קניונירינג קאוואסאן ”קניונירינג במפלי הקווסאן, סבו, פיליפינים“

תמונת הפרופיל של תמר מרום, Tamar Marom
תמר מרום, Tamar Marom

תחילים את המסלול בהליכה של 20-30 דקות, הטיפוס הוא לא קשה במיוחד אבל מומלץ מאוד לעצור ולהנות מהנוף.

המסלול הוא טבעי לחלוטין משולב במים, בריכות טורקיז, ג''ונגל מקיף הכל, ואם תהיו ברי מזל תוכלו לראות חיות מגניבות כמו קופים, נחשים מתפתלים, ועוד.

המסלול משלב אקסטרים, קפיצות למים מגבהים שונים, חבל טרזן, ומגלשות מים טבעיות, מומלץ להישמע להוראות המדריכים כדי למנוע שריטות ופגיעות שנגרמות ממגע עם המים לאחר הקפיצה, הקפיצות הן לא חובה חוץ מאחת, אבל מאוד כדאי לחוות ולקפוץ כי אם לא תקפצו אחר כך תתחרטו על כך.

מומלץ להביא מצלמת Go Pro, אבל אפשר גם להביא את הפלאפון או מלצמה רגילה אבל לדאוג לקנות כיסוי אטום נגד מים.

מי שמעוניין יכול לסגור את הטיול כולו עם חברות שעובדות בפיליפינים והם ידאגו למדריך צמוד, הסעה הלוך חזור מהמלון, ציוד, ואפילו גם תמונות מרהיבות.

מי שרוצה לחסוך בכסף אפשר להזמין מדריך רק למסלול עצמו, אפשר למצוא מדריכים מומלצים בקבוצות בפייסבוק או בטיפים נוספים מאתר מטייל,

לקחת אוטובוס למוהל בוהל מסבו, לבקש מהנהג להודיע לכם בתחנה של בקווסאן, כי אין הרבה שילוט,

לקחת נהג טרייסיקל עד לכניסה למפלים, תדאגו להביא אתכם קצת אוכל, אמנם יש דוכני אוכל באמצע המסלול אבל אין הרבה מבחר אז שלא תישארו רעבים, בסוף המסלול יש מסעדה נהדרת על הים, הנוף מאוד יפה האוכל לא מדהים אבל נחמד.

בסוף לקחת נהג לתחנה, ולחזור באוטובוס לסבו.

שימו לב שיש שני סוגי אוטובוסים עם מזגן ובלי מזגן, עדיף עם מזגן לא בגלל החום אלא בגלל שהוא נח יותר ויחסוך מכם שלל ריחות לא נעימים, בהבדל מאוד מועט במחיר.

חויה של פעם בחיים!

בהצלחה😄

לכל המידע על סבו פיליפינים