7 דברים שאתם מוכרחים לעשות בפראג בתמונות

תמונות מפראג תמיד מדגישות את יופיה של העיר. ישנם כמה אתרים ומקומות שכל מי שמגיע לעיר בפעם הראשונה רצוי שלא יוותר עליהם. בחרנו עבורכם 7 תמונות מייצגות של חוויות שלא כדאי לפספס. יש כמובן הרבה יותר מ-7 דברים, אבל את השאר אנחנו סומכים עליכם שתמצאו בעצמכם.
יעל כפיר - מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: 7 דברים שאתם מוכרחים לעשות בפראג בתמונות
© Depositphoto/Bloodua

להידחק בין ההמונים בכיכר השעון

כיכר השעון היא אולי האטרקציה המפורסמת ביותר בפראג ולכן יש בה צפיפות והמון מקומות תיירותיים, אבל רק כאן תוכלו להרגיש כמו תיירים, להשתומם מתחת לשעון היפה, לקנות אוכל רחוב, לשים לב לכייסים, לעקוב אחרי זוג שמתחתן, להיכנס אל תוך סמטאות העיר ולהיטמע בין האנשים.

השעון המפורסם של פראג, צילום: יעל כפיר

לעשות שופינג בשדרת ואצלב

מרכז העיר החדשה נמצא משדרת ואצלב למטה. השדרה הרחבה והמטופחת תוביל אתכם למדרחוב סביבו שפע של חנויות, בהן תוכלו לרכוש ממיטב האופנה המקומית והעולמית במחירים סבירים. באזור ממוקם גם התיאטרון ויש כאן כמה מקומות לראות הצגה.

שדרת ואצלב בעיר החדשה, צילום: איתי אמוזה

לעלות לתצפית מגג הקתדרלה

זה מעייף ולא זול, אבל מכאן תוכלו לראות את העיר מלמעלה, על גגותיה האדומים ואנשיה הקטנטנים. זו חוויה רגעית, אבל תמיד מרגשת.

הכי גבוה שאפשר, צילום: איתי אמוזה

לצאת לשיט בין תעלות העיר

זו דרך נפלאה לראות את העיר מכיוון אחר, לקבל הסבר על הגשרים השונים, לראות היכן מתחיל כל רובע ולצלם את הבניינים הצבעוניים מזווית אחרת. את השיט ניתן לקחת מאזור תחילת גשר קארל והחיבור לנהר.

צילום: יעל כפיר

לקחת סיור על כרכרה ברחובות

לפעמים זה מעייף ללכת כל כך הרבה ברגל ודווקא על כרכרה אפשר לראות דברים מנקודת מבט שונה. זו חוויה תיירותית למדי, אבל מתי אי פעם תהיה לכם עוד הזדמנות?

צילום: עמית להב

לטייל ברובע היהודי היפהפה

פרט לביקור בבתי הכנסת ובבית הקברות שיש לתאם מראש או לקחת סיור מודרך, ניתן להתרשם מהמבנים היפים ברובע גם באופן עצמאי. הביטו למעלה וראו את הארכיטקטורה הייחודית.

צילום: יעל כפיר

לטייל בעיר לקראת השקיעה

פראג יפה בכל שעות היום, אבל רגע אחד לפני ששוקעת השמש היא שולחת את קרניה, שצובעות את הבניינים באור שונה, הנהר מתחיל לקבל צבע כחול עמוק וכל הבניינים מתחילים להאיר. עלו על גשר קארל לכיוון מאלה סטרנה ומצאו מקום לשתות בו בירה אל מול הנהר.

צילום: יעל כפיר

לתחילת הכתבה

מתכננים ביקור בפראג? הכתבות הבאות עשויות לעניין אתכם:

יעדי הכתבה

הזמנת כרטיסים מראש

בשיתוף Ticketbar

נקודות עניין שהוזכרו בכתבה

כתבות מומלצות עבורך על פראג