מסלול בן שבוע-שבועיים בהדולומיטים ”טיול לשבועיים לבני 50 + שצעירים בגופם ונפשם“

טיול שמשלב הכל - נופש ומנוחה, טיולי טבע -טיולים עם המכונית, מסלולים אתגריים בפארקים, ערים ועיירות וכמובן נשים חייבות גם קניות ❤️.
 לינה: ברגע האחרון לא תמצאו קרוב לאתרים ואם תמצאו זה במחיר יקר. באזור המזרחי (באזור המרמלדה) , ישנו ביחידת דיור מאובזרת האזור אינו משופע במסעדות ו''סופרים'' לכן זה עדיף.
 טיולים:מי שרוצה להגיע במהירות לנקודות הגבוהות בהרים ברוב המקרים צריך רכבל, מי שרוצה מסלול מעניין זה בדרך כלל לא מעגלי אז צריך לקחת בחשבון כיוון אחד עם הרכבל וחזרה לרכב ברגל - כל אחד מכיר את עצמו מה יותר קל בסוף ספטמבר תחילת אוקטובר הרבה רכבלים כבר לא עובדים אבל הדולומיטים מדהימים ויש המון אפשרויות טיול! ולא יורד גשם מזג האויר מושלם.מקומות שביקרנו בהם:
 עיירה מקסימה בדרום אגם גרדה:Peschiera-Del-Garda פארק מפלים מאוד נחמד Parco Della Cascate טיול בכל הפארק לוקח עד שלוש - נחמד מאוד עם ילדים לאנשים שמתקשים בהליכה לא מומלץ לבקר, בנוסף בעולה זו הוא יבש אנחנו נהנינו מאוד. עיירה בצפון אגם גרדה בשם Riva Del Garda חמודה ביותר, עשינו בה טיול אופניים האטרקציה המדהימה שלה היא מפלים מדהימים
 Parco Grotta Cascata Varone - Tenno העיירה Limone Sul Garda-מקסימה מומלצת מאוד Kastelruth עיירה שממנה יש רכבל שעולה לרמה מקסימה עם המון אופציות ומסלולי טיולים.

Villnöß-עיירה ש עברנו דרכה בדרך למזרח נוף מדהים. Toblacher See אגם מדהים ונוח מאוד לטיולLake Misurina- אגם נוסף מקסים באותה הסביבה ממש לידו נמצא פארק נהדר ומומלץ לצערנו מפאת השעה המאוחרת לא הספקנו לטייל בו.

לכל המידע על הדולומיטים איטליה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות