מידע חיוני נוסף בהודו ”הודו --- סיכום מסע --- סוכנויות, מדריכים ו-מ-ח-י-ר-י-ם“

גם אני הייתי בהודו. בתכנון המסע נעזרתי רבות בהמלצות של החברות והחברים בפורום זה של המטייל. אבל מדוע אף אחד אינו מספר כמה עלה לו לשכור את שרותם של הנהגים/מדריכים איתם טייל? אינני יודע. סיכום מסע זה נועד בראש וראשונה לספר לכם כמה זה עולה. אבל לפני שנגיע למחירים, נתחיל מההתחלה.

עברתי את גיל 60 וראיתי כבר חצי עולם אבל בהודו לא ביקרתי. עכשיו הגיע זמן הודו. דבר ראשון הגעתי להרצאה על הודו ב-למטייל. המרצה, בעל חברת נסיעות המתמחה בהודו, היה מעולה. לאחר ההרצאה התקשרתי אליו כדי לתאם פגישת יעוץ. המחיר 400 ₪. שאלתי כמה יעלה בערך יום טיול שהוא יארגן לי. המחיר שנקב נשמע המון. אמרתי לו שאני אתחיל לקרוא על הודו ואראה היכן אני מעוניין לבקר ואז נתאם מועד. ואז הוא אמר לי "אל תקרא שום דבר, בוא אלי, אני אסדר לך טיול מהסרטים". ואז נפל לי האסימון. עוד לא נולד הבן-אדם שיגיד לי לא לקרוא. לא נפגשתי איתו ולא חזרתי אליו חרף כול חיזוריו והצעותיו להצטרף לטיולים הלא-מעניינים שלו. קניתי את המדריך הממוקד להודו של לונלי-פלנט ויחד את הפורמים של למטייל ישבתי והכנתי את מסעי הראשון להודו.

בפברואר 2020 ביקרתי במשך חודש במקומות הבאים: ניו-דלהי, ג''איפור, אגרה, קהג''וראהו, ורנסי, מומביי, אורנגאבאד וגואה. פניתי לסוכנויות נסיעות ומדריכים פרטיים לקבלת הצעה ליום טיול איתם הכולל מכונית + נהג דובר אנגלית. בהתאם לתשובות שקיבלתי והמחירים שהציעו לי החלטתי עם מי לטייל. לפניכם רשימת הסוכנויות/מדריכים ופירוט מחירים והמלצות.

ואל תשכחו לעשות לייק.

המשך הטיפ בבלוג (כי לא היה מקום) Https://Www.lametayel.co.il/Posts/4M1Oyj

לכל המידע על הודו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות