חופשות נישה בעולם

ישנם טיולים שתפורים במיוחד עבור מידותיהם של התיירים שמחפשים טיולים לא שגרתיים, מותאמים לצרכיהם המיוחדים ומאפשרים להם לפגוש אנשים בעלי אותם תחומי עניין. כך, למשל, יש חופשות המותאמות לנודיסטים וחופשות המיוחדות לחובבי ציפורים.
צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: חופשות נישה בעולם
Depositphotos/Photogearch ©

חופשה ללא אלכוהול

אתר נופש ראשון מסוגו בעולם נפתח בפורטוגל והוא מיועד עבור נופשים הנמצאים בתהליך של גמילה מאלכוהול. הריזורט, הבנוי בוילה מהמאה ה- 19 באזור אלגרב (Algarve), מספק סביבה בטוחה ותומכת. הריזורט מציע מגוון רחב של פעילויות, הכוללות רכיבה על אופני הרים, טיפוס, צפייה בציפורים וטניס. באזור הריזורט פזורים 14 מגרשי גולף. מי שזקוק לכך, יוכל להיעזר בשירותי ייעוץ וכמו כן להשתתף בפגישות שבועיות של "אלכוהוליסטים אנונימיים", "מהמרים אנונימיים" ו"נרקומנים אנונימיים". הריזורט פתוח רק בפני מי שנמצא בגמילה לפחות 60 יום. שהייה בת שלושה לילות תעלה כ- 400 יורו וחמישה לילות כ- 600 יורו, כולל הכל.

לתחילת הכתבה

חופשה נטורליסטית

בעבר חופי הנודיסטים היו נחבאים אל הכלים ואילו כיום הם אט אט הופכים למיינסטרים. מדי שנה מגיעים לחופי הנודיסטים בצרפת כמליון וחצי איש ובספרד פועלים כ- 700 חופים המיועדים למטרה זו. חברות טיולים מארגנות טיולים מיוחדים לנודיסטים במגוון של יעדים שכוללים את צרפת, ארה"ב והקאריביים.

לתחילת הכתבה

חופשה לתצפיות על ציפורים

האפשרויות הקיימות לתצפיות על ציפורים הרחבי העולם הן בלתי מוגבלות וניתן למצוא יעדים מיוחדים ואקזוטיים כמו הרי ההימאליה, קוסטה ריקה, סרי לנקה, אתיופיה ועוד ועוד. במקומות אקזוטיים אלה ניתן למצוא סוגי ציפורים, הייחודים להם ואשר אינם קיימים במקומות אחרים בעולם.

לתחילת הכתבה

חופשה לתצפית על ליקויי חמה

ליקוי חמה הוא אחד מפלאי הטבע המרשימים ביותר, ומי שזוכה לראות את התופעה יזכה באירוע של פעם בחיים. חברות טיולים כמו The Adventure Company מוציאות סיורים מיוחדים במטרה לצפות בפלא הזה. לחברה יש מדריך מומחה, שערך וכתב ספרים בנושא והרצה על אסטרונומיה ונותן הסברים במהלך הטיול.

לתחילת הכתבה

חופשה לנשים בלבד

טיולי נשים הם טרנד שהולך ותופס תאוצה בעולם וגם בישראל. קבוצות נשים מאורגנות יוצאות לטיולים מאתגרים ביעדים שנחשבים "קשים" כמו הודו, מרוקו ואתיופיה וחוות תהליכים של העצמה ושיתוף, שייחודיים רק לקבוצות חד מיניות שכאלה.

לתחילת הכתבה

הכתבה מבוססת על מידע מהאתר www.thetravelmagazine.net

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על אירופה