מסלול עד שבוע בליג'יאנג ”טרק ערוץ דילוג הנמר עם ילדים - חלק א''“

לפני כחודש, במסגרת טיול משפחתי בדרום מערב סין, טיילנו גם בטרק ערוץ דילוג הנמר שביונאן. אלו היו יומיים מקסימים, מאתגרים לעיתים אבל שווים כל דקה וטיפת זיעה, ואני ממליץ בחום גם זו לא המלצה ממש מקורית.

נעזרתי רבות בטיפים באתר לגבי הטרק, וברצוני להוסיף מספר נקודות (הטיפ מחולק ל-2 בגלל אילוצי תווים באתר) :

א. מסלול היום הראשון ארוך ומאתגר לאין ארוך ממסלול היום השני, גם במידה שישנים ב- Tea Horse ולא ב- Half Way Gh - בגלל הטיפוס וגם בגלל שהמסלול ארוך יותר.

ב. גם אם יוצאים מוקדם עם הסעה מלי''גיאנג קשה להתחיל את הטרק לפני 10 בבוקר. מי שרוצה להתחיל מוקדם - שיישן בתחילת הטרק.

ג. למטיילים עם ילדים קטנים, מומלץ בחום לשקול לקחת מונית ל- Naxi Family Guest House ולא להתחיל את ההליכה מלמטה. ב- Naxi Gh מסתיימת ההליכה (בעליה) על הכביש, ומתחיל שביל הטיול בהר, שכמובן גם יותר נעים וגם לאין ארוך יותר יפה. זה חוסך 4-3 ק”מ של הליכה ובעיקר של עליה שעשויה להיות משמעותית בהמשך היום. בנוסף, גם הסימון הרבה פחות ברור על הכביש (השביל בהמשך מסומן מדי פעם בסימון ייחודי לטרק) .ד. 22/28 הפיתולים- אין לי מושג מי ספר ואיך, אבל מציע שלא תנסו לספור, אלא תתרכזו בעליה ותיהנו מהנוף. מדובר ב 400-500 מטרים של עליה (לגובה, לא אורך המסלול) מעל Naxi Family Guest House.

מצורפות: תמונה של המפה הכי טובה שמצאתי של הטרק (למי שמסתבך, המפות של הטרק משורטטות כך שכאשר המסלול עולה בנייר זו עליה, וכשהוא יורד זו ירידה) , תמונה מהטרק ותמונה מ Ba-Shu-Tai (ראו בחלק ב'' של הטיפ) .

בהצלחה,

יובל.

לכל המידע על ליג'יאנג סין
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לליג'יאנג

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם