חברת אנדר איסלנד ”אכזבה מחברת אנדר איסלנד“

לאחר קבלת המלצות גם כאן באתר וגם מאנשים נוספים, עשינו טיול בן 10 ימים למטייל העצמאי באמצעות חברת אנדר איסלנד ומנהלה גיא.

היינו קבוצה גדולה של 15 איש (ארבע משפחות) וניהלנו קשר מיילים וטלפונים (באמצעות איש קשר אחד), במשך כחצי שנה קודם לטיסה. שילמנו מראש עשרים אחוז מהסכום (לא מבוטל כלל וכלל) ובמשך תקופה זו נעשו שינויים כאלו ואחרים על ידנו. נכון, היינו לא קלים. נכון, היינו נודניקים לעיתים, אך חווית השרות של גיא היתה ממש לא יעילה, טובה ומספקת. טעויות אין ספור כולל בסכומים לתשלום (לרעתנו. ומבלי לכתוב ולו מילה אחת של “אופס, טעות”. פשוט לעבור לסדר היום כאילו כלום).

בעיה אחת גדולה, (שהוגדרה מראש כתנאי הכרחי ומרכזי בטיול- “חתן” הטיול, לו חגגנו יומולדת באיסלנד, הינו איש דתי, אשר שהותו במלון במרכז רייריאוויק במהלך השבת הייתה נתון מפתח. מה שלא קרה, והחדר היה במלון הצמוד לשדה התעופה המקומי ובמרחק חצי שעת הליכה לעיר) נפתרה רק לאחר צעקות ואיומים וכעסים ועצבנויות. מיותר לגמרי.

בנוסף, החומר שנמסר לגבי אתרים, אטרקציות והתמצאות, היה בכמה וכמה מקרים שגוי, או לא מדוייק, או לא מפורט דיו. בקיצור- חוסר שביעות רצון. וחבל.

לכל המידע על איסלנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות