כרטיסי הנחה בבלגיה - טיול משפחתי בלי לקרוע את הכיס

כשהמשפחה מטיילת ההוצאות לא יודעות שובע, אך חשבון הבנק לא חייב להתרוקן בנסיעה המשפחתית אל מעבר לים. במדור זה קיבצנו עבורכם רשימה קצרה של כרטיסי הנחה, שישאירו לכם עוד קצת יורו בכיסים. הפעם: בלגיה, מולדתם של סדרות וסרטי ילדים אהובים כדרדסים וטין טין וארצם של פארקים מהנים כברופארק ומיני אירופה.
גיל שטרן - מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: כרטיסי הנחה בבלגיה - טיול משפחתי בלי לקרוע את הכיס
© איתמר ברק

הנחות בבריסל

אם אתם מחפשים כרטיס אחד שיעשה לכם את החיים קלים, נוחים ולא פחות חשוב, זולים, בבריסל, כרטיס בריסל (Brussels card) הוא הכרטיס שלכם. תחבורה חופשית, כניסה למעל 30 מוזיאונים, הנחות של כעד 50% לאטרקציות, הנחות במסעדות וחנויות וחוברת אחת בחינם שמתארת את הכל. הכרטיס מונפק ל -; 24 שעות במחיר 24 יורו, 48 שעות במחיר 34 יורו או 72 שעות במחיר 40 יורו. בין האטרקציות הבולטות אותן פוקדות משפחות עם ילדים והכרטיס מעניק להן כניסה חופשית נמצא את מוזיאון הצעצועים, האקווריום, מוזיאון הטבע ו -; 25% הנחה על מחיר הכניסה לאטומיום (Atomium).
האטומיום. צילום: איתמר ברקהאטומיום. צילום: איתמר ברק


כרטיס ברוז'

כרטיס ברוז' (Brugge card) יקנה לכם כניסה חינם ל -; 22 מוזיאונים ואטרקציות ברחבי העיר, כמו גם הנחות שונות לקונצרטים, הופעות, הנחות בסך 25% לשכירת אופניים לחניונים ולאטרקציות נוספות שמחוץ לתוכנית החינם והזכות לנסוע בתחבורה הציבורית בעלות שישה יורו למשך שלושה ימים. כרטיס ברוז' נמכר ל -; 48 או 72 שעות. מבוגר מעל גיל 26 ישלם 34 יורו ו -; 39 יורו בהתאמה. עד גיל 26 המחיר הינו 31 יורו ו -; 36 יורו בהתאמה. חשוב לציין כי בראייה כלכלית, אין חסכון ממשי ברכישת הכרטיסים לילדים מתחת לגיל 12, הזכאים להנחות במרבית האטרקציות בבלגיה. החיסכון בא לידי ביטוי במחירי הכניסה של המבוגרים.יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על בלגיה