חברת רומא פרי ווקינג טור
Rome Free Walking Tour

4.3
(4)
Plaza de España, Roma, Italia
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על חברת רומא פרי ווקינג טור

4.3
4 מדרגים
2
0
1
0
0

4 המלצות על חברת רומא פרי ווקינג טור

תמונת הפרופיל של Itai Carmeli
Itai Carmeli
1

”הדרכה מעולה ע"ב תרומה בתמורה“

קרא עוד

מדובר בהדרכה שבין שעתיים לשלוש למקומות פחות ידועים לתיירים*.

הלכתי עם הבת זוג לנקודת המפגש בשבת ב-10 והיו עוד כמה זוגות בעיקר 20s-30s ובודד או שניים. המדריך היה אלסנדרו, שפחדתי תחילה שהוא מדבר ממש מהר (בעיקר כי יש לי בעיות שמיעה וחששתי שלא אצליח לעקוב) וממה שהצלחתי לשמוע (מספיק מהרוב) קלטתי שהוא מדבר לעניין. יש לו עניין בהרחבת הידיעה שלו בעניינים שכוללים היסטוריה וכלכלה, יכול להעלות מידע מאיטליה המודרנית וגם ממיתוסים של תקופות עבר. מאוד התרשמתי ממנו ולמדתי שהקצב המהיר שלו בדיבור אינו נועד להשלים הרבה במעט זמן אלא זו דרך התנהלותו הרגילה.

הסיור שפך אור על פינות ברומא כמו מעוז של הטמפלרים, מקדשי עבר שנבנו ושופצו מחדש בתקופות שונות, היתרון בארכיטקטורה שהיה לרומאים על היוונים, רובע היהודי ואופיו הייחודי של קהילת היהודים הרומנים, ותפקידו של נהר אחד בכל העיר.

אני יכול להמליץ על אלסנדרו כמדריך של הסיורים בחינם (טיפים) בשבתות, ויכול רק לשער שגם המדריכה האחרת ראויה לסיור. מומלץ מאוד, ומומלץ גם להתייעץ עם המדריך בסוף הסיור לגבי מקומות שאולי יעניינו אתכם מנקודת מבט וידע של מקומי.

*באתר שלהם ניתן לראות את המסלול תחת Itenerary.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של sharonse
sharonse

”סיורים חינם ברומא“

קרא עוד

לחברה יש שני סיורים בחינם ושלל סיורים בתשלום ברומא. אין צורך להרשם מראש.

נקודת המפגש ליד המדרגות הספרדיות (ליד הפסל). סיור אחד יוצא כל יום בשעה ארבע לכיוון הקוליסאום, הסיור השני יוצא בעשר לוותיקן.

הדרך עוברת דרך כיכרות, מזרקות ונקודות ציון חשובות בעיר. טוב למבקרים בעיר בפעם הראשונה ורוצים קצת מידע וסדר באתרים המרכזיים. נהוג לתת טיפ בסוף הסיור.

היינו בשני הסיורים. הבחורה שהובילה אותנו לותיקן היתה טובה מאוד. הבחור שהדריך לכיווון הקוליסאום היה חביב אך עם אנגלית פחות טובה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של merav55
merav55

”סיורים מודרכים חינם ברומא“

קרא עוד

ברומא מתקיימים סיורים מודרכים בחינם לכל מיני מסלולים. אנחנו הצטרפנו לסיור של חברת Free Tour Rome. הסיור ניתן באנגלית. נרשמים דרך אתר החברה באינטרנט בעלות של 2.50 אירו למשתתף. הסיור אורך שעתיים. המסלול שלנו כלל את פיאצה ברבריני, מזרקת המשאלות, הפנתאון, פיאצה נבונה ועוד.

המדריכה שלנו קלאודיה הובילה אותנו דרך רחובות מעניינים ושפעה ידע וסיפורים. כמו כן נתנה לנו טיפים על מקומות זולים לקניות, מסעדות, קונצרטים וכו'. בסוף הסיור מקובל לתת טיפ למדריך.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של טל שהם
טל שהם
2

”טיול מודרך חינם ברומא“

קרא עוד

בעקבות חוויה מוצלחת בסקוטלנד של סיורי הליכה מודרכים בחינם, חיפשנו אפשרות דומה גם ברומא ואנחנו די מבסוטים ממה שמצאנו. מדובר בעצם על התארגנות עצמאית של מדריכים מוסמכים שמדריכים סיורים שונים בחברי רומא בעבור טיפים בסוף הסיור (באופן אנונימי ודיסקרטי), דבר שבעבורנו גם מבטיח השקעה ורמה גבוהה של המדריך וגם מייצר סיורים באופי שונה: חופשי יותר, צעיר יותר ועם מדריך שהוא לרוב מקומי ומחובר יותר לתרבות המקומית ולרוב נגיש ונעים לעזרה ועצות.

אנחנו לקחנו סיור מהמדרגות הספרדיות לכיוון הותיקן שנמשך כשעתיים והועבר ע”י ארכיאולגית צעירה ובקיאה שעצרה באתרים המרכזיים להסבר. הקבוצה מנתה כ-35 משתתפים והאווירה הייתה טובה, נעימה ומעשירה ונתן לנו אפשרות לחוות ולהבין אחרת חלק מסוים ברומא.

הטיפ עזר לך?

כתבות על חברת רומא פרי ווקינג טור

מתוך הבלוגים - פוסטים על חברת רומא פרי ווקינג טור

אין עדיין פוסטים על חברת רומא פרי ווקינג טור.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות