לינה בסידני

בסידני ישנו מגוון של אפשרויות לינה המתאימות לכל כיס. אכסניות, דירות אירוח, צימרים, מלונות בדרגת שלושה כוכבים ומלונות פאר. אם הגעתם לתקופה קצרה לעיר, סביר שתרצו לשהות במרכזה, שם תוכלו למצוא אינספור של הצעות לינה.
צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: לינה בסידני
© מאורי הירש

סידני עיר גדולה, המשמשת לעיתים כנקודת הפתיחה של טיול גדול, מקום העצירה הראשון. בדרך כלל הביקור בה הוא קצר, ולכן, ובעיקר מטעמי חיסכון, רבים מהמבקרים בה בוחרים ללון במקומות הנמצאים במרכזה. ואכן, רוב בתי המלון, האכסכניות ודירות האירוח נמצאים ממש במרכזה של העיר, בסמוך לאטרקציות המרכזיות.

רבים מבתי המלון שבעיר, ובעיקר מהמלונות היוקרתיים, נמצאים באזור הרוקס (Rocks), הנמצא במרחק פסיעה מגשר הנמל (Harbour Bridge), ומספקים לשוהים בהם תצפית יפהפיה אל הנמל ואל הבניינים הגבוהים, אחד מסימניה הבולטים של העיר. ולא רק מלונות יוקרה תוכלו למצוא שם. גם בתי קפה ומסעדות ואווירה מיוחדת. וכל זה קרוב ונגיש, ולא מעט בזכות מערכת התחבורה הנוחה של סידני (אוטובוסים עירוניים, רכבות ומוניות).

אזור נוסף של מקומות לינה הוא אזור הקינגס קרוס (Kings Cross). אמנם, השם שיצא לאזור קשור בסמים וזנות, אך זהו אחד המקומות המוכרים בעיר בו קיים ריכוז גדול של אכסניות ומקומות לינה זולים (לכן סביר שתמצאו שם תרמילאים רבים). גם המיקום של אזור זה הוא נוח וקרוב יחסית למרכזה של העיר, וגם אם תמצאו עצמכם במקום מרוחק מעט, מהקינג קרוס תוכלו לעלות על רכבת שתקח אתכם, תוך מספר דקות ספורות, ממש למרכז. עוד במקום תוכלו למצוא מסעדות טובות, בתי קפה ופאבים, מועדונים וחיי לילה תוססים ומגוונים.

קצת רחוק משם, אזור שונה לגמרי, הוא הבונדיי ביץ` (Bondi Beach). בונדיי הוא חופה המפורסם והיפה של סידני ואחת האטרקציות התיירותיות ביותר בעיר (ובאוסטרליה כולה). באזור החוף תוכלו לבחור ללון באכסניות, דירות אירוח, מלונות יוקרה וגם מלונות זולים יותר, וכל אלה פסיעה מהחוף המקסים, המסעדות, הגלידריות, החנויות ובתי הקפה. מבונדיי ביץ`/ כדי להגיע אל מרכז העיר, תצטרכו לעלות על אוטובוס שליד צומת בונדיי (Bondi Junction) ומשם להמשיך ברכבת.

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על סידני