מוורודימוס גסטהאוס ”לינה כפרית מומלצת במרכז יוון“

רצינו להמליץ על מקום לינה נהדר באיזור הר Parnassos במרכז יוון, לא רחוק מהעיר העתיקה דלפי ומ- Pavliani Park המקסים הראויים שניהם לטיפים נפרדים.

הצימר המשפחתי המנוהל ע"י Thanasis האדיב והחרוץ שוכן בכפר Eptalofos בגובה של כ- 900 מטרים והנסיעה אליו בנוף ההרים המשגע והנוף הנשקף ממרפסת החדר הן חוויות בפני עצמן המצדיקות את מאמץ ההגעה אליו.

הצימר אינו חדש, אך נקי מאוד, נעים ומתוחזק היטב. הוא מצוייד היטב לתיירות חורף (רדיאטורים בחדר ובאמבטיה, רצפה ותקרה מעץ.) וארוחת הבוקר העשירה המוגשת ע"י Thanasis בעצמו הכוללת מטעמים שהכינה אימו ממצרכים טריים אותם מגדלת המשפחה היתה אחת הטובות שאכלנו ביוון.

ארוחת ערב אינה מוגשת במקום אך במרכז הכפר המלבב הממוקם כ- 200 מטרים במורד הכביש מהצימר תמצאו מגוון טברנות יפות ושוקקות חיים. אנחנו בחרנו ללכת עם Thanasis לטברנה של דוד שלו הממוקמת כ- 50 מטרים נוספים במורד הכביש אחרי כיכר הכפר - טברנה קטנה יותר ואותנתית בה הוגשה לנו ארוחת ערב יוונית מסורתית מעולה ובמחיר מצחיק (60 יורו ל- 6 סועדים) . קיים גם מגוון סביר של מנות צמחוניות - לא טריביאלי למסעדות ביוון.

סיכומו של דבר - מקום לינה מומלץ ביותר למבקרים בדלפי, פארק פאבליאני או לגולשי הסקי בהר פראנאסוס (אתר הסקי הגדול ביותר ביוון) בעונת החורף.

לכל המידע על הר פארנאסוס יוון
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי
החל מ- 45 $ ללילה
הזמינו חדר עכשיו

תגובות ושאלות