מסלול חד יומי ביאנגשו ”טיול יום רגלי מיאנגדינג לשינפינג“

חוץ מטיולי האופניים, אפשר גם לעשות טיולים ברגל באיזור. אחד מהם הוא מהעיירה יאנגדינג לשינפינג (משם לקוח הציור על השטר של ה20 יואן). לוקחים בבוקר אוטובוס מהתחנה המרכזית ביאנגשו ליאנגדינג, לוקח שעה וקצת ועולה בערך 10 יואן. כדאי לקחת איתכם מים לכל היום ואוכל לצהריים גם. ביאנגדינג צריך לחצות את הנהר כדי להתחיל במסלול.. הסינים כבר יתפסו אותכם ויקראו "הלו, במבו" יציעו לכם מחיר של 15-20 קוואי אבל תתמקחו. 

אחרי שחציתם ממשיכים במסלול הרגלי לפי המפה, עד לנקודה בשם Wave Stone View ובה צריך לחצות שוב את הנהר בסירת במבוק לצד השני. אפשר גם להגיע למחיר 5 יואן לאדם. ממשיכים לטייל בשביל הרגלי בין הכפרים ושדות האורז, שהנהר יהיה מצד שמאל שלכם. אל תתפתו במהלך הדרך לחצות את הנהר. אלא רק כשתגיעו לנקודה בה הנהר מתעקל לצד ימין בצורה ברורה מאוד, בנקודה שנקראת "גבעת תשע הסוסים", יהיה מולכם רכס גדול מאוד (אני לא ראיתי סוסים, אולי רק סינים רואים). 

שם צריך לקחת מעבורת בפעם האחרונה (5 יואן לאדם) ולחצות כמה מטרים לצד השני. משם הולכים עוד בערך שעה וחצי עד לשינפינג. לא לשכוח לעצור בנקודה ליד הנהר לפני שנכנסים לכפר, ולהביט אחורה לגבעות שמאחורי הנהר- שנמצאות על השטר של ה20 יואן. מהכפר עצמו לוקחים אוטובוס בחזרה ליאנגשו ב7 יואן. לוקח כמעט שעה. 

תהנו.

לכל המידע על יאנגשו סין
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות