתה חיכה לנו בשדה התעופה נציג של חברת הולה שלום שליווה אותנו למלון הנסיעה הייתה נוחה ונעימה ובמהלכה חגי המדריך סיפר על הטיולים הרבים שהם עושים במדריד והסביבה, מכיוון שבטולדו כבר היינו ואת העיר כבר חרשנו החלטנו להצטרף לסיור הטאפאס שלהם ולעיר שאני לא שמעתי עליה לפני כן סגוביה.

סיור הטאפאס היה מדהים עם מעבר בשלוש תחנות שונות אחת מהשנייה, האוכל והשתייה כלולים במחיר הטיול הזול יחסית לכל ההיצע שמקבלים במקום הראשון שתינו מוחיטו ענק שלווה במבחר טאפאסים כמו פאטאטאס ברבאס, פלפלי פדרון הטורטייה הספרדית ועוד.

לכל מאכל יש את הסיפור שלו וחגי העביר את הסיור בכיף הרגשנו כאילו יצאנו עם חברים ולא בטיול מאורגן. היה טעים מאוד ומהנה 3 שעות של בילוי והסבר על חיי הלילה הספרדים. מומלץ בחום.

הטיול לסגוביה היה לא פחות ממדהים, עיר קטנטנה עם אמת מים יפה, הם החברה היחידה שמכניסה לתוך האלקזר (הארמון) עלינו לצריח הגבוה ביותר עם תצפית מדהימה. ביקרנו בביתו של אברהם קורונל שמענו את סיפוריו של חואן בראבו והתרשמנו מהקתדרלה. עדי המדריך שאפו על הידע ועל החיבור עם הלקוחות.

הולה שלום שינו לי את כל התפיסה שהייתה לי לגבי הנציגים בהסעות.

לכל המידע על מדריד ספרד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות