מסלול חד יומי בריגה ”נסיעה ברכב מחוץ לריגה“

השכרנו רכב ליום מסוכנות Sixt שנמצאת בצמוד למלון Rdison Blu, עלות עם כל הביטוחים כ-50 יורו ונסענו ליום טיול מסלול של כ-200 ק"מ.

להלן אתרים מומלצים:

Sigulda: עיר ציורית יפה על גדות נהר בלב אזור תיירותי פופולרי, במרחק 53 קילומטר מצפון-מזרח לעיר ריגה. מסביבה האתרים הבאים:

Sigulda Jauna Pils - מצודה עתיקה שנשקפת ממנה נוף יפיפה, ניתן לסור לבקר ממש ליד באותו האתר את המצודה החדשה Sigulda New Castle

Gutmana Cave מערה עם כתובות עתיקים שמתוכה בוקע מעיין

Turaida Castle טירה מצידו השני של הנהר שבנויה מלבנים כתומות.

Ligatne: Ligatne היא אחת מפינות הטבע היפות ביותר בפארק הלאומי גאוג'ה. יופיו של המקום בשל חשיפת צוקי חול על גדות הנהר לאורך הנהר יש מערות מלאכותיות ששימשו מרתפים מצוינים לאחסון ירקות. סביב העירה יש מסלולי ושבילי הליכה רבים, גשרים ונקודות תצפית על הנהר. העירה הוקמה סביב מפעל נייר שהוקם על גדת הנהר והכפר משמר את המראה מסוף המאה ה 19.

הגיעו למשרד התיירות ששוכן ליד האגם וקחו מפת הליכה במסלול המסודר, אפשר לקצר ולעשות את המסלול שמתחיל באגם ומגיע לאורך הנהר עד הסכר.

סביב למקום יש אטרקציות רבות: קייקים, שוק איכרים, מסלולי אופניים, ביקור במפעל הנייר וכו'.

C-Ē-Sis: C-Ē-Sis היא אחד מהערים העתיקות ביותר בלטביה, והיא העיר השלישית בגודלה בלטביה. במרכז העיר העתיקה: טירה Cesis Castle מימי הביניים ושני פארקים יפים הנמצאים סמוך למרכז: פארק הטירהCastle Park בקיץ נערכים בפארק הופעות אבירים וקונצרטים, ובסמוך פארק מאיג'ה Maija Park שהוא פארק קטן ויפה.

לכל המידע על ריגה לטביה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות