בריאות בהאוונה

1 המלצות על בריאות בהאוונה

תמונת הפרופיל של gruengard
gruengard

”נגישות לכיסא גלגלים בהוואנה“

קרא עוד

מגורים מותאמים יקר: לא חסר מלונות יקרים מותאמים. לגבי מלונות במחיר סביר איני יודע, אך קפטן קובה יוכל לייעץ.

זול: ניתן למצוא דירות גדולות ומותאמות יותר עם שירותים רחבים בבניינים הגבוהים בודדו, באזור הקרוב למלון נשיונל. הם יותר יקרות. 

דוגמא לדירה מותאמת (בבניין הזה בלבד יש מספר קאסות). כ-35$

Cochita Garcia 

כתובת: רחוב 21 מספר 4 וליד מלון נשיונל

קומה 7

טלפון 326187

אך גם בהאוונה החדשה יש קאסות זולות יותר הניתנות לתמרון. השירותים שם לרוב קטנים יותר וצריך אימפרוביזציה כדי להסתדר. אל תתביישו לשאול מקומיים בעיקר בעלי קאסות שמקושרים לבעלי קאסות אחרים.

תנועה בהאוונה העתיקה לא מסובך להסתובב עם כסא גלגלים למרות שישנן בורות פה ושם. אך משום שלרוב נעים על הכביש אין בעיה של מדרגות. במרכז האוונה קצת קשה יותר משום שיש מדרון, אך עדיין יש מדרכות רבות עם רמפה וניתן להסתובב ללא קושי רב. הקובנים גם ישמחו לעזור (פעמים רבות בשביל כסף אך לעיתים בחינם). ישנן מוניות רבות בהאוונה, ולמרות שהם רגישים על הריפוד הם ימצאו דרך לקחת את הכיסא גלגלים.

במבצר סן קרלוס הדרכים מרוצפות אבנים והתנועה בהם אינה קלה. אך באזור התצוגה הממומלץ (בו יש כלי לחימה, מודלים של מבצרים וציורים של צ`ה), הרצפה נוחה, וישנה מדרגה קטנה לפני כל דלת.. כדי לעלות לחומה ולהשקיף על העיר יש רמפות תלולות ותלוי בנכות והכוח אך עם עזרה אין בעיה כלל. הנוף על האוונה שווה את המאמץ!

מוזיאונים למרות שישנה כוונה, המוזיאונים אינם מותאמים. במוזיאון המהפיכה יש מעלית משא שבה ניתן לעבור דרך הקומות. והמוזיאון שווה ביקור.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בריאות בהאוונה

אין עדיין פוסטים על בריאות בהאוונה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות