מסלול חד יומי בזנזיבר ”מסלולי טיול חד יומיים ועלויות“

כפי שכתבתי בטיפ קודם, את כל הטיולים בטנזניה ביצענו עם המדריך המומלץ מאוד- עלי סיראג'י.

שהינו שישה לילות, שני הורים ומתבגרת במלון בחוף המזרחי. להלן הטיולים שביצענו ועלויות:

  • בלו ספארי (יום שלם) מידע מפורט על האטרקציה בטיפים שנכתבו באתר. כולם מבצעים את אותו טיול פחות או יותר, כולל הסעה מ/אל המלון, הפלגה בסירה, ציוד שנורקל, מים + שתיה קלה + פירות, ארוחת צהריים טובה במסעדה, עגינה לשחייה בשתי לגונות מדהימות. סה”כ 40$ לאדם (בקבוצה של שבעה אנשים)
  • יער ג'וזאני + הפלגה לאי האסירים מסטון טאון ( האטרקציה היא צבי הענק שנמצאים באי, וסיור קצר במתקן הכליאה (אין הרבה מה לראות במתקן עצמו) + סיור קצר בסטון טאון לקניות + חוות התבלינים – יום שלם כולל מים ופירות אך ללא ארוחה – סה”כ 40$ לאדם בקבוצה של שבעה אנשים.
  • נסיעה לחוף הצפוני (שהינו במלון בחוף המזרחי) לחוף יפה ( Kendwa) שהות של שעה בחוף – בחוף יש מסעדה, ספורט מוטורי ו”באסטות” + סיור בכפר שבונים את סירות הדאו + סיור שקיעה ( שכולל להקת מתופפים) ונמשך שעתיים בין 16:00 – 18:00. יום שלם לקבוצה של שבעה אנשים 25$ לאדם. הסיור איננו כולל ארוחה אך כולל מים ופירות (בסיור שקיעה).
  •  

בטיולים הללו מיצינו את הסיורים באי. לא ביצענו את השחיה עם דולפינים – אטרקציה שבהחלט ניתן לשקול. ישראלים ששהו עימנו במלון ויצאו לאטרקציה זו ראו דולפינים ובסה”כ נהנו ממנה. היציאה מהמלון לאטרקציה זו, היא בסביבות 6:00 בבוקר – תלוי במיקום המלון. היציאה להפלגה זו מתבצעת מדרום האי.

כמובן שניתן להקדיש גם יותר זמן לסיור בעיר סטון טאון עצמה למי שמגלה עניין בעיר זו.

לכל המידע על זנזיבר טנזניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות