ז'אנג'יאג'יה גרנד קניון ”ביקור חינם ב-2017 לישראלים“

כפי שכבר ציון בטיפים אחרים הפארק נמצא במקום נפרד משמורת הטבע והר טיאנמן וההגעה לגשר ולקניון דורשת קצת יותר מאמץ- לוקחים אוטובוס מהתחנה המרכזית ב-Zhangjiajie לתחנה המרכזית של Wulingyuan ומשם עוד אוטובוס ל-Zhangjiajie Grand Canyon.

הגשר עצמו נחמד והחוויה הכי מיוחדת בו היא התייחסות של הסינים לגשר וואיך שהם מצטלמים עליו. אם כבר הגעתם עד לכאן אני ממליץ לא לפספס את הקניון שנמצא מתחת לגשר, שם יש מסלול חביב ביותר לצד הנחל כשבדרך מפלים מוצאים דרכם מטה מצידי הקניון. במהלך הקניון יש גם אומגה קצרה וחביבה בעלות של 30 יואן ובסיום הקניון ישנן סירות (כלולות במחיר) שיביאו אותכם לסוף המסלול. שימו לב שזה לא מעגלי ומכאן יש לקחת אוטובוס ליעד הבא במקרה שלי זה היה התחנה המרכזית של Wulingyuan.

כיוון שמעצב הגשר הוא האדריכל חיים דותן ולרגל 25 שנות יחסים דיפלומטים בין ישראל לסין הוחלט כי הכניסה לישראלים בשנת 2017 תהיה חינם. אבל מהחוויה האישית שלי זה לא כל כך פשוט.

בתחילה לא הבינו מה אני רוצה מהם ורק אחריי שפניתי ל-Information Service ולקחתי את הטלפון של הבחורה וכתבתי בו ישראל וזה תרגם לסינית, אז נפל האסימון (בסינית זה נאמר שונה מ-"israel") כדאי לכם להביא איתכם מראש את זה כתוב בסינית. הבחורה ליוותה אותי לעמדת הכרטיסים והסבירה לקופאית את המצב כשהיא מצויידת בדרכון שלי. הקופאית השוותה את הכריכה של הדרכון לתמונה שהייתה לה בקלסר ואז אישרה את הכניסה. בשלב זה ניתנה לי האופציה לבחור אם אני מעוניין גם בסיור בקניון (שכפי שכתבתי לעיל מאוד ממולץ) . לבסוף תתבקשו לשלם 3 יואן לביטוח ויש לכם כרטיסים חינם (לשם שינוי משתלם להיות ישראלי בסין) ..

לכל המידע על חונאן סין
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לחונאן

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם