לה טוויל - מידע כללי על אתר הסקי

אתר הסקי של לה טוויל מציע אפשרויות גלישה שונות לגולשים. המסלולים מגוונים ויש אף אפשרות לגלוש באתר צרפתי סמוך. היותו של האתר מטופח מוסיפה גם לפופולריות שלו. הנה מידע כללי על האתר.
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: לה טוויל - מידע כללי על אתר הסקי
עידן קרמזין

האתר לה טוויל (La Thuile), מציע לגולשים אפשרויות רבות לגלישה. תוכלו למצוא כאן את המסלול המתאים לכם ביותר, בין אם אלו מדרונות כחולים עדינים, דרך המסלולים האדומים המאתגרים, ועד למסלולים השחורים הקשים ביותר, היכן שהשיפוע יכול להגיע לזווית של 78 מעלות (לגולשים מנוסים בלבד). בכל שנה, מסוף חודש נובמבר ועד סוף חודש אפריל, אלפי גולשים מציפים את אתר הסקי La Thuile, שבאיטליה. הסיבה לפופולאריות הרבה של האתר היא קודם כל היותו מטופח מאוד. סיבה נוספת, היא קרבתו אל אתר הסקי הצרפתי La Rosiere. בעקבות קירבה זאת הגולשים יכולים להנות מיותר מ- 150 קילומטרים של מדרונות גלישה שמקושרים על ידי 35 מעליות. המעליות המשוכללות מסוגלות להעביר יותר מ- 4000 אנשים בכל שעה.

אתר הסקי La Thuile מציע לקהל הרחב עוד פעילויות רבות ומגוונות מלבד הגלישה. המעוניינים יוכלו לגלות פינות חמד שונות ברחבי האתר, לצפות בנופים מדהימים, ולהכיר לעומק את החיים וההיסטוריה של הרי האלפים. באתר 13 בתי מלון עם יותר מ-2000 מיטות, אתר קמפינג ואכסנית נוער. כל בתי המלון הינם באוריינטציה משפחתית, חלקם כוללים מסעדות וחלקם, שנקראים "meublé"- כוללים רק Bed & Breakfast. המסעדות מציעות שפע קולינרי רב ומגוון, כולל מאכלים מקומיים ויינות. המלונות מציעים בריכות שחיה, מועדוני לילה, מכוני כושר, ומרכזים מסחריים. כמו כן מציע המקום חנויות רבות המציעות החל מבגדי ספורט דרך אופנת עילית איטלקית- שווה!

 על פי בעלי האתר, מי שמבקר במקום חייב לפחות פעם אחת לנסות את ה-"Grolla d`Amicizia", ה"כוס החברית"- משקה חם של קפה, גראפה, génépy ותבלינים המוגש בגביע העשוי עץ. עוד פזורים בעיר להנאתם של האורחים, בתי קפה, מועדוני לילה ופאבים. האתר שומר פינה חמה בלב גם לילדים. בעוד אתם הולכים לגלוש, יוכלו ילדיכם להתנסות בפעם הראשונה בסקי. בנוסף, הם יוכלו לשחק בבטחה במגרש המשחקים המיוחד שבשלג, או להשתתף בפעילויות המועדון, שאותן מארגן צוות הבידור של האתר.

הגעה: נמל התעופה הקרוב ביותר לאתר הסקי La Thuile נמצא בג`נבה (שוויץ)- מרחק של כ-120 קילומטרים.

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על לה טוויל

הזמנת חופשה ללה טוויל

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם