מסלול חד יומי בזנזיבר ”טיולי יום בזנזיבר“

אטרקציות מומלצות בזנזיבר

שיט לאי מנמבה איילנד מחוף נונגווי. האי מנמבה הוא אי פרטי ואסור לעלות עליו, אך הריף שמסביב והים המדהים שמקיף את האי – שווים כל שילינג, והנוף של האי וים הטורקיז מהמם. משנרקלים באיזור, ועולים לחוף (Muyuni) מדהים בסמוך לאכול. הטיול כולל אוכל ופירות. דרך הביץ' בויס, עולה 25-20 דולר לאדם משעה 9:00 עד 17:00.

יש טיולי שקיעה נחמדים, כשעתיים שייט לפני השקיעה, 15-20 דולר.

ספארי בלו, שייט מהמם. מתחיל דרומית לזנזיבר סיטי, הזמנה גם דרך הביץ' בויס. שייט לאי חולי הנעלם בגאות, שנירקול באיזור, כניסה עם סירה ללגונה מהממת. שייט לחוף קרוב לארוחה, וטיול קצר בחוץ לעצי באובאב. אל תשלמו הרבה יותר מ-50 דולר לאדם, ואל תתבישו להתמקח. הם מעלים מחירים בטרוף.

זנזיבר סיטי לא משהו. נחמד לטייל בסימטאות ובין דוכני המזכרות, אבל ממש לא מחוייב המציאות. גם אי בית הכלא (Prison island) הסמוך לא משהו. אי אפשר להכנס לתא האסירים. יש שם מלון יפה וצבי ענק. סיור התבלינים (Spice Tour) נמצא לא רחוק מהעיר, כך שניתן לשלב ביניהם (לא הייתי).

בצפון ב-Nungwi  ליד המגדלור, יש שני חוות צבי ים. אחת קרובה לחוף, כניסה עולה חמישה דולר.
 שלוש דקות הליכה מאחורי החווה הזו, יש אחת נוספת. שם אפשר לשחות עם הצבים בבריכת מי ים, כניסה עולה עשרה דולר.

המדריכים והביצ' בוייס ירצו למכור לכם כל אטרקציה לחוד, מה שמייקר במאות אחוזים. לכן עדיף לרכז את האטרקציות כפי שכתבתי, ולחסוך המון. מה שאפשר לעשות לבד עדיף. אני לא יודע על אפשרות לעשות שייט למנמבה איילנד ול”בלו ספארי” לבד.

תיהנו!

לכל המידע על זנזיבר טנזניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות