המדריכה מיטל מרגוליס ”מדריכה נהדרת דרך החברה הגיאוגרפית“

בין בתאריכים ה-04.10.17 ל-16.10.17 נטלתי חלק בטיול מאורגן של "החברה הגיאוגרפית" לטאיוואן. ממרום גילי אני יכול לומר שכבר הייתי באי אילו טיולים בעולם. מעולם לא נהניתי כל כך וחוויתי מראות וקולות ונופים עירוניים ובטבע מרשימים כמו בטיול זה.
 אבל את הדובדבן שבקצפת, את הטעם הנוסף, העניקה לנו המשתתפים המדריכה שלנו מיטל מרגוליס, מלאת החיים ושופעת הידע, גם מעצם היותה ישראלית החיה עם משפחתה בטאייפיי. היא הייתה מסורה כל כולה לטיול ולאנשי הקבוצה, דאגה לכל, תמיד עם חיוך, תמיד בגובה העיניים,
 הייתה איתנו בכל ודאגה לכל משתתף כאילו הוא בן משפחתה. היא גם הוסיפה נופך אישי משפחתי לתיאורים ולסיפורים הקשורים בטיול גופו.

בזמן הטיול:מן אמא אווזה, חברה ומדריכה טובה במשולב. כשהתעוררו בעיות של נסיעה ועמידה בלוח זמנים בעקבות גשמים רבים שירדו כמעט ללא הפסקה בצד המזרחי של האי וחסמו את הכבישים במפולות הרים, ידעה בקור רוח ובתבונה למצוא פתרון מספק מהיר ונוח לאנשי הקבוצה.


 ממליץ בחום על הטיול וכצ'ופר מתנה אם יזכו המשתתפים העתידיים של קבוצת המטיילים גם במיטל כמדריכה. מספר הטל שלה לאלו המתענינים בטיול מאורגן כזה דרך "החברה הגיאוגרפית" למקום הקסום הזה הוא: 886934082707+
 בהצלחה לכל המתעניין.

לכל המידע על טאיפיי טאיוואן
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות