אינטי ראימי גסטהאוס ”לא ממליצים על החברה “

תמונת הפרופיל של גדיגדי
גדיגדי
1

אם אתם מתכוונים להגיע לפסטיבל Inti Raymi שנערך כל קיץ בקוסקו, ותרצו להזמין כרטיסים מראש, אל תפנו לחברת Inti Raym. השירות שקיבלנו מהם היה גרוע בצורה קיצונית.

המלון שלנו היה 2 דקות הליכה מ- Plaza De Armas. נאמר לנו לחכות במלון בשעה 07:15, הבחור שלהם הגיע ב-08:15. הוא כמובן לא ידע מילה באנגלית, רק הוליך אותנו קילומטר עד נקודת הפגישה ושם התחיל הבלגן הגדול. חיכינו שם כ-3 שעות, בין אלפי אנשים ובשמש הקופחת, אף אחד לא אמר לנו מה קורה ולמה מחכים. אף אחד לא אמר לנו שבסופו של דבר נחזור לכיכר ושההסעה לפסטיבל תצא רק בשעה 1 בצהרים. העבירו אותנו ממדריך אחד לשני, לכל אחד היתה רשימת משתתפים שונה, פעם היינו ברשימה זו ופעם ברשימה אחרת. אנשים שהיו בקבוצה שלנו פתאום מצאו את עצמם בקבוצה אחרת, אחרים הועברו לרשימה שלנו, אחרים נעלמו לגמרי, בקיצור בלגן נוראי. אחרי 3 שעות הוליכו אותנו חזרה לכיכר אז לשם מה לקחו אותנו לתוך כל ההמון הסואן ולשמש הקופחת? יכלו לבחור מקום שקט, מוצל, לארגן את הרשימות! עד שהגענו ל- Plaza De Armas כבר היינו מותשים לגמרי!

וזה עוד לא סוף הבלגן. המדריכים שלקחו אותנו להופעה בכיכר (זה עדיין לא הפסטיבל, זו רק הופעה בעיר) שלפו אותנו מההופעה עוד לפני שהסתיימה, כי "מיהרו" להסעות. אז הלכנו עוד קילומטר להסעות, ושם חיכינו עוד שעה וחצי! עד שהאוטובוסים זזו לכיוון הפסטיבל. אפשר היה לעשות הכל כל כך יותר פשוט ומהר, אילו רק ידעו לתת שירות נורמלי.

ביום שלמחרת התקשרנו לבקש פיצוי על עוגמת הנפש, אבל כבר לא היה עם מי לדבר, כל אנשי החברה נגוזו, לא ענו למיילים ול-Whatsapp. בקיצור, חפשו חברה אחרת!

לכל המידע על קוסקו פרו