7 דייז אין לנזהו יונגצ׳אנג רואד ”מלון נוח, זול ובמיקום מרכזי בלאנז'או הקשוחה“

לאנז'או הינה עיר צפופה, רועשת, מזוהמת וקשוחה. למרות זאת, לאנשים שעושים מסע גדול בסין וזזים ברכבות ואוטובוסים ככל הנראה יצא להם לבלות בעיר (עיר גדולה ולכן הרבה מהתחבורה הציבורית יוצאת משם).

אנחנו הגענו לשם אחרי כחמישה ימים בסין, שבהם בילינו בבייג'ינג ופינגיאו הסימפטיות, לכן לאנז'או הייתה מעט קשוחה בשבילנו, אבל היינו צריכים להגיע לשם כדי לקחת אוטובוס לשיאחה. בכל מקרה, ברגע שאתה מקבל את כל הרעש, ההמולה והסירחון של העיר, אפשר לגלות עיר מרתקת ומלאת אטרקציות.

בשביל באמת לחקור את העיר או לפחות לבלות בה בנעימים עד שלוקחים את הרכבת צריך מלון נוח ובמיקום מרכזי. לכן אני ממליץ על 7 Days Inn Lanzhou Yongchang Road‬. מלון זול יחסית לעיר גדולה בסין (כ-70 ש”ח לחדר זוגי), בחדר ישנו מזגן, WIFI חזק, מיטה גדולה ונוחה, מים חמים במקלחת, שירותים מערביים, טלוויזיה ואפילו Room Service קליל. 

המלון עצמו מעוצב בצורה חסרת טעם, ונראה כי זהו מלון לאנשי עסקים שבאו לביקור בעיר, לכן אל תצפו לחוויה מיוחדת. המיקום המעולה (על הרחוב הראשי Yongchang Road), המחיר הנוח והתנאים המערביים הופכים את המלון לאופציה טובה לתרמילאים שנתקלו במכוון או לא במכוון בעיר לאנז'או.

לכל המידע על לאנז'והו סין
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה ללאנז'והו

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם