אתר סקי בסלה רונדה ”מלון רמון בסלה רונדה“

מלון רמון (Ramon) היווה עבורנו הפתעה לטובה. מדובר במלון ברמת 3 כוכבים, הממוקם כ-150 מטר מהגונדולה המרכזית ומנוהל על ידי בני משפחה אחת: הבן הוא הטבח, האחות היא המלצרית ופקידת הקבלה, האמא רואה אופרות סבון איטלקיות והאבא שם עצים באח. זוהי, פחות או יותר, חלוקת התפקידים. במלון יש כ-30 חדרים לא גדולים, אבל בהחלט מספקים. בכל חדר ישנה מרפסת עם כסאות נח. הכל נקי מאד ומסודר. יש גם נקיון חדרים מידי יום. במלון יש חדר סקי עם לוקרים, הכוללים חימום לנעליים. דרך אגב, במלון ובחדרים פשוט חם. מומלץ להצטייד בהרבה חולצות טריקו קצרות.

הדיל כלל ארוחות בוקר וערב, כל ערב היה עלינו לבחור את מנות ארוחת הערב של יום המחרת. ארוחת הבוקר הייתה עשירה, במושגים אירופאים. בארוחה הראשונה הובלנו לשולחן, שהוכן מראש עבורנו, וזה היה המקום הקבוע לכל השבוע. השירות בחדר האוכל היה ממש ``עשר``. אם לא סיימנו את בקבוק היין, הוא חיכה לנו למחרת על השולחן, כנ``ל לגבי המים והקולה. בכלל, האווירה במלון מאד משפחתית וידידותית. מחירים לדוגמא – בקבוק מים גדול 3 אירו, יין 10 אירו, קולה גדולה 5 אירו. לאחר ארוחות הערב ניתן לשבת בלובי נעים, לפטפט, לשחק קלפים, לשתות מהבר או להביא שתייה מהחדר. חבורה של רוסים, שהיו במלון, הביאו ערב אחד כמה עשרות בקבוקים ללובי. מיותר לציין שלא נשאר דבר מתכולת הבקבוקים...

הספא: זו פעם ראשונה שאנחנו במלון עם ספא. אין לי ספק, שגם בפעמים הבאות ניקח מלון כזה. קצת פרופורציות - מדובר בג`קוזי למשהו כמו 5-6 אנשים, סאונה יבשה ורטובה, מקלחת עם ניחוח לבנדר וחדר הירגעות. מה אגיד, לרדת אחרי יום גלישה אינטנסיבי, לעלות על חלוק לבן, להיכנס לג`קוזי ולהישען לאחור - מה עוד בן אדם צריך...?

לכל המידע על סלה רונדה איטליה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לסלה רונדה

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם