פאשן האוס אאוטלט סנטר
Fashion House Outlet Centre

4
(9)
Str. Comertului 7-13, Bucharest 077090, Romania
+40 21 380 5070
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מרכז אאוטלט לחנויות ביגוד, הלבשה והנעלה, הממוקם באחד מפרברי העיר. חלק מהחנויות במתחם אינן פעילות יותר, ואת חנויות האאוטלט השונות ניתן גם למצוא במרכזי הקניות שבמרכז העיר בוקרשט. בין החנויות השונות נמצאות חנויות העודפים של אדידס, דיזל ופומה, ורשתות מקומיות שונות.

מה חושבים מטיילים על פאשן האוס אאוטלט סנטר

4
9 מדרגים
1
2
1
0
0

9 המלצות על פאשן האוס אאוטלט סנטר

תמונת הפרופיל של ahtxre
ahtxre

”לא ללכת “

קרא עוד

המקום בפשיטת רגל אין אנשים והחנויות סגורות בחצי מהמבנה. חבל על הזמן ללכת לשם המקום בפשיטת רגל אין אנשים והחנויות סגורות בחצי מהמבנה חבל על הזמן ללכת לשם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של gggbbb
gggbbb

”אאוטלט מיותר בבבוקרשט“

קרא עוד

קראנו על איזורי קניות בבוקרשט. הפאשן האוס בבוקרשט ממוקם מחוץ לעיר, למי שלא מגיע ברכב פרטי לא כדאי להגיע כי אין איך לצאת משם! אין מוניות ואין איך להזמין! תחנת אוטובוס רחוקה, מבנה לא ממוזג, רוב החנויות מקומיות מעפנות והמותגים בכלל לא זולים, יש בית קפה אחד בכל המתחם! כמעט אף אחד לא מדבר אנגלית. בקיצור חבל על הזמן והכסף!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של PN1
PN1

”מתחם גדול של חנויות עודפים-מעצבים“

קרא עוד

מתחם פתוח בבוקרשט של חנויות אאוטלט של מגוון חברות – קאמל אקטיב, קולומביה, דיזל, אקו, גאס, ליוויס, מנגו, נייק, טום טיילור, פולו ועוד. כמו במתחמי אאוטלט במקומות אחרים, גם כאן המחירים זולים משמעותית מהחנויות הרגילות של החברות. אם לא תמצאו מציאות באאוטלט /(כמו שקורה לפעמים בחנויות עודפים), בסמוך וממול למתחם יש חנויות נוספות כגון רשת Decathlon שמומלצת מאוד לביגוד ספורט, הנעלה וכל האביזרים הנלווים (רשת אירופאית - לא יקר ובאיכות טובה), וסופרמרקטים גדולים כגון אושון וקרפור.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של vikole
vikole

”קניון עודפים“

קרא עוד

הקניון נמצא מחוץ לעיר, חצי שעה נסיעה בערך. אנחנו נסענו עם הובר. המקום ממש יפה וגדול. חנויות של מותגים והרבה מוצרים מתוצרת מקומית. מבחר גדול של חנויות נעלים. ומה גם חשוב אין הרבה אנשים, אפשר לטייל ולעשות שופינג בכיף ובמחירים ממש טובים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Benjamin ran
Benjamin ran

”בזבוז זמן“

קרא עוד

במסגרת סופ”ש בבוקרשט נרשמנו ליום סיורי קניות. בדיעבד, מיותר, אבל האאוטלט הזה הוא חלק מתכנית הסיור. קודם כל הנסיעה לשם היא יותר מחצי שעה וכשיש פקקים אף יותר. שנית, המקום נראה נטוש, אין מי יודע מה תנועה של קונים, והמבחר לא משהו. בקיצור מיותר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של PN1
PN1

”קניון פתוח של חנויות עודפים בבוקרשט“

קרא עוד

מתחם פתוח בבוקרשט של חנויות אאוטלט של מגוון חברות – קאמל אקטיב, קולומביה, דיזל, אקו, גאס, ליוויס, מנגו, נייק, טום טיילור, פולו ועוד. כמו במתחמי אאוטלט במקומות אחרים, גם כאן המחירים זולים משמעותית מהחנויות הרגילות של החברות. בסמוך וממול למתחם יש חנויות נוספות כגון רשת Decathlon שמומלצת מאד לביגוד ספורט, הנעלה וכל האביזרים הנלווים (רשת אירופאית - לא יקר ובאיכות טובה), וסופרמרקטים גדולים כגון אושון וקרפור.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של usant
usant

”חבל על הזמן ועל הכסף“

קרא עוד

מחיר הנסיעה למקום כ-35 שקלים. חלק ניכר מהאאוטלט סגור ומסוגר ולאחר סיבוב בחנויות הבנתי מדוע החנויות נסגרו. רוב הסחורה בחנויות היא בגדר אופנה משנים קודמות והמדובר בכל הענפים, כולל של חברות ידועות בעלות מוניטין. המחירים לא זולים כלל וכלל ואפשר למצוא בקניונים הגדולים ברחבי העיר מוצרים אופנתיים אפילו במחירים זולים יותר. את הסחורה המוצגת בחנויות האאוטלט אפשר למצוא בקניון AFI במחיר זול יותר.

בקיצור חבל על בזבוז הזמן בנסיעה ארוכה של כמחצית השעה ומפח הנפש שתגרמו לעצמכם.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על פאשן האוס אאוטלט סנטר

אין עדיין פוסטים על פאשן האוס אאוטלט סנטר.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות