מטבע ועלויות בדובאי

מטבע ועלויות בדובאי - למטייל (1) מתוף הטיפ של Dani Ron
מטבע ועלויות בדובאי מתוך הטיפ של flafy - למטייל (2) מתוך הטיפ של flafy

המטבע בו משתמשים בדובאי ובכל איחוד האמירויות הערביות הוא הוא הדירהם (AED). נכון לשנת 2020, השער של דירהם אחד הוא כשקל אחד, כלומר כמעט זהה לערך השקל. אולם, השער נוטה להשתנות כמובן, לכן מומלץ להתעדכן בשער בטרם הנסיעה.

4 המלצות על מטבע ועלויות בדובאי

תמונת הפרופיל של Dani Ron
Dani Ron

”קניית דירהאם“

קרא עוד

שער היציג של הדירהאם הוא סביב ה 0.89 ש''ח, ועמלות ההמרה הכפולה גבוהות, לדעתי הכי שווה להזמין מט''ח מפלי מאני בנתב''ג, וכאן שימו לב שהזמנה דרך פלי מאני זולה יותר מהזמנה דרך בנק הפועלים למרות שהאיסוף הוא באותו דלפק.

כמובן, יש תמיד את האופציה לשלם באשראי, שזה יוצא עוד יותר שווה, אבל תמיד כדאי גם כסף מקומי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yoavlif
yoavlif

”על החלפת כספים משקל לדירהם בישראל ובדובאי ספטמבר 2021“

קרא עוד

חזרנו שבוע שעבר מדובאי.לפני הנסיעה החלפנו שקלים לדירהם דרך בנק הפועלים כשהכסף מחכה בשדה התעופה. שילמתי 0.9 שקל לדירהם גם שהגענו לדובאי בדקתי את השער בשדה התעופה, גם בסוכנויות החלפת כספים בעיר וגם שילמנו בכרטיס אשראי.והמסקנות שלי כדלהמן: אין הבדלים משמעותיים.הכי זול אם יש ברשותך דולרים זה להחליף בעיר עצמה תקבל 3.65 דירהם לדולר לעומת 3.6 בשדה התעופה.אבל בעיר תשלם דולר אחד עמלה.אם אתה צריך לקנות דולרים הרי שלא מצאתי הבדל בין קניה בארץ מראש בשקלים או בדובאי עצמה או שימוש בכרטיס אשראי.הכי נוח כמובן זה לשלם בכרטיס אשראי שמקובל בכל מקום.אחרי קבלת החיוב בדקתי שיצא בדיוק אותו שער 0.9 שקל לדירהם כמו ששילמנו בקניה בארץ.יש גם אפשרות להחליף שקלים בשדה התעופה בדובאי אבל זה בשער אחד על אחד אז כמובן פחות משתלם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של eirמ
eirמ

”פריטת כסף בדובאי“

קרא עוד

המטבע בדובאי הינו דירהאם. 1 דירהאם = 0.96 ש”ח. מומלץ לא לפרוט בשדה תעופה שם הציעו לי עבור 100$ - 305 דירהאם. בקניון של דובאי בקומת הקרקע יש מס'' צינגנים רשמיים קיבלנו בסוף 364 דירהאם עבור 100$.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Michal Aus
Michal Aus

”אמצעי תשלום בדובאי“

קרא עוד

המטבע הנהוגה בדובאי היא דירהם AED, ערך המטבע שווה כ-3/10 דולר, כלומר דולר אחד שווה 3.67 דירהם. לפיכך, המטבע בדרך כלל שווה בערכו לשקל, והמרה ממטבע מקומית לשקלים היא קלה לביצוע. מכיוון שעל צד אחד של השטר מופיעות ספרות בערבית, יש לשים לב לערך השטר לפני התשלום. במיוחד יש לשים לב לשטרות של 5 ו-50 דירהם, שמראם החיצוני דומה מאוד וניתן להתבלבל ביניהם בנקל.

הטיפ עזר לך?

כתבות על מטבע ועלויות בדובאי

מתוך הבלוגים - פוסטים על מטבע ועלויות בדובאי

הוספת פוסט
טיפים והמלצות לקניות בשווקים של דובאי

תגיות

הזמנת חופשה לדובאי

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם