מנגולה ”המלצה על slk tours ועל הנהג צ'אמי“

כמעט חצי שנה אנחנו מתכננים את הטיול לסרי לנקה. קוראים, מתעניינים, שואלים ובעיקר מאוד מתרגשים מהתכנון וממה שעתיד לבוא. לתכנן נסיעה משפחתית עם תינוקי בן 1.5 ועוד שני בוגרים בני 6 ו-10 זה מאוד מאתגר. היו חששות רבים איך נתאים את המסע לכולם, כל ילד והצרכים שלו. נתקלנו בלא מעט שהרימו גבה והטילו ספק בשפיותינו.
 ידענו שנקח נהג שילווה אותנו בטיול (בהתאם להמלצה שקיבלנו על החברה הזאת Slk Tours) , בהנהלת מנגולה המדהים!

אורזים את המזוודות ויוצאים לדרך. אחרי מסע ארוך מאוד הגענו לסרי לנקה. בשדה התעופה בקולומבו חוברים לצ'אמי שמקבל אותנו עם חיוך רחב ובקבוקי מים ויוצאים לדרך. היום, בראיה לאחור ניתן להגיד בלב שלם שצ'אמי עשה לנו את הטיול! באמת שאין כמוהו, גם נהג מקצוען וזהיר וגם מורה דרך אדיב שתמיד שמח לענות על שאלות, מסביר פנים ומעל הכל מקצוען, ישר ודייקן.
 ניתן היה לסמוך עליו בעיניים עצומות, שיידע להתאים לנו את הטיול, לתת טיפים מתאימים ומכוונים לצרכים שלנו ולדינמיקה המשפחתית שלנו, להזהיר כשצריך, לקחת אותנו למקומות המומלצים ביותר ולאורך כל הדרך להיות סבלני וחביב ביותר, אפילו לאור הנסיבות הלא נעימות של הפיגועים שהתרחשו בעת שהותנו במדינה.
 החיבור ביננו היה מיידי והוא היה חלק מהמשפחה שלנו לשבועיים המושלמים בסרי לנקה והילדים (כולל התינוק) עפו עליו.
 אז למי שמתלבט, שלא יהיה ספק בכלל אם אתם בוחרים בסרי לנקה ליעד הבא שלכם (ומומלץ לעשות כן) אתם חייבים חייבים לשכור את שירותיו של צ'אמי! הוא יהפוך לכם את החוויה ללא פחות ממושלמת!
 מגיעה גם תודה למנגוליה מ Slk Tours, שהוא הבעלים של החברה והיה זמין בכל העת לעזור בכל אשר חפצנו, לרבות עזרה בסגירת מלונות וכו.

לכל המידע על קולומבו סרי לנקה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות