מסלול חד יומי בוולינגטון ”טיולי יום באי הצפוני“

בקורומנדל - המסלול ל-Cathedral Cove (מסלולון, ליתר דיוק). אם לא צפוי גשם - גם הטרק (אפשר ביום, רצוי ביומיים) ל-Pinnacles מומלץ. אמנם הוא יותר גבוה אבל לא חושבת שיש שם שלג (תקחו בגדים חמים...). יוצא לא רחוק מ-Thames.

 באזור טאופו - יש באינפורמיישן פלייר ב-1$ שנקרא: Walks around taupo או משהו דומה - יש שם מסלולים שונים, באורכים שונים באזרו. אנחנון עשינו כמה מהם והיה מאוד נחמד - ומאוד לבד... לא מפוצץ (חוץ מההליכה מהעיר עצמה למפלי Huka שעמוסה מאוד).

נורת`לנד - מצפון לאוקלנד - האזור עם החורף הכי קל בנ``ז - רוב המסלולים אפשריים. זה אזור שיש לו הרבה יותר מה להציע ממה שרוב תרמילאים הישראלים חושבים... אני מצרפת לינק לתשובה קודמת שלי בנושא.

 מול אוקלנד - האיים רנגיטוטו ומוטוטאפו- יש שם מסלולים קצרים ונחמדים. פרסמתי בעבר מידע - תחפש בפורום.

 אזור נפייר ו-Hawke`s bay - גם שם יש במרכזי המידע פליירים על מסלולים באזור, לאגמים, מפלים וכו`. זה לא אזור גבוה, כך שלא אמורה להיות בעיה בחורף.צרפתי לינק לאתר שמפרט מסלולים באזור.

 וולינגטון - יש באזור כמה מסלולים, גם ממש בפרברים - יש מסלול חדש וארוך שנפתח לא מזמן (חצי שנה?) ששמעתי עליו מחבר שגר שם, שהמליץ מאוד. לא זוכרת בדיוק את השם, אבל זה משהו עם sky, אם אני לא טועה. זה עדיין לא מופיע באינטרנט, אבל בטוח במרכז המידע כבר ידעו לומר לך... חוץ מזה יש מסלולים נוספים בטווח כמה שעות נסיעה מסביב לוולינגטון: יש את הסיורים ב-Kapiti island - שמורת ציפורים ייחודית. יש את אזור ה-Wairarapa, יש מסלולים במרגלות הרי ה-Tararuas, בפרבר Karori וכמובן - העלייה ברגל לתצפית של מאונט ויקטוריה, ממרכז העיר.

לכל המידע על וולינגטון ניו זילנד
הטיפ עזר לך?

תגובות ושאלות

יש לכם טיפ מדהים להוסיף?
שתפו אותו עם קהילת המטיילים של למטייל

הוסיפו טיפ

אטרקציות בוולינגטון

מלונות ומקומות לינה בוולינגטון

הזמנת חופשה לוולינגטון

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

הכתבות הכי נצפות השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע